FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Zabawy, zabawki...
Autor Wiadomość
Aggusska 
Praktykant

Wysłany: 28-06-2007, 20:21   

Eh... Ja od zawsze wolałam zabawy z chłopcami:) Jakoś tak lepiej było niż skakać na skakance czy grać w gumę... Za to wolałam skaknie po drzewach, zabawę w policjantów i złodzieji, podchody i chowańca... Z takich bardziej kobeicych lubiłam zabawy lalkami, ale szczególnie ustawianie misków na tapczanie i zabawę w szkołę. Kiedys miałam nawet włąsny rozwód z facetem, z którym w 2kl podstawówki chciano mnie wyswatać... Jak ja go nienawidziłam! Moja kumpela znała, że jak nas tak ąłćzą to trzeba nas rozwieść... Jeny, ale głupie byłyśmy... Ale zaabwa fajna ogólnie... Bawiłam się jeszcze w podróżowanie jak Lara i tory preszkód po mieście...

Stjarna 
Student

Wysłany: 26-06-2011, 09:39   

W dzieciństwie to ja po prostu kochałam grać na komputerze :D Najpierw grałam na PC mojego wujka w Mortal Kombat (pojedynki z nim), Crazy Taxi, Worms Armageddon, Warcraft III... Potem (w 2005r.) dostałam swój własny komputer i pierwszą grą, którą odpaliłam na nim był Prince of Persia The Sands of Time :D Do dziś mam do niego wielki sentyment i nawet 2 lata temu kupiłam trylogię PoPa :love:
Oprócz gier uwielbiałam grać w piłkę nożną (również z moim wujkiem; ja strzelałam, on bronił), poza tym teraz też to lubię, tylko z kondycją trochę gorzej :hop:

Integral 
Archeolog

Wysłany: 26-06-2011, 10:38   

Z kondycją gorzej? Masz dopiero 14 lat :D .

Hmm, co ja lubiłam robić w dzieciństwie? :p Chyba też byłam skłonna raczej kręcić się z chłopakami niż szlifować bruki z dziewczynami. Pogrywać pogrywałam przede wszystkim w platformówki na psx - no i w TR :) . A w Mortal Kombat to ja jeszcze na czterech dyskietkach grałam na Amidze czy innym Commodore :hihi: . I w Street Fighter!

alFa
[Usunięty]

Wysłany: 05-05-2012, 22:02   

Haha!

Życie może być wspaniałą zabawą o ile ma się jazdę we łbie. Jak się nie ma jazdy, to się jest tępym trybikiem do końca życia.

Zabawa polega na tym, że jakimś cudem pojawiłeś się w tym chlewie i nikt nie pytał Cię o zdanie. A skoro tak, masz do wykorzystania maksimum potencjalu energetycznego i finansowo-intelektualnego. warto zainwestować.

TRZYMAJCIE SIĘ DZIEWCZYNKI I CHLOPCZYKI W TEJ MAŁEJ PIASKOWNICY

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 05-05-2012, 22:13   

http://www.youtube.com/watch?v=giyfinpDi6M

Aleocochozi??

W sensie, że się z nami żegnasz?? (wreszcie)

Anissa 
Podróżnik

Wysłany: 05-05-2012, 22:28   

Haha!! uśmiałam się po pachy :) zarażasz swoim optymizmem :)

Odpowiedz do tematu