FAQFAQ  SzukajSzukaj  UżytkownicyUżytkownicy  GrupyGrupy RejestracjaRejestracja  ZalogujZaloguj

Poprzedni temat «» Następny temat
Petycja w sprawie kontynuacji AoD
Autor Wiadomość
FallenAngel1996 
Praktykant

Wysłany: 27-07-2007, 20:56   

A ja popieram... Nawet jakby trochę przerobili Larę, to nie miałoby to znaczenia. Oczywiście tylko wtedy, gdyby udało się ładnie wykorzystać pomysły Core (np. moce Kurtisa), czyli w sumie taki nie do końca wierny pierwowzorowi remake Aniołka Ciemności
:matrix: :evilbat:

www.amylee-blog-o-mnie.blog.onet.pl <- Mój skromny blog

http://www.funkaromansuxd.ddl2.pl/news.php <- mała stornka o HP

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 21-08-2007, 20:03   

Tomb Raider: Angel of Darkness jest bardzo dobrą częścią i należy sie jej kontynuacja. W gry.wp.pl dostał lepszą ocene niż Tomb Raider: Legenda. Gralem już we wszystkie TR-y (w anniversary będe) ale do żadnego nie chce mi się aż tak bardzo wrócić jak do TR:AOD. Ta muzyka i postacie... Bellisimo czy jak to sie tam pisze

K@t 
Spectre

Wysłany: 21-08-2007, 23:00   

Nie wiem czy jest sens ciągnięcia dyskusji :p
A kwestię gier.wp lepiej przemilczeć.

Nika 
Student

Wysłany: 23-08-2007, 12:56   

Tak naprawdę gdyby gra była dłuższa i bez błędów wszyscy roztapiali by się z zachwytu nad tym tytułem, więc nie ma co ściemniać że to wina "odskoczni od grobowców" czy coś w tym stylu. Poza tym, skąd pomysł że Lara jest bardziej mroczna i zimna niż w innych częściach????
postać Lary w AOD podoba mi się najbardziej, bo w końcu ujawiniają się w niej jakies ludzkie cechy (np. przemyslenia w trakcie gry, zaskoczenie postacią Karela na końcu itp.) Według mnie w Legend Lara ma zbyt lalkowaty i przesłodzony wygląd :/

Szymon_Trent 
Obieżyświat

Wysłany: 23-08-2007, 15:49   

Zauważmy również że każdy mowi jak to niby Lara w Legend jest uczuciowa i wogole. Gdy to uslyszalem myślalem nawet ze to prawda, ale gdy zagrałem w TR:L to uznałem że w TR:AOD była o wieele bardziej ludzka i okazywala bardziej ludzkie cechy.

Bubu 
Student

Wysłany: 16-09-2007, 15:27   

Ja bym sobie chętnie postrzelał do jakiś monstrumów lub terorystów!
Mogła by być kontynuacja, ale bez takich bugów i już z inną fabuła! ;)

Gość za często prosisz o pomoc :-D

slawciun 
Podróżnik

Wysłany: 21-09-2007, 13:19   

a ja nie mwoie ze w Legend czy AOD Lara jest lepsza..
Lara to Lara =]

to są calkie dwie rozne czesci, i praktycznie u mnie to zalezy od nastroju :P raz to mi sie podoba AOD najbardziej, a raz Legend ze wzgledu na ta cukierkowa grafike i szybkosc rozgrywki...

AOD ma swoje plusy i minusy, plusy to chyba to ze jest kolejna dłuuuga czescia ktorej sie nie przejdzie w jeden dzień i ma swoj mroczny klimat.

