FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TR7 - Jaka fabuła?
Autor Wiadomość
Marcinek 
Nowicjusz

Wysłany: 14-04-2005, 19:08   

A tak btw :-) :
Jesli dobrze pamietam to chyba nigdzie nie zostal pokazany filmik lub jakas wzmianka o tym w jaki sposob Lara wydostala sie z piramidy. W AoD byly tylko 2 zdania na poczatku (w sumie nic nie mowiace dokladniej) tak wiec moze w Legend sie cos wyjasni. Bo do dzis mnie to zastanawia :roll: Chyba ze cos przeoczylem...

Cinek 
Obieżyświat

Wysłany: 14-04-2005, 19:17   

Rzeczywiście nie było o tym mowy w żadnej z gier, ale kwestię wydostania się Lary z piramidy poruszono w oficjalnej książce: "Lara Croft: Tomb Raider: The Amulet of Power". Ja już bym raczej nie liczył na kontynuowanie tego wątku... :roll:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 14-04-2005, 21:44   

Dokładnie. Według książki poturbowaną Larę odnalazł pewien archeolog i przewiózł ją do szpitala w Kairze.

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 14-04-2005, 21:58   

A co z Shamaan czy jakoś tak - ja słyszałem że to ona uleczyła Larę :?: :!:

fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 15-04-2005, 16:15   

Paciej napisał/a:
A co z Shamaan czy jakoś tak - ja słyszałem że to ona uleczyła Larę :?: :!:

No z tym tematem to chyba lepiej się przenieść do Angel of Darkness :)
A jeśli chodzi o fabułę TR7 obawiam się tylko żeby to nie były następne wspomnienia przyjaciół :552: Lare wkońcu troche zabardzo odmłodzili więc ta kwestia ( na nie szczęście) mogłaby wejść w życie :/

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 15-04-2005, 20:19   

Może i odmłodzili, ale z drugiej strony też wygląda doroślej :p Mam nadzieję, że to nie będę następne kroniki.

Lara Croft 
Student

Wysłany: 15-04-2005, 21:26   

Jak dla mnie, to Lara wygląda doroślej. W AOD wyglądała na jakieś dwadzieścia pięć lat, co nie było zbytnio realistyczne.

A co do tematu, to również chciałabym się dokładnie i ze szczegółami dowiedzieć, jak pannie Croft udało się wydostać z piramidy. To moim zdaniem bardzo ważne, bo przecież Tomb Raider to cykl gier, a nie odrębnych siedem historii z tą samą postacią. Choćby dla przyzwoitości, powinni na początku siódmej częście pokazać, w formie np. wspomnień lub snu Lary, jak udało jej się powrócić do świata żywych.

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 15-04-2005, 21:42   

Lara popieram Cię - rozwiązanie ze snem byłoby najlepsze :P Ale może mi któś coś opowiedzieć jak to było z tą szamanką, nawet w jakimś topicu AOD :?:

Kyo 
WoTR Team

Wysłany: 15-04-2005, 21:43   

Rzeczywiście mogliby chociaż to wszystko jakoś sprostować...jednak ja nie chce niczego związanego z TRAOD. Chce nowego - starego Tomba. Mam nadzieje, że fabuła TRL będzie naprawde ciekawa :mrgreen:

Co do samej Lary to rzeczywiście wygląda na dojrzałą kobiete, jaką być powinna :mrgreen:

fanfan100 
Obieżyświat

Wysłany: 15-04-2005, 21:45   

Kyo, -> zdecyduj się nowego czy starego Tomb chesz :P
Napewno wspomną 2 zdania tak jak było w aod :wink:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 16-04-2005, 08:48   

Paciej ->
Cytat:
Uzdrowicielka z północnej Afryki i plemienna szamanka, która zaopiekowała się Larą po jej przygodzie w egipskiej piramidzie.

Tylko tyle wiadomo... :roll:

Paciej 
Łakocie i Witaminy

Wysłany: 16-04-2005, 09:41   

No czyli rozumiem że jest parę wersji dotyczących się wydostania Lary z piramidy :?: A jak podaję ksiązka :?: W TR Legend muszą to w końcu wyjaśnić :!:

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 16-04-2005, 10:40   

Napisałam to pare postów wyżej. Według książki poturbowaną Larę odnalazł pewien archeolog i przewiózł ją do szpitala w Kairze.

Lara Croft 
Student

Wysłany: 16-04-2005, 21:08   

Mimo wszystko powinni wyjaśnić to oficjalnie w Legend, bo nie każdy gracz TR zbiera wszystko co z nim związane. Ja osobiście nie mam dostępu do tych wszystkich komiksów itd.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi