FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Kogo najbardziej lubię zabijać?
Autor Wiadomość
macciekk 
Nowicjusz

Wysłany: 11-07-2009, 01:36   

Ja lubię zabijać tę ośmiornice, w Chronicles, która zabija oczami i smoki. Poza tym tygrysy w TR2, najlepiej granatnikiem - wtedy się tak fajnie rozpadają. :D

agaco93 
Student

Wysłany: 14-07-2009, 23:32   

Może się to wydać dziwne, ale najbardziej lubie zabijać ludzi, dlaczego??? Bo zanim zwierzęta dobiegną (lub dolecą :P ) mijają wieki, a jak się ma dobrą broń to nawet nie zdążą się zbliżyć
Cytat:
najlepiej granatnikiem - wtedy się tak fajnie rozpadają.
też uważam że to jest boskie (lubię się w ten sposób powyżywać...ale tylko przez chwilę, szybko mi się takie coś nudzi

Ale ludzie... tu jest dreszczyk, można porobić uniki, pouciekać itd. oczywiście można któregoś pociągnąć z granatnika, ale tu nie ma zabawy :mrgreen2:

Esmeralda 
Wombat

Wysłany: 14-07-2009, 23:45   

agaco93 napisał/a:
najbardziej lubie zabijać ludzi

Ja nie :) Z TR bardziej kojarzą mi się jakieś dzikie zwierzęta lub potwory , np. tygrysy, goryle,niedźwiedzie, aligatory, rekiny itd lub kocie mumie, . A zabijanie ludzi, chociaż można przy nich trochę poskakać, nie przypadło mi do gustu bardziej niż likwidowanie jakichś stworów. W nowych TR ludzcy przeciwników już nie stanowili wyzwania . Potyczka z kocią mumią była bardziej emocjonująca od walki z najemnikiem w Legendzie, czy TRU .

Przemo 
Student

Wysłany: 16-07-2009, 15:34   

Witam ja np. bardzo lubię w Tombie 2 rozwalać tego kolesia z shotgunami :D spotyka się go dwa razy w grze,a z Chronicles np. tego olbrzyma z młotem z etapu Colosuem, a zwierzęta to różnie traktuję najczęściej używam zwykłe spluwy,a lepsze zostawiam na mocniejszych przeciwników :) :pozdro:

lechu1235 
Podróżnik

Wysłany: 23-01-2011, 16:47   

Chyba nie będę oryginalny jeżeli powiem że T-Rexy, wszystkie... i te z TR1 Przez TR2 aż do Anniversary.
Ponadto bossy z klasyków, bo wystarczy tylko wpakowywać masę ołowiu (prócz TR5 gdzie niektórych bossów trzeba pokonac sposobem)

Olka97P 
Nowicjusz

Wysłany: 05-03-2011, 17:18   

ja tam zabijam wszystko co się rusza , oprócz mnichów bo oni pomagają .
:croft:

Angelika56 
Nowicjusz

Wysłany: 18-03-2011, 14:27   

a ja najbardziej lubię zabijać wszystkich ludzi z TR :P :P

Farvel 
Nowicjusz

Wysłany: 20-03-2011, 14:18   

Ja kocham zabijać Goryle w TR2 . Nie wiem czemu , ale kojarzą mi się z szatanem xD
Takie czarne ,wredne . No i jeszcze w TR1 te mumie, z Egiptu .Bo kiedyś mnie przestraszyła taka jedna jak siedziałem w cichym pokoju sam , i myslalem ze na zawał zejdę . Od tamtego momentu zawsze byłem Czujny .
:lol:

Lavi171 
Student

Wysłany: 21-03-2011, 19:01   

Hmmm, chyba najemników z pałkami ,bo wystarczy odskakiwać i krzywda się nie stanie. Gorzej z tymi co mają broń palną :] Oprócz tego wszelakiego typu zwierzątka: wilki, pantery snieżne, tygrysy etc. :spoko: Jedynie niedźwiadki mi nie podchodzą (TR1) :)

Asha Greyjoy 
Student

Wysłany: 29-04-2012, 22:33   

Ja lubię zabijać ludzi, bo to marna rasa i zasługuje jedynie na strzał prosto w głowę :p Albo opcjonalnie w inną część ciała, Lara nie wybiera, przynajmniej w klasykach.

