FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ile wam zajęło?
Autor Wiadomość
Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 14-07-2011, 18:39   

Ja TRA przeszłam w jakieś 15h, ale bez wszystkich artefaktów i relikwii. Nadrabianie tych zaległości zajęło mi około 10h (wiem, okropnie dużo.!), w końcu musiałam dokładnie przeszukać prawie każdą lokację, a przy artefaktach czy relikwiach, które były na czas... dla mnie to płacz i zgrzytanie zębów, tylko się za głowę złapać i włosy rwać :murek: . Z TT też się trochę namęczyłam, choć w miarę szybko je przeszłam (te trudniejsze przechodziłam za 3/4 razem). Przyznaję, były trudne, ale jak już się kilka razy poziom przechodziło, dało się triala ukończyć bez frustracji :) .
W sumie- około 30h. Wolałabym coś dłuższego, ale co poradzę :P

Rocky 
Podróżnik

Wysłany: 15-02-2012, 23:08   

Przejście nie moje, ale chciałem to pokazać. ;x
TRA w 40 minut! O.O
http://www.youtube.com/watch?v=xDQlP0T2Zmo

---

Ja aktualnie zaczynam Egipt. Peru i Grecję udało się przejść na 100% a czas pokazuje niecałe 5 godzin. ; - 0

Player 
Student

Wysłany: 25-03-2012, 13:28   

Ja całą gre przeleciałem na ślepo ze wszystkimi sekretami itp w 32 h.Wiem że długo ale za to 100% gry przeszłem.

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 25-03-2012, 13:56   

Inna sprawa, że sekrety nie wymagały szczególnego kombinowania. Nie to co w TR4 z sekretem w levelu Catacombs gdzie przypadkiem wpadłem na sposób otwarcia tych drzwiczek na platformach podczas poszukiwania Tridentów... I w dodatku stosunkowo niedawno, a grę przeszedłem po 1000 razy wcześniej i nigdy na to nie trafiłem :D Wolałem kiedy TR potrafił zagiąć problemem z przejściem, a nie prowadził za rączkę :)

dracjonis 
Nowicjusz

Wysłany: 23-05-2012, 18:52   

Mnie to zajęło chyba z dwa dni tak po osiem godzin dziennie, tak myślę. Plus parę godzin na nadrobienie zaległości w postaci nagród, a i nie wszystkie udało mi się w niektórych lokacjach zdobyć i tak, niemniej jednak nie było tak zle ;) .

Gosia-chan 
Nowicjusz

Wysłany: 26-05-2012, 18:18   

Mi na przejście całej gry na 100% (wszystkie nagrody, time trale itd.) zajęło łohohoho.... Z miesiąc. Najgorsze było dla mnie, iż nie miałam za dużo miejsca na dysku i gra się masakrycznie ścinała, co pogarszało moją grę.
Jest dużo prawdopodobieństwo, że gdyby ten okres gdy przechodziłam TRA nie byłby w trakcie roku szkolnego to może i by mi się udało to krócej przejść.
Bez artefaktów, czas mojej gry wynosił z jakieś trzy, cztery, góra pięć dni. Jednak wtedy, czyli ok. 2008 r., byłam jeszcze nieskoordynowaną graczką w gry typu TTP. Teraz moje przejście mogłoby mniej zająć.

chinese_bomb 
Nowicjusz

Wysłany: 04-06-2012, 21:18   

Cztery dni. I pół ;) poszłoby mi może trochę szybciej, gdyby nie to, że trafiła mi się jakaś trefna płytka i co jakiś czas wyskakiwały smieszne lagi (w stylu: Lara kręcąca jakieś salta przy półkach skalnych), ale za to wszystko pięknie posprzątalam z artefaktów i relikwii i byłam z siebie megadumna :p Tak dumna, że później wpadłam 86542346 razy do lawy zanim pokonałam ostatniego bossa :hehe:

Tambylec 
Praktykant

Wysłany: 06-06-2012, 01:18   

Coś koło 20 godzin (sesje dwu/trzygodzinne co jakiś czas), nigdy większej uwagi nie zwróciłem na czasomierz. Time triale nigdy nie były na moje nerwy, więc również nie patrzyłem na liczniki. No a bez nich to nie 100%, choć i tak prawie full.

Laaarkaaa123 
Nowicjusz

Wysłany: 09-06-2012, 15:22   

Wszystkim wam to mało czasu zajęło :P
Ja przeszłam całe TRA pierwszy raz w 1 dzień i 2 godziny ... Trochę słaboo .. xd
Potem szło mi trochę lepiej xd Najkrótszy czas jak zapoznałam się z grą to było 13h xd :P

szczuras1171 
Nowicjusz

Wysłany: 06-07-2012, 15:51   

:murek: OMG !!! Przeszedlem ostatnio TRA w 6 godz ( oczywiscie z przerwami :D ) ze wszystkimi reliktami + artefaktami. Tylko w Obelisku sie obijalem ;)

Odpowiedz do tematu