FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Muzyka z Anniversary
Autor Wiadomość
beniu123 
Student

Wysłany: 22-03-2009, 19:57   

Muzyka w Anniversary jes wspaniała. Jest jedną z mocniejszych zalet tej gry. Własciwie muzyka i efekty dwiękowe są zaletą wszystkich tomb raiderów. Mi podoba się motyw z ostatniego poziomu, podczas walki Lary z Natlą. No i ten motyw z MENU też jest fajny, ale ja nie słucham go przed snem. :hehe:

Zeek 
Nowicjusz

Wysłany: 22-03-2009, 22:50   

Muzuka w TRA jest super dobrze że mam wersje z superseller i moge sobie jej posłuchać w wolnym czasie. Taka muzyczka pomga mi się skupić i pracować:)

Kriss14 
Student

Wysłany: 24-03-2009, 17:01   

Popieram. Muzyka w TRA jest idealna do tej gry. Wspaniale wyróżnia charakter rozgrywki, podkreśla klimat... W tej części muzyka jest tak zróżnicowana, że nieobeznana osoba mogłaby nie rozróżnić muzyki np. z Peru, od muzyki z Grecji. Troels Folmann znakomicie się spisał!

Łukasz 
Podróżnik

Wysłany: 25-06-2009, 15:34   

Mi muzyka w Anniversary bardzo się podoba. Została starannie dopasowana do odpowiednich momentów :) Szczególną uwagę zwróciłem na muzykę w menu. Do tomb raider'a zawsze będzie typowa ;) W rozgrywce bardzo polubiłem muzykę kiedy spotykamy w Peru niedźwiedzia. Brzmi jakby rzeczywiście działa się jakaś akcja, bo w końcu się dzieje :P Nieraz sobie ją puszczam jak wchodzę w nagrody :)

Denerith 
Nowicjusz

Wysłany: 03-09-2009, 19:37   

Co do muzyki w TRA, nie mam zastrzeżeń. tak ogólnie, oto jak większość osób, jak widzę, dla mnie jest cudowna. ;) Szczególnie podoba mi się w momencie walki z Raptorami, czy też z Natlą. Ogólnie także Grecja jest ok. A... Po co ja wymieniam? Przecież moge od razu powiedzieć - każdy odgłos w TRA jest cudowny ;)

Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 28-06-2011, 10:59   

Muzyka z Anniversary jest cudowna :) . Bardzo dobrze pasuje do otoczenia w grze, dzięki niej można lepiej poczuć ten klimat... Dodaje uroku tym wszystkim grobowcom i świątyniom. Nie mam nic do zarzucenia. A pozostałe efekty dźwiękowe także są wyjątkowo udane, szczególnie w Egipcie w Świątyni Khamoon - jak słyszałam te syki, szepty czy co tam to dokładnie było... wow! :jumper: . Robi wrażenie.

Azja_gr13 
Nowicjusz

Wysłany: 01-08-2011, 20:24   

Takie Mam tylko Pytanie Czy jest coś takiego jak SCORE Soundtrack z TRA???
I Gdzie można go pobrać.
Nie chodzi mi o te 38 utworów w Oryginalnym Soundtracku tylko o inne.
Lub po prostu gdyby ktoś wiedział, gdzie można znaleźć utwór z Pałacu Midasa.
Proszę o pomoc... :??: :croft:

ermitrudefay123 
Student

Wysłany: 02-08-2011, 10:43   

Azja_gr13 napisał/a:
Takie Mam tylko Pytanie Czy jest coś takiego jak SCORE Soundtrack z TRA???
I Gdzie można go pobrać.
Nie chodzi mi o te 38 utworów w Oryginalnym Soundtracku tylko o inne.
Lub po prostu gdyby ktoś wiedział, gdzie można znaleźć utwór z Pałacu Midasa.
Proszę o pomoc... :??: :croft:

Pewno na youtube można je wszystkie znaleźć, a potem pobrać sobie programikiem ;) .

Azja_gr13 
Nowicjusz

Wysłany: 02-08-2011, 20:03   

No właśnie rzecz w tym, że nie ma;/

GeBeT 
Podróżnik

Wysłany: 02-08-2011, 20:24   

A ja myślę ,że można ich poszukać na tej stronie, wiem, że przy każdym TR Klasycznym (od 1 do 5) jest rubryka soundtrack, nie wiem, jak z Anniversary.

Invicta 
Podróżnik

Wysłany: 02-08-2011, 20:35   

GeBeT, jeśli chodzi ci o stronę główną WoTR, to właśnie sprawdziłam i w dziale Anniversary nie ma takiej rubryki :( a szkoda, bo gdyby był jakiś łatwy sposób pobrania muzy z TRA, chętnie bym skorzystała :)

GeBeT 
Podróżnik

Wysłany: 02-08-2011, 21:27   

Tak to prawda, przed chwilą sprawdzałem, w klasycznych jest soundtrack, w tych nowszych nie, ale można poszukać w Internecie.

ermitrudefay123 
Student

Wysłany: 02-08-2011, 23:26   

Azja_gr13 napisał/a:
No właśnie rzecz w tym, że nie ma;/

No to już nie wiem, skąd można to wziąć... Szukałam właśnie na youtube. Nic. Przynajmniej nie pod nazwą ,,Midas Palace".

GeBeT 
Podróżnik

Wysłany: 03-08-2011, 10:08   

A może wziąść jakiś gameplay z youtube'a, zapisać go w fromacie MP3 (czy jakimś takim) i wrzucić go do gry, lub odtwarzać z radia albo z komórki, ja tak kiedyś robiłem, jak w grze nie było muzy.

ermitrudefay123 
Student

Wysłany: 03-08-2011, 10:43   

GeBeT napisał/a:
A może wziąść jakiś gameplay z youtube'a, zapisać go w fromacie MP3 (czy jakimś takim) i wrzucić go do gry, lub odtwarzać z radia albo z komórki, ja tak kiedyś robiłem, jak w grze nie było muzy.

Ale nie chodzi o to, że ktoś nie ma muzyki w grze czy coś. Po prostu chce sobie ściągnąć soundtrack z Anniversary ;P .

GeBeT 
Podróżnik

Wysłany: 03-08-2011, 13:21   

Aaa, o to chodzi. Myślę, że można poszukać w internecie albo nagrać muzę w czasie grania (jednak to nie jest najlepszy pomysł, bo będzie słabej jakości). Może także pliki odtwarzane w grze mają format MP3 i wtedy będzie łatwo, bo można je bezpośrednio zgrać na komórkę, odtwarzacz MP3 lub płytę CD, którą można odtwarzać w radiu. Tak zrobiłem z muzyką z gier: Battlefield Vietnam i Commandos 2: Man Of Courage.

Azja_gr13 
Nowicjusz

Wysłany: 03-08-2011, 20:16   

Nie, nie, nie sam OST nie jest problemem chodzi jedynie o SCORE gdzie jest więcej utworów jak na razie jestem na tropie może uda mi się znaleźć. :pozdro:

ermitrudefay123 
Student

Wysłany: 04-08-2011, 00:12   

Azja_gr13 napisał/a:
Nie, nie, nie sam OST nie jest problemem chodzi jedynie o SCORE gdzie jest więcej utworów jak na razie jestem na tropie może uda mi się znaleźć. :pozdro:

W takim razie owocnych poszukiwań, ja sama nic nie znalazłam, ale to pewnie dla tego, że szukałam tylko na odwał xD .

Odpowiedz do tematu