Zwierząt nie lubię zabijać, bo jestem taką maniaczką naturo-zwierzątkomanką, która by się przywiązała do drzewa, a nie strzeliła ^^

3dfx 
Nowicjusz

Wysłany: 30-04-2012, 12:41   

Asha Greyjoy napisał/a:

Zwierząt nie lubię zabijać, bo jestem taką maniaczką naturo-zwierzątkomanką, która by się przywiązała do drzewa, a nie strzeliła ^^

Ale kotlety czy mięsko z grilla to wp%%*&@, nie? :hehe:

Asha Greyjoy 
Student

Wysłany: 30-04-2012, 18:15   

Nie, nie jem mięsa.

(przepraszam za krótki i dość offtopiczny post, ale musiałam)

Integral 
Archeolog

Wysłany: 30-04-2012, 20:29   

Asha Greyjoy napisał/a:
Ja lubię zabijać ludzi, bo to marna rasa i zasługuje jedynie na strzał prosto w głowę

Asha Greyjoy napisał/a:
jestem taką maniaczką naturo-zwierzątkomanką

Ciekawe zestawienie. Dość popularne zresztą, niemniej nie przestaje mnie zadziwiać.

dracjonis 
Nowicjusz

Wysłany: 24-05-2012, 15:42   

Szczerze mówiąc lubiłem zabijać bossy w TRA, a poza tym ogólnie to ludzi. To fajne, no i zwierzątka nie cierpią. O!

[ Komentarz dodany przez: K@t: 24-05-2012, 16:11 ]
"CLASSIC Tomb Raider" ;-)

Gosia-chan 
Nowicjusz

Wysłany: 26-05-2012, 18:44   

Ja tam zabijałam wszystko co popadnie, można powiedzieć, wszystko co dycha i się rusza. Najbardziej to zaginioną faunę czyli T-Rex i te mniejsze z TR 96'. Oczywiście też lubię te mniejsze stworki jak nietoperze czy szczurki, jednak najlepsze to są bossy jak ten z TRII z Tybetu. Jedynie loveforever.

Gregory 
Student

Wysłany: 01-08-2012, 16:22   

Jeśli o mnie chodzi, to ja uwielbiam tłuc strażników londyńskich w TR3 :) Nie wiem czy to dlatego że tłucze się ich łatwo i przyjemnie :P , czy dlatego że bardzo lubie levele w Londynie... W każdym razie chodzenie koło zbiorników w Thames Wharf i zabijanie tychże strażników jednym strzałem z shotguna sprawia mi ogromną przyjemnosc :> :D
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to

Klawiszize 
Nowicjusz

Wysłany: 01-08-2012, 19:02   

Najlepiej się walczy z osobami i głupini stworamai :guns: . Ale jeśli chodzi o satyswakcje to BOSSY tu rządzą. :evilbat:

nicki21 
Nowicjusz

Wysłany: 28-04-2013, 17:05   

Ja najbardziej nie lubie zabijać jaguarów (czy tam panter) w TR legend, a najbardziej lubie zabijac rekiny w underworld. :D

Kasiula1611 
Student

Wysłany: 28-04-2013, 18:38   

Ja najbardziej lubię zabijać Kamiennych wojowników z Dżungli z TR3. A na przykład przy zabijaniu mumii z TR1 to masakra jest bo one są takie szybkie i się rzucają, że uników się nie da robić i dlatego nie pie*rze się z nimi i od razu wyciągam shotguna. ;)

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 28-04-2013, 20:21   

nicki21, nie wiem czy toważne, ale tu chodzi o Klasyczne Tomb Raidery czyli te stworzone przez Core Design - a Ty tutaj o kryształkowej trylogii prawisz...

Co do pytania nigdy się nie zastanawiałem nad tym... Najbardziej chyba mechanicznych rycerzy z TR4 bo zwykłe naparzanie się nie pomaga i trzeba centralnie w klatę im strzelać. Najlepszy jest shotgun :)

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 22-05-2013, 07:23   

Ja to tam lubię zabijać... Pieski ;) w 2 i w 5 . Są wkurzające xD

Evil 
Student

Wysłany: 21-01-2014, 11:30   

Kucharz w tr 5 i strzelanie do larsona :) uwielbiam też szkielety w Aod i tych żołnierzy :) he he mam też ulubieńców w tych nowszych ale to nie ten temat niestety :)

Esina 
Nowicjusz

Wysłany: 21-02-2014, 11:27   

A ja w klasykach lubię zabijać wszystkich :3 Tylko psy w TR2 mnie doprowadzają do szału... Takie małe a tyle życia zżera :c

Mumia 
Nowicjusz

Wysłany: 15-08-2014, 11:57   

Mumie w TR4... gdy byłam mała bardzo się ich wystraszyłam... :( lecz gdy zdobyłam kuszę z eksplodującymi strzałami mogłam dokonać zemsty. :>

Odpowiedz do tematu