FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
UZI, Magnum, a może bazooka?
Autor Wiadomość
Ewelcia11 
Nowicjusz

Wysłany: 18-08-2007, 16:27   

Ja najbardziej lubię Uzi ale szkoda że szybko naboje się kończą. :(

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 18-08-2007, 16:55   

No to właśnie trzeba je rozsądnie wykorzystywać. Na najsilniejszych i najtrudniejszych przeciwników. W ogóle na naprawdę trudne sytuacje.

pazurek13 
Nowicjusz

Wysłany: 22-08-2007, 21:50   

Ja bardzo lubię uzi:) o amunicję trudno,ale ja coś za bardzo lubię używać kodu na amunicję... :> :)

Krzysiu 
Nowicjusz

Wysłany: 29-08-2007, 09:58   

Najleprzą bronią jest chyba UZI :matrix: . To z nią przeszedłem TR2. Oczywiście na kodach na amo. :)

KK 
Student

Wysłany: 30-08-2007, 12:45   

Moja ulubiona broń to Uzi i granatnik, ale muszę pochwalić harpun, bo mi się spodobał xD . Właściwie to mam tylko TR2, TRC, TRAOD, tak więc nie wiele mogę powiedzieć ;)

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 04-09-2007, 13:17   

Granatnik wydaje sie byc fajna sprawa, ale ja jednak nie bardzo lubie go uzywac. Moze dlatego, ze dlugo sie przeladowuje i nie zawsze jest skuteczny. Wole szybszy asortyment ;) Tak jak wlasnie Uzi :matrix:

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 12-02-2008, 19:32   

Pisałam już o tym, ale spróbuję to bardziej rozwinąć, tym bardziej, że dołączę jeszcze kilka nowych typów:
Rewolwer-lubię tą broń, bo jest bardzo skuteczna. Wystarczy jeden, dwa strzały i wróg leży. A jeszcze lepiej jak się dołączy celownik laserowy
Granaty-dzięki nimi, nie straszne mi nawet najokropniejsze stwory.
Kusza-to samo co wyżej
Uzi-jedna z najsilniejszych broni, po prostu jest fajna
M16-też silna broń
Bazooka-ta to dopiero daje kopa!

Szkoda, że zrezygnowano z niektórych broni. Chciałabym, aby niektóre z nich powróciły, a najbardziej to chciałabym powrót bazooki. W ósemce raczej jej nie będzie(chyba jeszcze nic nie wiadomo na temat wyposażenia), to może w dziewiątce? (Oj, a skąd wiadomo, że będzie TR9?)

Madziula 
Podróżnik

Wysłany: 12-02-2008, 21:28   

Moje ulubione bronie:
1) Desert Eagle - moja najulubieńsza broń ze wszystkich części, szkoda że była tylko w TR3...
2) Magnums/Automatic - fajna broń, IMO fajniejsza niż uzi :P
3) Uzi - dobra broń, ale jej dźwięk troszeczkę mnie denerwuje, dlatego są u mnie po magnumach;
4) i tu zaczyna się problem, bo sama nie wiem co mam wybrać... może scorpion x lub paralizator z TR6, ale to jest temat o klasycznych TR... a z klasyków to chyba tyle moich ulubionych broni ;)
A jeśli chodzi o pistolety typu M16, lub MP5 to nie lubię ich używać, ponieważ mają trochę "opóźniony zapłon" kiedy np skaczemy lub robimy salta. Bazooki i granatnika również nie używam. Bum i po gościu - a gdzie walka i emocje? Takie bronie to nie dla mnie :D
:pozdro:

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 12-02-2008, 22:42   

Podobno T-Rex może wytrzymać kilkanaście strzałów z bazooki, ale chyba nie było w grze takiego momentu, przynajmniej nie przypominam sobie. Więc jakieś emocje by były.

Madziula 
Podróżnik

Wysłany: 12-02-2008, 22:57   

Zależy o którym T-Rexie mowa ;) Ale i tak wolę walczyć magnumami niż jakąś tam bazooką. Jak widzę Larę robiącą salta z obrotem w powietrzu, na wysokości 2 metrów z bazooką na ramieniu to aż mi się tak dziwnie robi... Lara biega sobie z nią i skacze jakby prawie nic nie ważyła :P Ta broń zupełnie do niej nie pasuje, już chyba wole granatnik :) Ale i tak najlepiej walczyć uzi, lub magnumami, szczególnie jeżeli liczy się szybkość i zwinność :D

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 13-02-2008, 16:57   

W grze był tylko jeden T-Rex. Na południowym pacyfiku. A bazooka to chyba była później. Dobra, skończyłam mały offtop.

Madziula 
Podróżnik

Wysłany: 13-02-2008, 17:14   

W TR były o ile się nie mylę 4 T-Rexy: TR1 - Zaginiona dolina, TR2 - Mur Chiński (dwie sztuki) i tak jak napisałaś, TR3 - Pacyfik :P A na bronie zawsze można wpisać kod (tylko po to żeby sprawdzić wytrzymałość T-Rexa oczywiście :) )

A wracając do broni to mi się jeszcze jedna moja ulubiona przypomniała - shotgun. Niby broń jak broń, nic specjalnego, ale lubię ją, bo jest dość mocna i w ogóle dobrze mi się nią walczy :P

Aniaa 
Obieżyświat

Wysłany: 13-02-2008, 18:03   

Sorry, miałam na myśli, że jest jeden T-rex w trójce, tylko zapomniałam o tym napisać. Jedno zdanie, ale więcej na razie nie mam nic do powiedzenia.

