FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
fan TR ? czy maniak TR?

Czy uważasz się za fana czy fanatyka TR ?
za fana
65%
 65%  [ 121 ]
za fanatyka
28%
 28%  [ 52 ]
ani za tego ani za tego
5%
 5%  [ 11 ]
Głosowań: 184
Wszystkich Głosów: 184

Autor Wiadomość
K@t 
Spectre

Wysłany: 25-09-2010, 20:59   

Po pierwsze - temat już jest, jak widać :p
Po drugie, trzecie, czwarte...:

Cytat:
Czy jest jeszcze ktoś, kto kolekcjonuje coś z TR? Chociażby figurki?

Kolekcje i zbiory naszych użytkowników -> KLIK! Polecam przejrzeć. To, że temat nie jest poruszony nie znaczy, że wszyscy o TR zapomnieli - niektórzy do tej pory systematycznie powiększają swoją kolekcję.

Dalej - wszelkich blogasków jest sporo, ale co z tego skoro zbyt bogatą treścią to one nie grzeszą? Swego czasu istniało wiele niezależnych stron, ale padły z różnych względów, niekoniecznie z powodu śmierci samej serii.

Cytat:
Jak pamiętam, kiedyś newsy ukazywały się parę razy w tygodniu, a teraz jak pojawi się jeden news na tydzień to i tak dobrze.

Trochę koloryzujesz ;-) Kilka newsów na tydzień pojawia (i pojawiało) się zawsze w okresach naokoło premierowych. Tak jak chociażby teraz, przy okazji gorącego okresu związane z GoL. Sezony ogórkowe były zawsze i na dobrą sprawę nic się w tej kwestii nie zmieniło.
Ba, w świecie TR dzieje się nawet więcej, niż chociażby w okresie 2001-2003, kiedy to poza premierą filmu nie działo się kompletnie nic. Nie liczę tu kolejnych niestworzonych zapowiedzi AoD.
Teraz mamy zamieszanie związane z Guardian of Light, plotki o filmie, plotki o TR9 etc. Zresztą tylko w ciągu ubiegłego tygodnia opublikowaliśmy 7 newsów.

Cytat:
(...)które tak jak ja były FANATYCZKAMI gry TR. Co się stało?

Może DOROSŁY?:p Ja tu zresztą popieram Asy i pytam, czy czasem nie pomyliłaś pojęć. Bo fan, a fanatyk to nie to samo. Co więcej to drugie pojęcie ma raczej negatywny wydźwięk.
A czy uważam się za fana? W TR dalej gram z taką samą przyjemnością jak te paręnaście lat temu i w dalszym ciągu interesuje mnie to, co się w świecie TR dzieje. Lubię pracę przy serwisie, lubię cieszyć premierami kolejnych odsłon i do póki ręce mi nie odmówią posłuszeństwa, do póty będę w Tomb Raidery grał ;-)

Polecam zacząć samej udzielać się na forum, a nie płakać, że TR umiera.

kotowata12
[Usunięty]

Wysłany: 27-09-2010, 18:39   

Ja uważam się za fankę. Chociaż no mam wszystkie części jej gry i trochę komiksów (KUZYNKA mi dała) i często ją rysuje (nawyk) w akcji ale mam taką koleżankę która chce być od stup do głów jak Lara. Czy to jest normalne?

K.C.T.R 
Nowicjusz

Wysłany: 28-09-2010, 08:04   

kotowata12 napisał/a:
Ja uważam się za fankę. Chociaż no mam wszystkie części jej gry i trochę komiksów (KUZYNKA mi dała) i często ją rysuje (nawyk) w akcji ale mam taką koleżankę która chce być od stup do głów jak Lara. Czy to jest normalne?

Chyba nie.Mam podobną 'koleżankę'. Prawdę mówiąc moja kolekcja jest podobna do twojej,tyle ,że dostałam 1 figurkę na święta :) Ja też uważam się raczej za fankę,a jak już,to za zagorzałą fankę :)

Reminded 
Praktykant

Wysłany: 25-05-2011, 17:46   

Ja chyba mam obsesję. Czy to normalne, że mam zamiar kupić sobie TRL, TRA i TRU w pomarańczowej wersji (te za 24 zł) chociaż Anniversary i Legendy mam już nawet dwie?
Chciałbym mieć po prostu kilka wersji.

A tak poza tym to nie myślę codziennie o Larze i nie olewam szkoły żeby sobie pograć jednak marzę o największej kolekcji na świecie. Sam już nie wiem co o tym myśleć.

Integral 
Archeolog

Wysłany: 26-05-2011, 01:08   

:D Nawet, gdybyś był maniakiem TR, to czy jest w tym coś złego?

Ja w czasie największej fascynacji TR też pragnęłam kolekcji. Może nie aż tak ambitnej, ale zbierało się to i tamto :D . M. in. wycinki z prasy, zapowiedzi kolejnych TR od TR3 włącznie. Gdzieś chyba ciągle mam te segregatory nawet. Jakieś mi się to teraz egzotyczne wydaje w dobie internetu :p .

