FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubiona dobra postać

Jaka jest twoja ulubiona pozytywna postać z klasycznego TR'a?
Winston
21%
 21%  [ 3 ]
Ojciec Patrick (TR5)
35%
 35%  [ 5 ]
Charles (TR5)
0%
 0%  [ 0 ]
Zip (TR5)
28%
 28%  [ 4 ]
Admirał Mikhailov (TR5)
0%
 0%  [ 0 ]
Jean-Yves (TR4)
0%
 0%  [ 0 ]
Barkhang (TR2)
14%
 14%  [ 2 ]
Głosowań: 14
Wszystkich Głosów: 14

Autor Wiadomość
Gregory 
Student

Wysłany: 17-09-2010, 23:34   Ulubiona dobra postać

Ciekawi mnie jakie są wasze ulubione dobre postacie z gier. Bo moją ulubioną postacią jest chyba Ojciec Patrick z TR5. Poza tym że jest poprostu fajny to jeszcze dużo zyskał u mnie w scenach kiedy sobie jaja robił z tego Demona na wyspie. A kim są wasi faworyci?
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 18-09-2010, 11:36   

Z tego co kojarzę, było więcej "dobrych postaci".
1. Moją ulubioną chyba zawsze będzie panna nie-zawsze-dziewica Janice. Może zbytnio się nie udziela w grze(za co chętnie spaliłbym na stosie całe Core Design), jednak zakochałem się w niej od pierwszego wejrzenia i jak na razie nie ma nikogo, kto mógłby zająć jej zaszczytne pierwsze miejsce. :p
2. Po niej zaraz leci Margot Carvier, może dziewuszka nie jest najmilszą osóbką na świecie, ale przynajmniej ma ładny głos i jeszcze ładniejszą chałupę. A, no i pracę ma niczego sobie, pozazdrościć takiej. Szkoda tylko, że odbiło jej się to na zdrowiu.
3. Uwielbiam strzelać do Winstona. :D

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 26-09-2010, 19:14   

Lubię Zipa. Ma świetne poczucie humoru i jest bardzo pomocny.
Kolejna postać to Kurtis. Według mnie wątek z jego udziałem jest bardzo interesujący, szkoda, że bardzo krótki.

Jeszcze jedno: w ankiecie jest błąd. W TR5 owszem, był Mikhailov, ale to była negatywna postać. Dobrą był Admirał Yarofev.

kotowata12
[Usunięty]

Wysłany: 27-09-2010, 15:39   

Aniaa napisał/a:
Lubię Zipa. Ma świetne poczucie humoru i jest bardzo pomocny.
Kolejna postać to Kurtis. Według mnie wątek z jego udziałem jest bardzo interesujący, szkoda, że bardzo krótki.

Zip zgadzam się humor miał niesamowity :hehe: .
Kurtis ciekawy i to jak ale nie był sprawny fizycznie (Lara skokała o wiele dalej od niego) .

pmkkoch napisał/a:
3. Uwielbiam strzelać do Winstona. :D

No to jest fajne ale w TRL i TRA kule odbijały się od nich :gupek: .

Gregory 
Student

Wysłany: 11-10-2010, 20:07   

Widzę że Ojciec Patrick narazie górą. :) Ja gdybym miał takiego księdza jak Ojciec Patrick w parafii to bym do kościoła codziennie chodził :D
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to

Ta NoWa 
Nowicjusz

Wysłany: 31-12-2010, 11:51   

Mi najbardziej do gustu przypadł Ojciec Patrick. nie wiem czemu :)

[ Komentarz dodany przez: Integral: 31-12-2010, 16:22 ]
To kiepsko, że nie wiesz.

Kotowata13 
Nowicjusz

Wysłany: 31-12-2010, 17:17   

ZIP I WISTON! Co tu dużo mówić obaj są świetni. Genialni i niesamowici

AngkorWat 
Nowicjusz

Wysłany: 02-01-2011, 13:49   

Winston najbardziej, ponieważ był najczęściej spotykaną postacią (przynajmniej ja tak twierdzę) i bardzo przyjazną :) :pozdro:

Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 10-07-2011, 17:24   

Kotowata13 napisał/a:
ZIP I WISTON!

