FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Longest Journey & Dreamfall
Autor Wiadomość
Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 11-02-2013, 19:35   

Mysle o tym, ze... BOMBA, NARESZCIE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:jumper: :jumper: :jumper: :jumper: :jumper: :jumper: :jumper: :jumper:

Od kilku dni jestem szczesliwy z tego powodu :D Nareszcie doczekamy sie kontynuacji tej zajebistej serii! :D

Hemulen 
Podróżnik

Wysłany: 13-02-2013, 20:59   

Ja też się bardzo, bardzo cieszę, jednakże postuluję: Zoë powinna być ładniejsza! :D

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 13-02-2013, 21:40   

E tam Zoe, ja czekam na April :) )))

Darkness 
Podróżnik

Wysłany: 18-02-2013, 02:38   

Hemulen napisał/a:
Ja też się bardzo, bardzo cieszę, jednakże postuluję: Zoë powinna być ładniejsza! :D

Zgadzam się. Oszpecili ją niemiłosiernie... Jakoś nie wygląda zachęcająco.
W sumie po tym, co napisałem wyżej przypomniały mi się posty pojawiające się podczas nadchodzącej części TR: Legend (omg, ona już nie ma warkocza!!!!!!!111111oneone!!11 jak mogli1!?!?!?!?!?)

Również z niecierpliwością czekam na kontynuację. Myślałem, że jej nie będzie. Jednak nadzieja umiera ostatnia i nie zawsze jest matką głupich. Gdzieś czytałem też pogłoski, że ewentualnie miałaby się pojawić fanowska wersja, ale to były raczej cuda na kiju.
Cóż... Trzeba będzie sobie dokładnie odświeżyć obydwie części przed napoczęciem trzeciej :)

Kasiula1611 
Student

Wysłany: 18-02-2013, 11:09   

O rany, rany, rany nareszcie :D Wiedziałam, wręcz byłam pewna, że będzie kontynuacja bo przeciez Dreamfall był taki jakby niedokończony :P

Hemulen 
Podróżnik

Wysłany: 18-02-2013, 17:27   

Wymagana kwota na Kickstarterze została zebrana, więc gra na pewno powstanie :) Teraz tylko kwestia, ile jeszcze pieniędzy zbiorą, bo im będzie ich więcej, tym gra zostanie bardziej rozbudowana :)

Oczywiście do czasu premiery koniecznie trzeba sobie odświeżyć poprzednie części, ale chyba wstrzymam się z tym do czasu, aż do wydania Dreamfall Chapters będzie niedaleko ;)

daniel7 
Student

Wysłany: 28-02-2013, 08:38   

Ja również się cieszę na kontynuację... Najdłuższa Podróż i Dreamfall to najlepsze przygodówki w jakie grałem! Chociaż Dreamfall bardziej przypadł mi do gustu :) nie mogę się doczekać!!! Informacja o kontynuacji i pierwsze filmiki strasznie mnie ucieszyły :) szkoda tylko, że przygodówki to gry na jeden raz... przeszedłem Dreamfall'a ostatnio, ale to już nie to samo jak zna się historię.

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 01-03-2013, 01:26   

Trailer!!! :D ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥ ♥

https://www.youtube.com/watch?v=KsIkNrRUMEg

Cez 
World of Tomb Raider

Wysłany: 02-03-2013, 00:07   

Umarłem ze szczęscia :D Będzie gra The Longest Journey Home z April Ryan :DDDD <3

http://www.gamespot.com/f...y-home-6404653/

Bedzie jak zbierzemy 2 mln dolarów xD

Hemulen 
Podróżnik

Wysłany: 02-03-2013, 11:27   

Chyba będzie ciężko tyle zebrać ;) Dlatego na razie zachowuję nacechowany ostrożnością spokój. Mam nadzieję, że nawet jeśli teraz ten projekt nie zdobędzie wymaganej liczby pieniążków, Ragnar z ekipą wrócą do niego po ukończeniu Dreamfall Chapters. Trzymam kciuki.

timo 
Student

Wysłany: 04-04-2014, 21:42   

A mnie przeraża myśl ze the longest journey home prawdopodobnie będzie ostatnią częścią z tej sagi chociaż Ragnar powiedział że planuje więcej częsci więc nie wiem o co chodzi :(

mateusz12 
Praktykant

Wysłany: 02-07-2014, 13:32   

Cześć :) Wiem, że jest tutaj kilkanaście osób zainteresowanych światem TLJ - są nowe wieści na temat Dreamfall Chapters. Niedawno ujawniono, że gra zostanie mimo wszystko wydana tak jak zakładano na początku, czyli w pięciu epizodach, a nie spójnej całości. Pierwszy epizod Book One: Reborn ukaże się jesienią 2014. Tutaj nowy trailer: KLIK. Wygląda na to, że grywalnymi postaciami bedą póki co tylko Zoe i Kian. Nasze wybory mają wpłynąć na kształt historii. Całość wygląda całkiem nieźle, nie mogę się już doczekać. Czas odświeżyć sobie TLJ i Dreamfall :p
Miłego dnia :)

Odpowiedz do tematu