FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Croft Manor w Legend
Autor Wiadomość
CoralinaAmelia 
Nowicjusz

Wysłany: 01-04-2010, 16:24   

dla mnie jedno w CM jest dziwne, mianowicie: nad schodam jest taki duży witraż (no jakby go ktoś nie zauważył :D ) , a to okno było nad drzwiami wejściowymi. jakoś to mi przestrzennie nie pasuje a wam? :pozdro:

K@t 
Spectre

Wysłany: 01-04-2010, 16:29   

Rezydencja Lary z TRL to zupełnie inny dom niż ten z klasyków. Zresztą teraz w tym miejscu nie ma drzwi, znajdują się po lewej stronie patrząc od schodów :) Wszystko jak najbardziej gra.

lechu1235 
Podróżnik

Wysłany: 03-04-2010, 18:39   

Odnośnie domów Lary.
Gdzieś czytałem że Lara ma 3 dwory, pierwszy poznajemy w TR 1-5, Drugi TR:L-TR:U.
A trzeci jest, pod patronatem jakiegoś muzeum czy coś. To jest prawda?

krtomb 
WoTR Team

Wysłany: 04-04-2010, 10:54   

Częściowo to prawda - De Facto rezydencja Croft Manor inspirowana filmami wcale nie została określona jako DRUGA rezydencja. Co węcej, jej założenie do filmu było wzorowane częściowo na podstawie pierwszych części gry, więc można uznać że to ta sama posiadłość, tylko inaczej sportretowana.

Inną rzeczą jest to, że według oryginalnej biografii Lary, jej rodzice czują się całkiem dobrze i mieszkają sobie w jednej z własnych posiadłości - więc prawdopodobnie tej drugiej - podczas gdy trzecia zarabia na siebie oraz częściowo na pozostałe będąc pod najem muzeum - to fakt.

Ale wszystkie te biografie - filmowa, Core Design, a w końcu Crystal Dynamics namieszały i już nie wiadomo czego się trzymać i do którego momentu. Bo z jednej strony Legend zaczyna się scenką z Zipem, którego postać powstała za czasów starej oryginalnej Core D. biografii, po czym okazuje się że jej rodzice nie żyją, co jest tego absolutnym zaprzeczeniem... Jak dla mnie wprowadzono zbyt duży chaos i to mi się nie podoba....

Reminded 
Praktykant

Wysłany: 27-12-2010, 21:17   

Croft Manor w Legendzie to najlepsza rzecz na świecie! :D
Uwielbiam zwiedzać pałacyk panny Croft, ale szkoda trochę, że nie można wyjść na zewnątrz! :nie:
Ah, małe pytanko - to w filmie jej domek jest na podstawie gry czy na odwrót?

Pennywise 
Nowicjusz

Wysłany: 21-02-2011, 18:52   

Jak otworzyć kanał pomiędzy basenami w croft manor?

Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 23-06-2011, 20:37   

Ja się w Croft Manor z Legendy po prostu zakochałam :love: wyjątkowo się z domkiem Lary postarali... Brakuje mi tylko możliwości wyjścia do ogródka, kto by chciał przez cały czas siedzieć w domu, choćby i takim ładnym? :nana:

GeBeT 
Podróżnik

Wysłany: 04-08-2011, 21:15   

Rzeczywiście, Croft Manor jest troche za mały, po za tym, że zdecydowanie ciekawiej by było wyjść na dwór. Najlepsza była ta zagadka zε złotą odznaką, potem było już nudno. Jeśli chodzi o całe wykonanie, to jest bardzo podobne do tej posiαdłości z filmu. Odpowiadając na czyjeś pytanie wcześniej, to posiadłość w grze była wzorowana na fimie, dlatego, że film był z 2002 roku, a gra z 2006. :papa:

Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 05-08-2011, 08:40   

GeBeT napisał/a:
Najlepsza była ta zagadka zε złotą odznaką

Według mnie ta zagadka była leciutko zbyt łatwa :) jak się już z całą posiadłością zapoznałam i wiedziałam, gdzie co jest, to problemu nie było. Dodałabym tej zagadce jeszcze kilka etapów :D

Stjarna 
Student

Wysłany: 29-08-2011, 22:12   

Uwielbiam Croft Manor, a szczególnie lubię wywijać szpagaty na siłowni :D Jedyne, co mnie denerwuje to to, że połowa drzwi jest zamknięta :(

Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 30-08-2011, 16:28   

A ja zapomniałam wcześniej dodać, że w Croft Manor z zamiłowaniem wskakiwałam Zipowi na głowę (dosłownie!) i na własne oczy przekonywałam się, że Winstona ani trochę nie wzruszają lecące na niego kule z pistoletów :P

alFa
[Usunięty]

Wysłany: 05-01-2012, 13:10   

I ja również uwielbiam Croft Manor z legendy. Muzyczka i cała ta atmosferka naprawdę mnie relaksuje. Haha! Co ten Zip gada?! CzarNyga! Jak do niego podchodzę w stroju wieczorowym to słyszę: "You should go to Alistair, he hates a good act". Dobrze to usłyszałem?

Odpowiedz do tematu