O, tak :D ja nadal pamiętam zamykanie Winstona w lodówce w TR2, uwielbiam to robić :D tak jakoś go polubiłam, stary, dobry Winston :)
A Zipa zaczęłam nazywać jednym z bardziej lubianych w Legendzie... ale jesteśmy w dziale o klasykach, więc nie wiem, czy pisanie o Legendzie byłoby tu stosowne ;-)
Ale moją ulubioną postacią we wszystkich częściach TR na zawsze pozostanie... Lara :jumper:

Grzesfrodo 
Nowicjusz

Wysłany: 04-08-2011, 17:52   

Moją ulubioną dobrą postacią w grze była Anaya Imanu, szkoda że tak mało o niej wiem :) Przykre jest to że większość dobrych postaci ginęła w grze: Mademoiselle Margot Carvier (TRAOD), Admirał Yarofev (TR5), Mnich Brat Chan Barkhang (TR2), Azizus Żołnierz Sergeant (TR4), Thomas Luddick (TRAOD) szkoda nawet Alister Fletcher :( tyle dobrze że nie brakowało ich w grze :)

GeBeT 
Podróżnik

Wysłany: 06-08-2011, 10:12   

Moimi ulubionymi postaciami (oprócz Lary) to:
Winston (TR2)
Louis Bouchard (TRAoD) - sam już nie wiem, czy on był ,,ten dobry czy ,,ten zły'' już się pogubiłem, zawiła fabuła.
Zip (TR: Legend)
:narka:

aśka990127 
Nowicjusz

Wysłany: 25-12-2011, 20:11   

Bardzo spodobały mi się żarty Zipa w Legendzie ale wybieram Ojca Patricka. :)

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 22-11-2013, 17:26   

Winston ;) Uwielbiam te jego ,,śledzenie" Lary przez cały jej pobyt w domu. W Anniversary był nieprzewidywalny: Gdzie stanie teraz? ;)

Evil 
Student

Wysłany: 21-01-2014, 15:36   

Ah uwielbiam księdza a raczej pastora Patryka :) jest zajebisty xd z wielką chęcią wymienił bym mojego starego proboszcza na niego :) wszyscy narzekacie ( nie wymienię imienia bo same hejty będą leciały :* ) na tego gościa :) z Aod :) przecież taka była z niego beka :p przecież twórcy sobie z nas jaja robili chodził jak te szkielety :) :) kurtis he he he :pozdro:

Truz_kawka 
Student

Wysłany: 28-01-2014, 23:24   

Moją ulubioną postacią oczywiście był (jest) kurtis trent, poza Larą rzecz jasna. Sam on zapadł mi w pamięć po tych jego "specjalnych" levelach w AOD. Świetnie się bawiłam w sanatorium grając inną postacią niż Lara. Zawsze cichutko marzyłam o tym że Kurtis i Lara będą razem, bo no i tak- ile ich będzie dzielić, tym więcej będzie łączyć :) chciałabym żeby chłopak się jeszcze pojawił, nawet jako postać epizodyczna, występująca w jednym czy dwóch przerywnikach ^^

Mumia 
Nowicjusz

Wysłany: 14-08-2014, 16:02   

Moje ulubione dobre postacie to:
1.Winston - poczciwy, miły starszy pan... ale nie wiem czemu potrafi się teleportować w Tomb Raider Anniversary... trochę się teraz boję Posiadłości Croftów... :(
2.Ojciec Patrick - jego dialogi z Upiornym Jeźdźcem były lepsze niż scenariusze Quentina Tarantino. :tak:
3.Zip - jego poczucie humoru nie jest wybitne... :gupek: , ale można się pośmiać.
4.Admirał Yarofev ( nie Mikhailov ) - Tak mi go było szkoda... że go polubiłam. :hehe:

Odpowiedz do tematu