FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Jak ?
Autor Wiadomość
Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 14-07-2011, 12:14   

Ja moim zwyczajem od razu grałam na trudnym. Grę przeszłam bez używania żadnych solucji czy podpowiedzi, bo to nie daje żadnej przyjemności z grania :) . Wrogowie nie sprawiali mi żadnych kłopotów,kiedy już nauczyłam się porządnie robić headshoty (na początku nie szło mi najlepiej :fire: ). Bossowie byli zaskakująco łatwi, broni innej niż zwykłe pistolety używałam tylko przy rozbijaniu zmienionych w kamień centaurów (dokładniej to tylko przy pierwszym, żeby nie musieć dzielić uwagi pomiędzy dwóch bossów na raz). Mój sposób na walki - bezustanne skakanie dookoła i uniki, czasem (czyli bardziej na początku) wskakiwanie w miejsca, gdzie mnie nie dosięgną i ostrzał z góry. Apteczki zachowywałam na samą końcówkę gry, kiedy przy checkpoincie miałam mało życia, znajdowałam sprytny sposób na samobójstwo :nana: . W rezultacie podczas finałowego spotkania z Natlą dysponowałam ok. 50 małymi i 20 dużymi apteczkami. A i tak prawie żadnej nie zużyłam, Natla mogła się bardziej wysilić :roll: !!! Artefakty i relikwie zbierałam - w miarę możliwości - przy pierwszym przechodzeniu gry, za drugim razem nadrabiałam zaległości. Na próby czasu miałam save'a, ale go skasowałam i sama TT przeszłam. Kodów używam czasami, ale nie chodzi tu o takie "umilacze", jak nieśmiertelność, to nie dla mnie. Od czasu do czasu włączę zestaw złoty shotgun+srebrne uzi, bardzo rzadko dorzucam nieskończoną amunicję. W całej grze wielkich problemów nie miałam, w szał wpadłam tylko na czasówkach w Piramidce. Obecnie mam 100% ukończone - samodzielnie, bo save'a wyrzuciłam... Delikatnie, żebym nie wyszła na niewdzięczną. Ale satysfakcję z gry mam tylko wtedy, jak wszystko przejdę sama.
A wy mieliście jakiś sposób na próby czasu? Bo chętnie bym się dowiedziała, czy są jakieś speedruny (w Anniversary żadnych nie szukałam, poszłam na to tylko w Legendzie :P )
:pozdro:

kwiatuszek 
Praktykant

Wysłany: 08-07-2013, 07:50   

Tylko oryginalne beretty ;) Na bossów , zwierzątka i .... Mumie Nie sądzę, że Shootgun jest lepszy od dwóch podstawowych pistolecików :) Na Easy grałam pierwszy raz, więc zużyłam 10 mały i 8 dużych apteczek ;p Za drugim razem Medium 6 małych i 5-6 dużych. Ostatni: Hard. Tylko 4 małe i 2 duże! We wszystkich etapach trudności używałam tylko dwa podstawowe pistolety.

Kasiula1611 
Student

Wysłany: 08-07-2013, 17:46   

Grałam na medium. Mam jedną "strategie" w każdym TR, zapoznaje się z wrogami i przydzielam im wdłg. moich kryteriów broń jaką będę z nimi walczyć. xd Uzi nie używam w zwykłej rozgrywce. Zostawiam sobie te dwa cudeńka na bossów. <3
:wotr:

Azaelia 
Student

Wysłany: 11-07-2013, 11:44   

Ja od razu poszłam na Hard, taki mam zwyczaj. Przez całą grę korzystałam tylko z podstawowych pistoletów, resztę broni zostawiałam na bossów - jak się okazało, nie było to do końca potrzebne. Jak już opanowałam uniki, w przeciwnikami nie miałam żadnego problemu :)

DarkCynder 
Student

Wysłany: 11-07-2013, 19:47   

Szczerze ja korzystałam tylko z shotguna (po zdobyciu xD ) jakoś tak bardziej mi się podobał od normalnych... Co nie zmienia faktu,że nawet na trudnym poziomie grę można było przejść na dwóch pistoletach ;)

Ja jak pierwszy raz grałam, to na normalnym. Potem na Hardzie. Co więcej według mnie ciągłe przechodzenie na poziomie easy jest pójściem na łatwiznę :swirek:

curt67 
Nowicjusz

Wysłany: 05-08-2013, 11:05   

A ja uwielbiam połączenie: Dual Pistol's & Bullet Time
| |
|_|

Azaelia 
Student

Wysłany: 06-08-2013, 14:59   

curt67 napisał/a:
A ja uwielbiam połączenie: Dual Pistol's & Bullet Time

O, tak :D Zdecydowanie mój ulubiony, szybki i łatwy sposób na walkę :)

Odpowiedz do tematu