Legend to troche jak film, muzyka tez jest calkiem inna, bardziej hm.. cukierkowata jak grafika =] fabuła nie jest tak przyjemnie poplatana jak w AOD i to jest chyba (jak dla mnie) minus..
w koncu kto by sie spodziewal ze Karel to Nephiilim (nie wime jak to sie psize:P)

Wiec moim zdaniem gdyby Crystal sie zdecydowalo zorbic cos na podobe AOD.. to z wieksza checia bym zagrał w kontunuacje AOD niż Legend :P

:pozdro: :wotr:

Tonetti 
Podróżnik

Wysłany: 10-10-2007, 14:37   

Nawet to dobry pomysł. Popieram go dlatego, iż AOD ma swój fajny klimat i fajną fabułę. Ale musieli by poprawić te koszmarne błędy, przedłużyć grę, większy stopień trudności i to by rozgrywka odbywała się w Nowym Jorku a nie w tym nudnym Paryżu... Wtedy gra była by genialna :) .

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 12-11-2007, 20:50   

Tonetti - A sio z tymi Amerykańskimi pomysłami! xO Paryż jest kul i tyle!

Jak dla mnie AoD to jedna z lepszych części, ładna grafika, zua i wredna Lara, z ślicznymi strojami(uwielbiam ten jej strój, co ma go podczas walki z Eckiem i nie tylko) no i oczywiście kochane pistolsy.

Pokochałem(no dobra... polubiłem) tą grę właśnie za to, że akcja NIE ODBYWA SIĘ ciągle w tombach, tylko ładnych ulicach paryża, z możliwością skakania po dachach i skradania się do przeciwników!

PS - Szkoda tylko, że nie można zabić postaci, które maja związek z grą... To jest mało realistyczne...

Dlatego podpisałem się co do kontynuacji :P

Hrithik_Roshan 
Obieżyświat

Wysłany: 12-11-2007, 22:05   

Mi się podobał sam pomysł na mroczną Larę, ale i nie tylko bardzo fajne były nowe ruchy i możliwości Croftówny - dzięki nim stała się bardziej ludzka [często za bardzo] i prawdziwa [przechodzenie przez barierki, wskaźnik energii]
Levele również niczego sobie, ciut za krótkie, za proste i zbyt schematyczne.
Niestety gra jest pełna niekorzystnych smaczków :
- Lara rusza się jak flegmatyczka i ma spóźniony zapłon
- Te znikające i migające teksturki
- Kretyństwo przeciwników
- Kurtis
Myślę, że warto by było kontynuować AoD, ale w następnych częściach takie błędy powinny zostać skorygowane.

Petycja zyskałaby mój podpis :P

ja-marta 
Obieżyświat

Wysłany: 12-11-2007, 22:13   

Hrithik_Roshan napisał/a:
- Kretyństwo przeciwników

xD hehe... rozwaliło mnie to zdanie :D

Hrithik_Roshan napisał/a:
Myślę, że warto by było kontynuować AoD, ale w następnych częściach takie błędy powinny zostać skorygowane.

Ja myślę, że błędów takich więcej nie będzie, bo:
a) Kontynuacja nie zostanie wydana
b) Zostanie wydana, aczkolwiek błędy jakie były w 1 części są tak widoczne, że nie sposób ich nie poprawić.
Jak już nie raz mówiłam, AOD ma ciekawą fabułę i wcale nie jest taki zły. Grafika jak grafika, Kurtis był ok, ruchy... dam se spokój lepiej z nimi. Ale bądź co bądź ciekawie się grało. ;) Ja jestem bardziej za b i mam nadzieję, że wydadzą AOD, chociażby korygując tylko podstawowe błędy.

http://leditor.prv.pl/

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 13-11-2007, 10:03   

Cytat:
b) Zostanie wydana, aczkolwiek błędy jakie były w 1 części są tak widoczne, że nie sposób ich nie poprawić.