Kurtis1996 
Nowicjusz

Wysłany: 13-02-2008, 18:12   

Mi podoba sie desert eagle z TR3 shotgun też z TR3 może spodoba mi sie karabinek z TR5 w ostatnim etapie jak tam dojde narazie jestem w Irlandii w levelu Labirynth i oczywiście niezawodne pistolety :guns:

Edit:Zapomniałbym że uzi też niezawodne :)

Kurtis1996 
Nowicjusz

Wysłany: 14-02-2008, 21:05   

Wiem że nie powinienem pisać postu pod postem ale nie moge edytować.Chciałem dodać że karabinek z ostatniego etapu jest bardzo cool i teksty Zipa :D ''Jest Zip jest git!'' :cool:

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 17-02-2008, 18:15   

Ja najbardziej preferuje klasyczne pistolsy - na inne bronie mi żal amunicji tracić, a pod koniec gry okazuje się że ich w ogóle nie straciłem...

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Wysłany: 21-03-2008, 19:12   

Beretty, a w nowych TR Heckler&Koch. UZI, ale tylko kiedy wiem, że mam trochę amunicji. Granatnikom nie ufam, Bazooka może być, chociaż strzelając z niej niemal czuję jej ciężar... M16 i MP5 na krótki dystans. W TR4 nie wytrzymuję bez kuszy [explosive ammo...] , więc do Aleksandrii lecę na złamanie karku :)

Bad Monster 
Nowicjusz

Wysłany: 28-07-2013, 22:34   

Kasia Trent napisał/a:
Jak nie mozna zabijac łomem? :P A kucharz w TR5, to co? :P
Nie no, ale spoko, wiem o co Ci chodzi :> Lara z łomem to chyba niezbyt dobry pomysł... Nieładnie by to wyglądało :> Lara, to nie Freeman :P Jakoś nie wyobrażam sobie Lary wymachującej łomem :axe: W TR5, to co innego, bo tam było tylko jedno uderzenie...

Biedny braciszek :twisted: :twisted: :twisted:

Czytam sobie tak stare posty i za bardzo mnie korciło, żeby teraz nie wtrącić małego offtopu i nie napisać: a to Ci dopiero paradoks :)

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 29-07-2013, 21:43   

--=AngiE=-- napisał/a:
Beretty, a w nowych TR Heckler&Koch.

To skoro odświeżamy stare tematy to ja też się dołączę. Tak właściwie to do której części były Beretty? Z początku myślałem, że do czwartej, ale w oficjalnych narzędziach, z jakich Core korzystało i które jakiś czas temu pojawiły się w sieci(za sprawą Lara's Boyfriend) już w dźwiękach TR3 pistolety podpisane są jako HECKLER&KOCH_FIRE i HECKLER&KOCH_STOP.

HellCat 
Student

Wysłany: 05-01-2014, 22:31   

Moje ulubione to:
-Shotgun
-Uzi
-Zwykłe pistolety
Najwięcej zwykle strzelam z zwykłych pistoletów ale ubóstwiam shotguna i uzi :matrix:

Evil 
Student

Wysłany: 21-01-2014, 12:13   

K2 impactor :) uzi które ratowały dupe i shotgun :) desert e. Też był dobry :) uwielbiam mp 5 :)

Julka 
Student

Wysłany: 23-01-2014, 14:47   

Moje ulubione bronie w każdym z TR:
TR1- uzijki i podstawowe, lubię też magnumy, ale rzadko z nich korzystam. Shotgun niby dobry, ale mnie irytuje.
TR2- uziśki i m16. Lubię bronie, którymi szybko można zabić wroga, i nie trzeba się zbytnio fatygować.
TR3- podstawki i Desert Eagle (mój ukochany) :)
(wiem, że nie ma TR4, ale ja po prostu nie doszłam do żadnej dodatkowej broni :) )
TR5- podstawowe i Uzi. Rewolwer też był dobry.
TR6- K2 impactor i scorpion x, szkoda, że ammo do scorpiona tak szybko mi się zawsze kończy ;/
TR7- na dualach przeszłam całą grę
TRA- podstawki i magnumy, z usichów prawie w ogóle nie korzystałam, a Shitguna nawet nie tknęłam.
TR8- dualki i młot Thora. Fajnie się zabijało wielkie Thralle :love:
TR9- karabin i pistolet. Łuku nie lubię, bo się ciężko celuje i wolniejszy od reszty broni.

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 12-04-2014, 19:29   

Moje skromne zdanie <3.

Classic- kochane Bereciki <3

AOD- Czy ktoś mówił, że Mrs. kwiatuszek trzyma się zasady ,,Nie wolno bawić się prądem"? Widocznie jej Lara tego nie usłyszała i dlatego lubi paralizatorek :)

Legend- Pan Excaliburcio i Beretty....

Anniversary- UZI i Beretty

Underworld- Młoteczek Thora- Seniora, UZI i Beretty.

TR 2013- Łuk ( miłość ze Skyrima <3 ), Pistolecik i... czekan xDeee

Tumberski 
Nowicjusz

Wysłany: 17-07-2014, 11:41   

TR1: Uzi... i jest to najfajniejsze uzi z wszystkich TR :D Generalnie od TR3 stają się beznadziejne c;
TR2: Granatnik :) No i tutaj tak samo jak w przypadku uzisków z TR1... Najlepszy granatnik ever :D
TR3: Orzełek :D ! Zdecydowanie :)
TR4: Kusza z eksplozywnymi strzałami :)
TR5: Pistolce za świetny dźwięk strzału :D W sumie inne bronie są tam niepotrzebne oprócz rewolwera, bo bez tego ani rusz dalej :P

Odpowiedz do tematu