GeBeT 
Podróżnik

Wysłany: 16-08-2011, 10:09   

Reminded napisał/a:
Ja chyba mam obsesję. Czy to normalne, że mam zamiar kupić sobie TRL, TRA i TRU w pomarańczowej wersji (te za 24 zł) chociaż Anniversary i Legendy mam już nawet dwie?
Chciałbym mieć po prostu kilka wersji.

A po co ci kilka wersji? Mi wystarczy jedna, ta która nie ma wybrakowań.
Integral napisał/a:
:D Nawet, gdybyś był maniakiem TR, to czy jest w tym coś złego?

Tak w ogóle, to nie ma różnicy, czy jest się fanem, czy maniakiem, przecież nie ma jakiejś hierarchii w lubieniu jakiś rzeczy. Zresztą ja Tomb Raider'a uwielbiam do tego stopnia, że kupiłem edycję kolekcjonerską, dzisiaj właśnie przyszła, niedługo zainstaluję. :)

alFa
[Usunięty]

Wysłany: 08-01-2012, 22:51   

Jestem fanatykiem. Dlaczego? Ponieważ Lara Croft jest postacią o której myślę zaraz po Jezusie Chrystusie.

Fan jest zawsze opanowany. Ma wiedzę. I jest komunikatywny. Jestem fanatykiem, tzn. działam jak skrzypiące drzwi. Robię dużo hałasu o nic. Ale zależy mi niezmiernie na dobrej zabawie i jestem niekonwencjonalny. Myślę o przeznaczeniu fortuny na zorganizowanie oficjalnego zjazdu fanów TR. I dlatego jestem "czerwonym ninją", a nie "białym". Myślicie że kasa to największy problem? Nie, lecz chęć, determinacja i pasja. Łączy nas Lara Croft i to daje mi poczucie pewnego bezpieczeństwa, akceptacji i motywuje mnie do działania. Fan potrafi fanatyka czasem tak zlać i zanudzić, że fanatyk czasem traci wiarę. Ale kiedy istnieje perspektywa niepohamowanej ekspansji osobowości, konsolidującej się pod sztandarem TR, to wszelkie wątpliwości znikają bezpowrotnie.

Zaraz się pewnie posypią ołmajgody i inne palmfejsy, co jest charakterystyczne dla niektórych użytkowników. Ale taka jest prawda - fanatyk zawsze będzie chciał więcej i więcej... osobiście przymierzam się do tego, by kiedyś zostać głównym sponsorem Zlotów. Ta nisza mi najbardziej odpowiada. Jestem bardzo młodym użytkownikiem Waszego forum, tak więc mam mnóstwo czasu tak na poznanie waszych temperamentów, jak i na uzbieranie niezbędnego kapitału. I w tej kwestii plany fanatyka są niestety nieograniczone. Powtarzam: chcę być sponsorem, a źródłem tego wyboru jest zakorzenienie się w myśli Teilharda de Chardin w związku z prawem złożoności-świadomości.

Gangsta z Stumilowego Lasy, Kłapouchy zna dobrze moją hojność i wie, że nic mi nie zaprząta bardziej łba niż to właśnie zagadnienie.

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 08-01-2012, 23:19   

Jezu (w którego nie wierzę) nie wiem czy to pora żeby czytać, a już tym bardziej ustosunkowywać się jakkolwiek do tak obszernej wypowiedzi... Walnąłeś więcej skomplikowanych słów, aniżeli potrafi to obecny pastor w kościele mojej matki... Generalnie - chyba nic nie powiem, tylko przetrawię to, coś wyprodukował... Ale jutro... tak, zdecydowanie jutro :D

Asha Greyjoy 
Student

Wysłany: 04-04-2012, 09:15   

Zdecydowanie fanka. Tak, kiedyś byłam fanatyczką, plakaty z Larą po całym pokoju porozwieszane, Lara w komputerze co godzinę z przerwami na ubikację i jadełko (i czasami pićko też), ale od kiedy grę przejęli Crystalsi, mój entuzjazm opadł. Tomb Raider nadal jest ważnym dodatkiem do mojego życia i często w niego gram, jednak kiedy byłam młodsza miałam więcej...pary ^^

Truz_kawka 
Student

Wysłany: 30-01-2014, 13:35   

Od początku byłam fanką i tyle, nawet nie miałam miejsca na plakaty, figurki, a przebrania to dla mnie tylko nie potrzebnie wydana kasa. Zawsze tylko chciałam mieć wszystkie części. Tyle.

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 17-04-2014, 11:17   

Truz_kawka napisał/a:
Od początku byłam fanką i tyle, nawet nie miałam miejsca na plakaty, figurki, a przebrania to dla mnie tylko nie potrzebnie wydana kasa. Zawsze tylko chciałam mieć wszystkie części. Tyle.

Też tak myślałam, do kiedy nie kupiłam wszystkich części.

Mumia 
Nowicjusz

Wysłany: 14-08-2014, 14:47   

Wydaje mi się, że fan to wystarczająco delikatne słowo, aby określić mój stosunek do TR... nie mam wszystkich gier z tej serii ( choć mam ich wiele... ). A co najważniejsze skutecznie przenoszę wirusa zwanego "Lara Croft". :muhaha:

Odpowiedz do tematu