FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Fabuła TR8
Autor Wiadomość
Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 14-01-2009, 13:16   

W tej części cała fabuła jest trochę poklepana. Niektórych rzeczy nierozumiem. Fakt, że nieraz są ciekawe zdarzenie jak Lara coś poszukuje itp. ale większość zdarzeń jest takich, że wogóle nie wiadomo o co chodzi :( Jeżeli chcecie się oświecić co do tej gry radzę zajrzeć tu :arrow: http://www.laracroft.pl/tr8/index.html

Co jest Gość ;)

Jamal 
Student

Wysłany: 14-01-2009, 13:38   

Łukasz napisał/a:
Fakt, że nieraz są ciekawe zdarzenie jak Lara coś poszukuje itp. ale większość zdarzeń jest takich, że wogóle nie wiadomo o co chodzi :(

Jak dla mnie wszystko jest jasne i klarowne , Lara tłumaczy nam wszystko podczas cut scenek , wiemy dlaczego znaleźliśmy się w danej lokacji itd. Nie wiem czy grasz w polską wersję gry czy w angielską i może dlatego masz problem ze zrozumieniem, ja grałem w obydwie i jakoś fabuła jest dla mnie zrozumiała. W końcu nie jest to jakaś zawiła historia z tysiącem zwrotów akcji tylko TR :D

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 14-01-2009, 13:54   

Oczywiście, że mam polską wersję tyle, że z napisami :D Można je włączyć w ustawieniach. Chodzi mi o to, że nie zawsze zrozumiem każdą akcję jaka mnie w tej grze spotka. Jednak staram się jak najwięcej rozumieć żeby wiedzieć o co chodzi ;)

Co jest Gość ;)

R4idery 
Student

Wysłany: 08-08-2012, 08:46   

Wyjaśnijcie mi, skoro rękawice Thora pasowały tylko na Larę, dlaczego Natla i Amanda nie włożyły ich na doppelgangera?

Intryguje mnie którędy Amanda dostała się do Hellheimu?

Oraz to skąd matka Lary wzięła się na górze skoro rzekomo zginęła wpadając do eitru, który płynął na dole? Początkowo myślałem, że to Natla zorganizowała to przedstawienie z matką Lary, ale przecież Lara jako pierwsza weszła do Hellheimu ..

Co do portali rozumiem, że sprawny musi być tylko portal wlotowy (ten gdzie się wkłada miecz) Każdy portal wylotowy był uszkodzony ..

K@t 
Spectre

Wysłany: 08-08-2012, 09:47   

Rękawice "dostosowały się" do Lary po tym, gdy założyła je po raz pierwszy. Mogły mieć tylko jednego właściciela w danej chwili i dlatego nie pasowały już na nikogo innego.

Cytat:
Oraz to skąd matka Lary wzięła się na górze skoro rzekomo zginęła wpadając do eitru, który płynął na dole?

Pewnie w takim sam sposób, jak wszystkie inne Thralle ;-) Nie doszukiwałbym się tu logiki, podobnie jak w wypadku Amandy nurkującej na dno morza arktycznego.

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 15-11-2012, 19:36   

Ostatnio zastanawiałem się nad jedną rzeczą. Mianowicie chodzi mi o kryptę w Posiadłości Croftów. Wiem, że twórcy chcieli urozmaicić trochę grę, ale po co Lara wogóle do niej wchodzi. Tak naprawdę wchodzi do tej krypty, eksploruje ją, a potem wychodzi z niej w innym miejscu i nagle powstaje pożar. To zdarzenie nastąpiło również w prologu i dalszy przebieg akcji toczy się dokładnie jak na początku gry, czyli do momentu jak Zip zaczyna strzelać do Lary. A wracając do krypty to Lara chyba o niej nie wiedziała. Z tego co pamiętam Winston Smith pokazał Larze tą kryptę i mówił jej coś o swoich przypuszczeniach :roll: Oczywiście dla mnie wątek z kryptą był fajny i rzeczywiście urozmaiciło tą grę, jednak Lara nic tam nie znajduje. Mogli w tym miejscu wyjaśnić zagadkę, której nikt nie mógł rozwikłać przez lata. Byłoby bardziej ciekawie. ;)

Co jest Gość ;)

K@t 
Spectre

Wysłany: 15-11-2012, 19:51   

Ktoś tu chyba nie uważał dostatecznie.

Lara znalazła w Tajlandii wskazówkę zostawioną przez ojca, z której wywnioskowała, że kolejny fragment pancerza ukryty jest w grobie jej dziadka.

Magda 
Student

Wysłany: 23-03-2013, 12:36   

Wg mnie to był bardzo fajny zwrot akcji, gdzie przechodzimy cały poziom w Tajlandii, wlasciwie najbardziej barwny, najmniej straszny. A tu sie okazuje, ze nie ma tego, czego szukamy, bo zabrał to i schował ojciec Lary...

Odpowiedz do tematu