FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Ulubione Lokacje
Autor Wiadomość
Boone 
Obieżyświat

Wysłany: 23-03-2006, 18:54   Ulubione Lokacje

W obydwu ekranizacjach serii gier Tomb Raider Lara podróżuje w różne zakatki globu w poszukiwaniu bezcennych artefaktów... Z Komboży do Wenecji czy z Kazachstanu do Chin...itd. Oglądając filmy podobnie jak w grach mamy swoje ulubione sceny,miejsca (jeżeli takowe mamy) rozgrywające sie w niezwykłych plenerach. To zapierające dech w piersiach widoki sa jednym z najwiekszych atutów filmów o przygodach Pani archeolog.
Ten temat zakładam bysmy mogli sie wypowiadac na temat scenografii w filmach TR, i rozgrywających sie w nich scenach... chyba każdy lubi poczatek TRM na sali trenigowej. :wink: Ja zaczne na poczatek...

W TRM jest wiele niezwykłych scenerii i miejsc które lubie ofladac w czasie filmu jednak najwieksze wrażenie zrobił na mnie klimat światyń Angkor Wat w Kamboży. Podobaja mi sie sceny w dżungli jak i w czasie modlitwy wśród mnichów w świątyniach.... tego nie ma w każdym filmie.

Jeżeli chodzi o TR2M,sequel pod względem plenerów i miejsc nie ustepuje jedynce. Moim ulubionym miejscem w filmie które odwiedza Lady Croft jest zatopiona świątynia Luny na poczatku filmu. Podobaja ,mi sie tam sceny i muzyka... Wszystko wydaje sie niezwykle prawdziwe. Ciekawy pomysł z wpół zatopiona światynią. Klimat podony do tych z gier...

W obu filmach podoba mi sie również klimat Croft Manor. Rezydencja Croftów moim zdaniem została bardzo dobrze ujeta. Różni sie od tej z klasycznej serii gier ale podoba mi sie wystrój całego domu. Połączono wiktoriańską elegancję i nowoczesność :lol:

Terry Sheridan 
Student

Wysłany: 28-04-2006, 18:40   

Moim ulubionym miejscem w TRM jest całe Croft Mansion, ciekawie jest podgladać w filmie codzienne życie Miss Croft. Podoba mi sie ten dworek co gra rezydencje jak również klatka schodowa i kącik techniczny. Fajnie że teraz można to zwiedzić również w grze :-P

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 04-12-2006, 23:11   

Oczywiście Croft Mannor i Świątynia W Kamodży :D

..::;;PeeT;;::. 
Podróżnik

Wysłany: 05-12-2006, 09:12   

Ja lubie Croft Mannor i "Martwą strefe" :-P

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 05-12-2006, 10:22   

Dobra "martwa strefa" nie jest zła, ale mi brakowało tego "czegoś"
no i warto podkreślić ze to końcówka filmu mogła by być bardziej efektowna i realna niż takie fajerwerkowe wybuchy :D

dagisa 
Praktykant

Wysłany: 28-12-2006, 03:31   

Croft Mannor był super, zwłaszcza główny hol gdzie Lara ćwiczyła na tych elastycznych linkach... super motyw i super scena

Powerfull_GIRL 
Student

Wysłany: 01-01-2007, 16:44   

Kambodża, po tym filmie bardzo polubiłam ten kraj i wiele sie dowiedzialam o jego historri i oczywiście Croft Manor!! :690:
will end right here!!!"

FallenAngel1996 
Praktykant

Wysłany: 30-07-2007, 15:21   

A dla mnie najfajniejsza jest Kambodża, rezydencja Lary i jaskinia z terakotowymi zołnieżami......Fajnie by było tak sobie zjechać na linach głową w dół :) ) :rofl:

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP

Ramzes 
Nowicjusz

Wysłany: 04-02-2008, 00:25   

Kambodża - Angkor Wat , standard czyli super Croft Manor i pierwsza scena z filmu tr:movie

Wtajemniczony 
Podróżnik

Wysłany: 06-02-2008, 17:09   

Dom Larry z szczególnym wzięciem pod uwagę "siłowni" z robotem w TRM1 i sale z komputerami z TRM2, te w Japonii...

Vaughn 
Praktykant

Wysłany: 25-08-2008, 22:29   

Oczywiście Croft Manor.Kambodża-piękna klimatyczna lokacja(świątynie i dżungla).Świątynia Luny(teraz to miejsce kojarzy mi się z misją podwodną na Morzu Śródziemnym w Tomb raider underworld)
A wieczność w godzinie-William Blake,Wróżby Niewinności

Polo_Gard 
Podróżnik

Wysłany: 20-01-2009, 15:50   

Ja uwielbiam Croft Manor i walkę z robotem. W kolebce życia uwieeeelbiam miejsce "Kolebka Życia", i Japonia.

xXAngelinAXx 
Nowicjusz

Wysłany: 15-03-2009, 18:13   

Croft Manor oczywiście ( najlepsze miejsce z całej rezydencji to miejsce do walki z robotem :) ) A także Japonię i Kambodżę

kluz_kaa 
Pierożek Kluzo

Wysłany: 15-03-2009, 19:06   

Jedno wielkie spamowisko. Zamykam.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi