This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Tomb Raider Underworld - Tajlandia

Wtajemniczony - 28-02-2009, 12:26

Idziesz w stronę tego drzewa i za tą przerwą widzisz otwarte drzwi... Musisz przy samym końcu tego mostu zejść w dół po krawędziach. Kliknąć przycisk akcji(na kompie jest to chyba domyslnie E" i obrócić mostem. Potem idziesz na górę i linką magnetyczną zaczepiasz się o metalowe kółko po prawej stronie tego mostu i potem to się domyślisz...
Burakotka - 28-02-2009, 16:21

Hah, a ja znowu powracam - znowu z problemem.
Za nic nie kojarzę, jak (nawet czytając poprzednie porady) przesunąć ten most (taaki, co się jara na niebiesko :D ), by dosięgnąć do reliktu (bo chyba tam coś jest) + ogólnie się wydostać. Gdy już zeszłam za tym drzewkiem na dół, przesunęłam co się dało - wróciłam na górę, w bok i na dół - przesuwam, idąc tą 'skalną półką'. Mogę pchać albo do przodu (wtedy tam gdzieś jest dziura, to se za dużo nie popcham), lub do tyłu - niby okej, ale jak potem stamtąd się wydostać? Nawet jak się zwieszę na kółku, to nie mogę dosięgnąć do tej części wystającej (oświeca ją słońce). Lara po prostu spada, a checkpoint zwraca mnie do stania przed wejściem do tego właśnie pomieszczenia - czyli coś muszę robić źle, bo inaczej to by chyba mnie 'zrestartowało' gdzieś w pobliżu tego miejsca, gdzie przesuwałam ten most. I tak muszę go przesuwać ponownie, choć nie widzę celu - ale też innych możliwości.
Przepraszam, jeżeli nie wyjaśniłam zbyt jasno mojej sytuacji :3.

Esmeralda - 28-02-2009, 16:31

Proszę to filmik jak zdobyć relikt w Tajlandii http://www.youtube.com/watch?v=KadkZs-8r2E . Mam nadzięję , że pomogłam :P .
papik - 04-03-2009, 14:35

Hej wszystkim!!!! Mam do Was ogromną prośbę... Komputer miałam zepsuty i część zapisów gry poszła w las :/ czy byłby ktoś tak dobry i wysłał mi save'a z tego levelu, gdzie muszę za pomocą rękawicy Thora przesuwać tę ścianę?? To jest to miejsce, gdzie wcześniej wysłałam fotkę w załączniku. Proszę o szybką pomoc, bo gra cofnęła mi się aż do tg morza na początku gry ;(
Z góry wielkie dzięki :)

kluz_kaa - 04-03-2009, 14:58

Następnym razem napisz w odpowiednim temacie, a w celu znalezienia save-a zajrzyj tutaj.
szefunciu85 - 15-03-2009, 16:07

Witam mam problem nie wiem czy mały ale jest Skończyłem jazdę na motorze i wchodzę do jakiegoś pomieszczenia w którym nad głowami bujają się potężne „młoty” doszedłem do końca tego pomieszczenia, zabiłem tam cos dużego i utknąłem Jest tam mechanizm dzięki któremu młotki się poruszają ale niestety te łańcuchy na górze ida w stronę ściany i nie wiem jak się mam dostać na ten ostatni młotek
K@t - 15-03-2009, 16:29

szefunciu85 wrote:
niestety te łańcuchy na górze ida w stronę ściany i nie wiem jak się mam dostać na ten ostatni młotek


Cóż to za problem - łapiesz się łańcucha i szybko (klepiąc rytmicznie akcję) przesuwasz się w przeciwną stronę.

sajan - 13-05-2009, 17:59

Witam, mam problem z tym miejscem: http://www.bankfotek.pl/view/235847
Jak dostać się na górę?Z góry dzięki :)
:pozdro:

venturio - 14-05-2009, 14:43

Teleportuj się, wciskając ctrl+l.