Bynajmniej nie przez Crystal Dynamics ;) Nie chce gasic nadziei w fanach The Angel of Darkness, ale moim skromnym zdaniem do kontynuacji nigdy nie dojdzie. Eidos musial sie niezle natrudzic, zeby wyciagnac Lara z tego 'mrocznego' dolka i watpie, ze chcieliby popelnic ten sam blad po raz drugi. NAWET jezeli gra bylaby cudem, z ladna grafika, dobra fabula i sterowaniem, to kto (po "sukcesie TAOD") kupilby ten tytul? Zaden przecietny gracz, ktory nie jest fanem TR, a zna TAOD, pewnie nie potrudzilby sie nawet o zdjecie pudelka ze sklepowej polki.

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 13-11-2007, 10:26   

Kasiu - Ale potrudziliby się by ściągnąć demo projektu, i zobaczyć jak Lara by się prezentowała ;)

Crystal Dynamics - Oni by nie chcieli, mają już i tak za dużo na głowie, Legenda była ciekawym pomysłem i robią jej kontynuację, oczywiście o wiele gorszą ;)

PS - Gdzieś na forum larashome czytałem, że TRAE by Core było bardziej miodne niż TRA by Crystal Dynamics O_o Eidos się bał, że znowu zażądamy Core z powrotem i dlatego anulował ich projekt O_o

EDIT: Kasia, racja, Eidos nigdy by się nie potrudził na stworzenie od nowa gry, ponieważ jest zbyt uradowany tym, że Crystalsi zrobili cudo, i zbyt zniesmaczony tym, że Core zrobiło niewypał... I to drugi raz!

Więc petycja nic nie zmieni, chyba, że podpisze ją cały świat fanów Lary...
(a szkoda)

Kasia Trent 
Tomb Raider

Wysłany: 13-11-2007, 10:44   

Cytat:
Gdzieś na forum larashome czytałem, że TRAE by Core było bardziej miodne niż TRA by Crystal Dynamics O_o Eidos się bał, że znowu zażądamy Core z powrotem i dlatego anulował ich projekt O_o

Sorry, ale...... :hehe: !

Plotki, plotki ;-) Widziales chociazby trailer Anniversary by Core?

pmkkoch 
Obieżyświat

Wysłany: 13-11-2007, 11:00   

Fakt, widziałem, Lary głowa wyglądała tak, jakby wsadzili ją do kibla, i spuścili wodę, jednak nie o to mi chodzi, chodzi mi o to, że miały być nowe ciekawostki, zmiany w zagadkach i nowe uśmiercenie dinusia(stąd pomysł na śmierć Dinka w TRA), do tego grafika też miała być ładna, beta miała już wszystko ładnie zrobione, jak chociażby:

Po więcej info tu: http://www.polygonworlds..../psp/index.html

Koniec mojego offtopu! ^^

PS - Screeny na PSP, grafika na PC pewno lepsza :P

--=AngiE=-- 
Podróżnik

Wysłany: 08-12-2007, 23:57   

Uważam że co by nie było, to dopóki Toby Gard jest przy Tombie to nic złego mu chyba nie grozi... mam taką nadzieję.

Al Arab 
Praktykant

Wysłany: 17-02-2009, 21:05   

Osobiscie lubie AOD,lecz nie odniosla ona sukcesu tylko z jednego powodu:
-byla cholernie niedopracowana(czytalem,jaka eidos zrobil kaszane z core).
Ta czesc ma niesamowita fabule,swietne czarne charaktery,genialna muzyka,tajemnice,mroczny klimat,najbardziej ludzka Lare ze wszystkich czesci.Aha;i calkowicie zaskakujaca koncowka!Pozatym gra jest dluga i dosc trudna.
Dlatego tez chcialbym kontynuacje,ale niestety tutaj jestem pesymista.
Jesli ona wyjdzie,to raczej dluga trzeba bedzie czekac.
Bylby to najlepszy prezent dla fanow "przedlegendowych" tombraiderow! :D

e_g 
Odkrywca

Wysłany: 18-02-2009, 15:35   

W sumie petycja o kontynuacje AoD nie ma już sensu, tak samo jak kontynuowanie dyskusji w tym temacie, dlatego zamykam.

Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi