FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kobiety przy boku Lary

Kto, oprócz Lary, jest najlepszym żeńskim bohaterem w serii TR?
Jacqueline Natla
32%
 32%  [ 36 ]
Sophia Leigh
8%
 8%  [ 9 ]
Kristina Boaz
2%
 2%  [ 3 ]
Margot Carvier
0%
 0%  [ 1 ]
Anaya Imanu
2%
 2%  [ 3 ]
Amanda Evert
44%
 44%  [ 49 ]
Amelia Croft
8%
 8%  [ 9 ]
Głosowań: 110
Wszystkich Głosów: 110

Autor Wiadomość
Grzesfrodo 
Nowicjusz

Wysłany: 24-12-2007, 19:19   

Dla mnie najleszą jednak jest Kristina Boaz, pewnie dlatego że nic Larze Croft nie zrobiła i tak skończyła marnie, szkoda mi jej heh !
Sophia Lee Leight też była super fajny orginalny głosik : ...hahaha In your next life...!
Jacqueline Natla była pierwsza i pewnie dlatego większość ją lubi !

Ale zapomnieliśmy o innych mniej znanych paniach :) Janice i Francine z TRAOD też były super, a nie ma ich w ankiecie ;P

A czy wodna wiedźma, strzegąca monety pod starym wiatrakiem w TR 5 nie wyglądała na "kobietę" heh jak dla mnie to tak w końcu miała piersi ;P

Indiana 
Student

Wysłany: 25-12-2007, 16:13   

Grzesfrodo napisał/a:
A czy wodna wiedźma, strzegąca monety pod starym wiatrakiem w TR 5 nie wyglądała na "kobietę" heh jak dla mnie to tak w końcu miała piersi

Posiadanie piersi nie jest tożsame z byciem kobietą. Wystarczy spojrzeć na Pudziana :P

Grzesfrodo 
Nowicjusz

Wysłany: 27-12-2007, 23:58   

Hahahaah rozbawiłeś mnie Indiana, no tak masz rację Pudzian to ma ... ,
ale tak na poważnie to nadal zostane przy swojej decyzji że wodna wiedźma to jednak "kobieta" hehe :>

Madziula 
Podróżnik

Wysłany: 28-12-2007, 00:25   

Według mnie najfajniejsza była Amanda i jej "zwierzątko" :P Natla, wprawdzie urodą nie grzeszy, jednak IMHO również jest ciekawą postacią :D Co do wodnej wiedźmy... hmm... rzeczywiście ciężko powiedzieć czy to kobieta czy nie... ja obstawiałabym jednak że kobieta :muhaha:

venturio 
Podróżnik

Wysłany: 05-11-2008, 16:10   

Podobał mi się "imejdż" Amandy i ona cała jako zły charakter :) . Ten wątek w Peru o ile się nie mylę, z Amandą w Legendzie zapadł mi w pamięci najbardziej ;)

ninti 
Obieżyświat

Wysłany: 05-11-2008, 16:43   

Mi najbardziej podoba się Natla, gdyż jest godną Lary przeciwniczką, widać po niej że to równie silny charakter. Przy tym również bardzo inteligentna.

Amanda wydaje sie troche nieokrzesana i przede wszystkim mało wyrazista, już Rutland był fajniejszy, no ale to facet więc się nie liczy :P . W każdym razie Amanda nie wzbudziła we mnie sympatii jako czarny charakter.

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 05-11-2008, 18:00   

A mi sie podoba Sara Pezzini, bo jak przystalo na dobre przyjaciółki, spała z Larą :p

[ Komentarz dodany przez: Mr Macphisto: 05-11-2008, 18:50 ]
Zagłosuję na Ciebie w najbliższych wyborach :p

The Eye Of Isis 
Podróżnik

Wysłany: 05-11-2008, 18:03   

A ja zagłosowałem na Sophie Leigh ^
Ulubiony charakter w całej serii TR, i nie chodzi mi tylko i wyłącznie o żeńską linię przeciwników Lary...
Ma świetny, wredny charakter a i jej historia jest bardzo ciekawa...
Cieszę się, że mogłem ją ponownie spotkać w TRIII Gold
Może kiedyś będzie remake TR3, chętnie bym ją zobaczył w nowej odsłonie... :>
Ale to raczej niemożliwe

kopek94 
Praktykant

Wysłany: 05-11-2008, 18:46   

Głos zdecydowanie na Natlę, jednak równie bardzo lubię Amandę, głównie za bardzo rozwinięty wątek Croft-Evert w "Legendzie" i jej...Niezły charakterek(niezapomniana scena w Kazachstanie, kiedy to wchodzi na linię headsetu Lary, uprzednio włamując się do CM;)

TRA_Rulez 
Podróżnik

Wysłany: 05-11-2008, 20:24   

Ja najbardziej lubię założycielkę tego topicu :D Uwielbiam walkę z nią, jeden z najlepszych momentów w TR: Solenizantce :D Cieszę się że ona będzie w "Pod światem" Amanda też jest spoko, ma świetny tatuaż :D

Kawka 
Nowicjusz

Wysłany: 17-11-2008, 21:19   

Natla rządzi:) Władcza, z charakterkiem. Fakt, że była królową Atlantydy też robi swoje.
Dodatkowo - trochę wiosen widziała a nieźle się trzyma:P
Słowa nie chcą się porządnie rymować!

Amanda Evert 
Praktykant

Wysłany: 18-11-2008, 16:43   

Madziula napisał/a:
Według mnie najfajniejsza była Amanda i jej "zwierzątko"

Zwierzaczek nie 'Zwierzątko'!!! :D Natla mi nie pasowała ma strasznie chudy nos,nie mówie o tej z Underworlda.Jak się można domyślic zagłosowałam na Amandę,bo ją naprawdę lubię!!(jak dostałam w legendzie ubranko Amandy to prawie oszalałam.

Suxi 
Nowicjusz

Wysłany: 18-11-2008, 18:29   

Według mnie Amanda była całkiem ciekawa. Ten głos, te włosy i ten taki potwór/demon, który w nią wlazł - po prostu genialne. :D Choć mogli zrobić ciut trudniejszy ten ostatni level - przeszłam go za pierwszym razem w 6 minut i 32 sekundy! o_O (pamiętna chwila) Trudniej było z nią w Kazahstanie, ale może być. <3 Natla również interesująca kobitka, ale jej historię jednak dało się streścić w jednej części, no chyba, że jednak żyje i połączy siły z Amandą w Underworld. ;)

Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 13-12-2008, 11:50   

Zdecydowanie Amanda Evert. W Underworld prezentuje się jeszcze lepiej niż w Legendzie. Wciaż jest z niej kawał mściwej francy,choć w pewnym momencie pomaga Croft rozumiejąc co może się złego stać... Wprawdzie do tych złych lejdis z klasycznych części jej troche brakuje ale się bohaterka wyrabia. Mam nadzieje jednak że jej nie spotkamy jeszcze w TR9. Drugą postacią żeńską w serii TR którą cenię jest Jacquline Natla. Crystal Dynamics naprawdę świetnie przywróciło tą postać do serii,zgrabnie łącząc fakty z przeszłości jak i z terazniejszą nową odsłoną "nowej" serii.

adriano216 
Podróżnik

Wysłany: 13-12-2008, 12:54   

Zdecydowanie najbardziej barwną postacią jest Amanda. Ma ciekawy charakter, również interesuje się... a raczej interesowała się archeologią w dosłownym tego słowa znaczeniu (przed wydarzeniami z Paraiso). Jest wredna, zgryźliwa, ogólnie zła i z tym jej do twarzy. Jej głos także jest doskonale dobrany do jej charakteru.
Na drugim miejscu postawiłbym Natlę z TR1. To była taka typowa "pani dyrektor", mocny i pewny głos, czarna kiecka, była bardziej wyrazista niż ta w TRA. Natla z Anniversary była brzydka. Za pierwszym razem nie spodobała mi się jej nowa fryzura i paluchy a'la Człowiek Koń :P Straciła urok "pani dyrektor", zdawała się wywyższać ponad wszystkich. Do czasu kąpieli w magmie była taka melancholijna.
Dobrze zapamiętałem Sophie, a szczególnie wariacki śmiech osoby zbiegłej z zakładu dla obłąkanych. Trochę przypominała mi Natlę. W pamięci zapadły mi jej pomalowane oczy oraz przepiękne biuro z akwariami, w którym lubiłem spędzić dłuższą chwilę. Zdziwiło mnie także to, że zna Larę. W sumie nie mieszkają aż tak daleko od siebie.
O pozostałych osobach nie mam co powiedzieć. Pojawiły się i znikły, po prostu.

