FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
TRU Mobile
Autor Wiadomość
Missy 
Student

Wysłany: 31-01-2009, 20:10   

Czy ktoś wie czy na Samsunga U700 jest ta wersja 3D?

Avi_Versicolor 
Podróżnik

Wysłany: 02-02-2009, 15:35   

Mam problem...
Pobrałam z jakiejś strony Tomb Raider Underworld 3D,ale gdy chciałam zainstalować - "operacja nie powiodła się"...Mój telefon to Sony Ericsson K800i.

Edit

Dobra - już nieaktualne. Poradziłam sobie. Okazało się,że plik był niekompletny - ważył niewiele ponad 400 kB,a powinien ponad 1,1 MB. Ale już jest Ok.

www.versicolor.blog.onet.pl

Rob3rt 
Podróżnik

Wysłany: 05-02-2009, 21:04   

nie no... zajebi**y fart. Alison promuje w910 ...a jakiego ja mam? w910 ! Łiii... kolejny mobilny (po N-gage) gadżet z TR do kolekcji... nic tylko wgrać Tomb Raidera i odłożyć na półkę :P

Hmm... Alison mogła by mi się podpisać na tym tel ;)

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 14-02-2009, 19:16   

Mam problem. W ostatniej części levelu Croft Manor tuż po przeczytaniu notatki ojca i zabraniu Rękawicy Thora nie mogę wrócić do wyjścia. Na czym polega problem - chodzi mi o 3 drążki do bujania. na początku przeskakuję przez nie bez problemu. Wracając po tych samych moge przeskoczyć tylko z pierwszego na drugi - na środkowym Lara buja się, ale nie puszcza (w sensie, że nie skacze dalej, świntuchy!!). Czy ktoś spotkał się z podobnym problemem ?

Menkaure 
WoTR Team

Wysłany: 11-03-2009, 15:09   

Sorry za posta pod postem, ale chciałbym się pochwalić moimi nowymi osiągnięciami w TRUMobile :)

Otóż. Na dzień dzisiejszy jestem w Valhalli i po przejściu podmorskich świątyń, kroftmanoru, po walce z dwoma bossami (?) mam wrażenie, że producent albo pomylił sobie gry, albo chciał je trochę od siebie odróżnić, bo to, czego dowiedziałem się do tej pory to jedna wielka paranoja :D

Spoiler:

Choćby fakt uwięzionej Natli - może się to wydać dziwne, ale jakim cudem została ona uwięziona w podziemiach CM? Wychodzi na to, że Amanda chce doprowadzić do końca świata i tak de facto nie wie o istnieniu Natli. Tymczasem Lara wypuszcza Natlę (po wcześniejszej kobiecej dyskusji) ta jednak ucieka łamiąc obietnicę (Natla jest wciąż troszkę przypieczona :D ).
Same artefuckty w ogóle nie porównują się do tych spotkanych w grze. Po pierwsze młot Thora został już niejako wcześniej odnaleziony przez Ryśka Zagrodę (Richard Croft). Został jednak rozdzielony na dwie części - trzonek i część zasadniczą młota (nie wiem jak to się fachowo nazywa :D ). Ba - i tutaj po prostu wyjebałem oczy z czachy i zszedłem... do złączenia tych dwóch składników Mjolnira potrzebny jest ni stąd ni zowąd ... Klucz Ghallali :o no i jedna rękawica Thora.
Tym razem Mjolnir trzeba wcześniej naładować za pomocą kamiennych run, by można było z niego korzystać (nie można nim nic zrobić) - potrzebne to jest do przenoszenia i przesuwania dużych bloków skalnych. Cóż :D
Narazie gra się fajnie, zaskoczyła mnie podróż motorem :D Sterowanie fatalne, zresztą by ukończyć jazdę trzeba pamiętać o zbieraniu kanistrów z bęzyną i zestawów mechanika (by naprawić uszkodzone części xD ).
Bossowie - Kraken, który wyglądał jak obdarta ze skóry głowa królika i Królowa Tarantula. Jak narazie ich zatłuczenie polega na wpakowaniu tyle ołowiu aż gadzina padnie. Zobaczymy co będzie później :)
Tryb walki jest fatalny - jak wspomniałem całe sterowanie jest spierniczone o wspinaczce nie wspomnę.

Zachęcam do gry, bo to całkiem przyjemne :)

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 12-03-2009, 17:44 ]
Przeczysz sam sobie?!?!?1/!?!/!/1/2/3?!?!?

EDIT
No i gierkę ukończyłem.
Spoiler:
Cóż. Zaskoczenie mnie rozczarowało. Nie wiem, czy mogłem się spodziewać czegoś zaskakującego. Mimo wszystko dotarcie Lary do Avalonu bardziej przypominało wejście ślepej osoby do Tesco - Zip oznajmia bowiem: "Hej Lara, własnie dotarłaś do Avalonu" O.o Końcowy boss - przypieczona i fruwająca Natla wydawała się być ciężkim przeciwnikiem. Zwykłe pistolety nie działały. Lecz zamiana naboi na wybuchające ograniczyła się do 5, 6 strzałów, po czym Natla odlatuje. Zip na koniec wyjaśnia, że już się więcej nie pojawi - odnoszę wrażenie, że Zip to ma łeb ... Bardzo spodobała mi się jedna z ostatnich zagadek przy otwieraniu zamka do drzwi - akwedukt. Niby prosta, ale za to niesamowicie wciągająca Cóż. Czekam na jakieś inne tytuły w wersji Java. Ten pomimo swojej fabularnej ułomności i grywalności sprawdził się całkiem całkiem. Bo mimo wszystko grało się przyzwoicie ot taki AoD na komórkę

Edit sponsorowany przez e_g'a :)

Minika204 
Nowicjusz

Wysłany: 26-03-2009, 17:11   

A ja mam mały problem (2D) jestem w CM posiadam czerwony i zielony klucz. Zielonym otwieram drzwi no i jest tam Natla musze mieć klucz by ją wydostać z tej klatki no ale chodze po całej planszy i klucz wcieło. Poco mi ten czerwony klucz i gdzie jest ten klucz którym musze otworzyć natle prosze o pomoc ;(

Odpowiedz do tematu