FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jaki jest wasz ulubiony poziom w TRAOD?
Autor Wiadomość
kotowata12
[Usunięty]

Wysłany: 30-07-2010, 14:56   

Witam wszystkich na forum. Co prawda nie przeszłam całej gry TRAOD (zawiesiłam się na ,,Boaz Powraca") lecz mogę podać swoje ulubione poziomy.
-Dachy budynków przemysłowych,
-Całe paryskie getto,
-poziomy Luwru,
-miejsce zabicia Monstrum,
-Forteca na Strahovie(czy jakoś tak),
-Zakład badań morskich,
-Krypta Trofeów
To wszystkie póki nie przejdę całej gry

Gregory 
Student

Wysłany: 17-09-2010, 23:23   

A więc ja tu mam taką świętą trójcę ulubionych poziomów które są moim zdaniem super mega epickie a muzyka w nich jest po prostu boska.

1. Paryskie Ghetto (Ta smutna muzyka w tle w połączeniu z miastem we wschodzącym słońcu mnie poprostu zauracza)
2. Wykopaliska Archeologiczne (Za tą świetną zagadkę i piękną scenerię)
3. Miejsce Morderstwa Monstrum (Za tą przepiękną muzykę acapella w tle i za klimat. Jest to moim zdaniem jeden z najmroczniejszych poziomów TR'a)
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to

Gregory 
Student

Wysłany: 28-10-2010, 22:23   Praga czy Paryż

No własnie. Mimo że w TRAOD mamy do czynienia z niestety tylko dwoma "dużymi obszarami". Mimo że w grze wydaje się że praga jest strasznie blisko paryża (lara przejeżdża około 800 km w 5 sekund ;D ) to w rzeczywistości są od siebie strasznie oddalone. W grze są też oczywiście odległe od siebie pod względem chociażby scenerii ale także innych aspektów (Wrogowie, uzbrojenie, inne wątki fabularne itp.). No i właśnie. Chciałbym się dowiedzieć od was które z miast najbardziej przypadło do gustu i dlaczego.

Mnie osobiście najbardziej podobał się Paryż. Poprostu. Epicka muzyka. Fabuła jeszcze nie "zagmatwana". Piękna Sceneria oraz przede wszystkim LUDZIE. Paryskie Ghetto to bez wątpienia mój ulubiony poziom w historii TR. Od Tr1 do GOL.
Let’s stay this way forever
It’s only getting better
If we want it to

koorina 
Nowicjusz

Wysłany: 30-10-2010, 14:34   

Mi podoba się

1.Wąskie Paryskie Uliczki(Za łatwość :mrgreen2: )
2.The Serpent Rouge(Muzyka w tle :) )
3.The Monstrum Crimescene(śnieg :jumper: )

Remek333 
Student

Wysłany: 31-10-2010, 16:16   

Według mnie najlepszy był Luvr, nie cały tylko i wyłącznie te dwa etapy, które działy się w muzeum. :komp:

NooNdaG 
Nowicjusz

Wysłany: 07-01-2011, 18:49   

Czy ja wiem...? Wszędzie gdzie był Trent!!! Super postać! Zakończenie Luwru spoko, ale jakoś preferuje Prage ;D

NataliaXrose 
Student

Wysłany: 18-02-2011, 18:31   

moim ulubionym level jest Luwr .Fajnie mona lisa wygląda
Sorki za krótki post :)

VANTOLICA 
Nowicjusz

Wysłany: 01-03-2011, 17:11   

Ja grałem dawno w tego tomb raidera ale najlepsze poziomy to le serpent Rouge, cały Luwr szczególnie oblężone galerie no i co wam się wyda dziwne to poziom z duchem :P Ale gra nie za bardzo przypadła mi do gustu, według mnie to najgorsza cześć z całej serii :/

GeBeT 
Podróżnik

Wysłany: 02-08-2011, 20:10   

Mój (do tej pory, bo całości nie przeszedłem), to Le Serpent Rouge. Lubie go ze względu na muzę, akrobację i mnóstwo strażników do rozwalania. Mnóstwo jednak jak na skalę Angel Of Darkness, bo w klasycznych, to poziomy były najeżone wrogami, którzy nie szli zawsze 2-3 strzały i po zabawie. :hehe:

Sas_ 
Podróżnik

Wysłany: 18-02-2012, 18:33   

Mi osobiście lokacje w Gettecie nie przypadły do gustu. Takie jakieś nijakie były.
Moimi ulubionymi lokacjami są:

Vault Of Trophies: Kocham wodę i podwodne pułapki, zagadka na końcu podwodnego korytarza była genialna. Na pozór skomplikowana, choć rozwiąznaie było podane na tacy. Wystarczyło tylko chwilkę się zastanowić.

Aquatic Research Area: Ten poziom diablenie mi pzrypominał, poziomy na pokładzie w TR2, które z resztą zaliczały sie do moich ulubionych. Szkoda tylko że, zabawa tutaj byłą króciutka. Największy minus planszy to ten zmutownay sum.

The Hall Of Seasons: Wszytkie komnaty, moje 2 ulubione to Wath of Beast i Neptuns Hall. Także uwielbiam nurkowanie, aby się stamtąd wydostać.

The Bio-research Facillity: Lokacje tutaj były świetne, ładne zielone, dużo wspinania i mutanty ahh kocham rozwalać mutanty <3

Levele Kurtisem: Nie wiem czemu tak dużo osób ich nie lubi, jak dla mnie były świetne. Ten Creepy klimat rodem z survival horroru i mutanty <3 Die Monster Die <3.

Asha Greyjoy 
Student

Wysłany: 04-04-2012, 08:57   

The Hall Of Seasons, dało się poczuć klimaty poprzednich Tombów, taka odskocznia od mrocznej atmosfery ulic i powrót do korzeni.

Poza tym levele z Kurtem, ponieważ, no cóż, kocham tego mena, poza tym fajnie się nim sterowało, cokolwiek inni mówią :mrgreen2:

LadyShadow 
Nowicjusz

Wysłany: 10-04-2012, 18:09   

1. The Serpent Rouge, bo fajna i klimatyczna muzyka leciała :mrgreen2:
2. Galerie Luwru, ponieważ podobał mi się motyw z laserami, cichym skradaniem i porażaniem strażników prądem :D
3. Forteca na Strahov(?) Nie wiem jak dokładnie nazywał sie ten poziom, ale muzyka była świetna no i... skradanie :D Nie wiem dokładnie czemu, ale skradanie daje mi wielką radochę! ^^

No i to wszystko :P Tak na prawdę to wszytskie poziomy mi się podobały, oprócz walki z Boaz i Sali pór roku ... ale do tego to jest inny temat więc się rozpisywać nie będe xd

http://www.youtube.com/user/croftingsmile

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 21-06-2012, 15:30   

Moje ulubione poziomy to:

Paryskie Getto - lubię ze względu na klimat :> Cisza jaka tam panuje jest przerażająca :shock: Również zrobiły na mnie wrażenie zakamarki i kryjówki. No i z różnymi postaciami fajnie się rozmawiało, gdyż zawsze mieli coś ciekawego do powiedzenia :D Zwłaszcza ten gość w parku ;P

La Serpent Rouge - lubię za fajną muzyczkę i wspinaczkę na samą górę. Ogólnie świetny pomysł :spoko:

Galerie Luwru - spodobał mi się ten poziom ze względu na wygląd. Ładne były tam rzeźby, obrazy i pomysł z laserami też świetny :) Lubię wracać do tego poziomu, żeby móc podziwiać tą galerię :p

Co jest Gość ;)

eee...mleko?! 
Podróżnik

Wysłany: 25-06-2012, 18:52   

W TRAoD spodobały mi się tylko dwa poziomy bo reszta mnie była przeciętna (poziom z czerwonym duchem wk :censored: ł mnie bezEndu :fire: )

1.Tomb of The Ancients - Za prawdziwie tomb raider'owy klimat :P
2.Parissan getto - Za pseudo otwarty świat i dialogi z różnymi postaciami , można było się sporo dowiedzieć :tak:

Arahja 
Nowicjusz

Wysłany: 17-11-2012, 19:42   

O jejku, chyba jednak łatwiej jest mówić o znienawidzonych levelach niż o ulubionych...
Ale po dłuższych przemyśleniach stwierdzam, że najbardziej podobały mi się:

1. Aquatic Research Area - cały poziom był dosyć skomplikowany, nastawiony na logiczne myślenie. Ale ten wielki glonojad mnie szczerze denerwował.

2. Bio-Research Facility - ach, te zmutowane robale... Prawdziwe cuda. Podobało mi się łażenie po roślinkach/żywopłocie (czy tam cokolwiek to było).

3. St. Aicard's Graveyard i Bouchard's Hideout - świetny klimacik, tylko piesek psuł całą atmosferę. A w Kryjówce Boucharda fajnym dodatkiem był zmutowany koleżka na pryczy ;)

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 02-12-2013, 10:00   

Dobra, prosto z mostu:

Parissian Ghetto - ( nie wiem czemu po co piszę to zawsze po ang. Chyba dlatego, że uwielbiam te angielskie "h" :) !) uwielbiam zabawę w detektywa i udawanie, że palę papierosa z Janice :)

Cała Praga - za ten jej cały mhroczny klimacik i mutanciki :p

Powrót Boaz- Haha! Specjalnie mordowałam Kurtisa, tego durnia :wymiot2: :wymiot: . Nie wiem czemu al eKurtis był dla mnie workiem treningowym Boaz ;-) :roll:

Julka 
Student

Wysłany: 15-12-2013, 16:38   

Moje ulubione poziomy? Hmm... Bardzo podobało mi się Parisian Ghetto, Louvre Storm Drains, Louvre Galleries, Tomb of Ancients, Galleries Under Siege ( ogólnie prawie cały Paryż oprócz "cudownej" Hall Of Seasons :/ ). Praga nie podobała mi się tak bardzo, szczególnie przez poziomy z Trentem. Ale jeżeli musiałabym wybrać to chyba byłyby to Aquatic Research Area i Bio-research Facality. Nie wiem nic o levelach po Boaz Returns, bo przez kochanego Kurtisa i Boaz nie mogę przejść tego ch :censored: poziomu ;(

Truz_kawka 
Student

Wysłany: 03-02-2014, 20:41   

Luwr, Paryskie Getto, opuszczona kamienica (?) nie pamiętam nazwy, ta na początku.. Ten klub, hall of seasons i Bio-Research Facility

Przemo 
Student

Wysłany: 07-02-2014, 14:29   

Ulubione poziomy w AOD:
- Parisian Ghetto
- Louvre Galleries
- Neptune`s Hall
- Von Croy`s Apartment
- The Bio-research Facillity
- Eckhardt`s Lab

Odpowiedz do tematu