Daxterek3000 
Nowicjusz

Wysłany: 06-01-2013, 22:09   

Natla, uwielbiam ją w TR1 .Dla mnie ona ma jakąś cząstkę która daje klimat w grze . Może jest i kanciasta i ma graniastosłupe cycki :mrgreen2: lecz mi się ona podoba xD

Autumn 
WoTR Team

Wysłany: 24-01-2013, 16:22   

Cez napisał/a:
A mi sie podoba Sara Pezzini, bo jak przystalo na dobre przyjaciółki, spała z Larą :p

Obrazek

+ 1 :mrgreen2:

A z dostępnych w ankiecie to Jacqueline Natla za fajne skrzydła xD

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 11-11-2013, 10:02   

Ja uwielbiam Amandę. Miała niezły charakter i wiele tatuaży. W posiadłości Croftów ciągle chodziłam ubrana za Amandę i waliłam Excaliburem w Winstona ;) . Ale wracając do tematu, Sophia również była (i jest) ciekawą postacią. Jej ekstra głos zawsze mnie wkurzał, kiedy ja próbowałam ją pokonać, za co ją wielbię. Ale najbardziej z dziewczyn poza Croft uwielbiam Sam. Na multiplayerze zawsze nią ganiam z karabinkiem w ręku. A jej ciuszki są cudowne

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 22-11-2013, 16:32   

Chciałam jeszcze dopisać ,że... Ekh.... Aha, że Stephanie ( TR 2013) jest także fajna. Słodka, kolorowa, śmieszna... O nie to tylko pozory! Pod tą milusieńką warstwą kryje się demon. Raz walnie czekanem- nie żyjesz. Jest super postacią tak samo jak Sam.

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 22-11-2013, 17:31   

Kto to jest Stephanie ?? Mówisz o postaci z multiplayera w żółtej(?) koszulce? Albo dawno nie grałem, albo ktoś tutaj za bardzo rozpędził się w spamowaniu.

SZKP

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 02-12-2013, 08:17   

Menkaure napisał/a:
Kto to jest Stephanie ?? Mówisz o postaci z multiplayera w żółtej(?) koszulce?

Tak to ona. Ma taką bardzo śmieszną fryzurkę ( Blond włosy w kucyku, które zostały później jeszcze raz przeprowadzone przez gumkę na czubku głowy.).

HellCat 
Student

Wysłany: 05-01-2014, 22:21   

Ja oprócz Lary najbardziej lubię Amandę.Szczególnie spodobało mi się,gdy ten demon w TRL ją opętał i trochę sobie ,,fazowała" :mrgreen2: .Lubię także Natlę.Szczególnie wpadło mi w ucho jak w TRA była taka wypowiedź : ,,Lara Croft,it's Jacqueline Natla from Natla Technologies" .W sumie to nie wiem czemu akurat to ale to strasznie wbiło mi się w pamięć. :D .Natlę lubię też dlatego,że podobają mi się kopalnie Natli :jumper:

Evil 
Student

Wysłany: 21-01-2014, 16:24   

Natli nie cierpię więc nie głosowałem na nią ! Amanda mnie powaliła swoim wyglądem te powieki :) moja siostra się śmiała że ma żółte jak siki:) żadna nie miała dużych cycków taka jest prawda :) natla i te jej pazury w Anniwersarce :) natla wyglądała nawet sexownie ale tylko w anniversary bo w underworld te włosy miała wredne :) zauważcie że podczas walki z amanda w boliwi na pudełkach pisze natla i jej znak firmowy :) widocznie już wtedy mieli plany zrobić remake ...

Mumia 
Nowicjusz

Wysłany: 15-08-2014, 12:20   

Anaya Imanu jest moim zdaniem najciekawszą kobietą w TR, aż się prosi aby było o niej więcej powiedziane... jest bardziej tajemnicza niż Amelia Croft... :>

Integral 
Archeolog

Wysłany: 16-08-2014, 14:35   

Nie sądzę, żeby w Amelii Croft było cokolwiek tajemniczego. Począwszy od jej imienia, na wyglądzie skończywszy.

Odpowiedz do tematu