Po prostu obejrzyj filmik: http://www.youtube.com/wa...eature=related.
To chyba ten moment, a jak nie to zobacz wcześniejszą część; 1-szą, bądź 2-gą.

dan28 - 15-05-2009, 20:49

Prosze o pomoc, mam problem z ustawieniem puzzli tzn Shiva i Kali, nie moge ustawic promienia??? nie wiem czy cos robie zle.
Łukasz - 15-05-2009, 20:51

Musisz tak kombinować żeby promienie odbijały się od wachlarzy. Też miałem z tym problem :)
HarryCruise - 15-05-2009, 20:53


Masz tu obrazek, jak to powinno wyglądać.

Ajron - 11-07-2009, 21:57

Witam
Mam problem już z końcówką tajlandi gdzie jest to drzewko póz niej idzie się przez most i skacze do wody i przypływa przez te drzwi to u mnie są one zamknięte nie wiem czemu? Zna ktoś przyczynę?

Esmeralda - 11-07-2009, 22:27

Musisz skoczyć na drążek w sali z wodą .Poczekaj aż opadnie i znowu skacz do wody . Drzwi będą otwarte :)
Ajron - 12-07-2009, 19:17

Esmeralda wrote:
Musisz skoczyć na drążek w sali z wodą .Poczekaj aż opadnie i znowu skacz do wody . Drzwi będą otwarte :)


Żeby skoczyć na ten drążek to trzeba się rozbujać na tym kółku?
Bo od początku próbowałem skakać tam a właśnie jakoś mi zawsze do wody wpada nie wiem czemu...

Esmeralda - 12-07-2009, 19:26

Złap się tego kółka, rozbujaj i skacz do tyłu .
Ajron - 12-07-2009, 19:38

Na początku naciskałem zawsze S i nie wychodziło później naciosałem W i od razu wbiła się. Dzięki za pomoc:)
ImatX - 11-09-2009, 21:27

Witam, mam pytanie odnośnie pocji po przejściu gry "TREASURE HUNT".
Po wypowiedziach wnioskuje, że większość z was gra na PC więc nie wiem czy też jest TA opcja. Ja gram na PS3.
Wracając do problemu. Brakuje mi jednego skarbu w COASTAL THAILAND, który jest na skałce m/w na wysokośći "ruchomego mostu" ( pomieszczenie z wielkim posągiem Thor'a i drzewkiem). Problem polega na tym iż nie mogę ruszć tego mostu w "TREASURE HUNT".... czy ten skarb jest nie do zdobycia po przejściu gry?
Bo szczerze mówiąc nie chce mi się od początku gry przechodzić:) i tak na hard od razu przechodziłem zbieraącskarby to się już umęczyłęm:D
Proszę o pomoc :D

Phoebe Poison - 11-09-2009, 21:52

Opcja i owszem, jest i na PC.
WSZYSTKIE skarby są możliwe do zdobycia w trybie "Treasure Hunt", zresztą stąd ta nazwa, nieprawdaż? Most da się przesuwać jak najbardziej - przed chwilą aż sprawdziłam. Upewnij się, że na pewno wszystko robisz poprawnie. Jeżeli tak, to widać to jakiś bug... Spróbuj może przejść do innego levelu i wrócić do Tajlandii.

ImatX - 11-09-2009, 23:06

Naszczescie mieliscie racje:D
Musial byc jakis blad w grze, bo znaki sie w ogole nie podswietlaly kiedy przy nich bylem... dlatego tez nie moglem nic przesowac:D
przeszedlem lvl od poczatku i jest juz wszystko ok:D
Zostal mi jeszcze 1 w mexico >:(
Dzieki jeszcze raz, pozdrawiem

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 12-09-2009, 09:16 ]
Uroki PS3 :o

XxDomaXx - 11-11-2009, 12:08

Dabronik wrote:
Dobra ale jak wchodzę do tych jednych dzwi i zchodzę na sam dół to są tam tylko 2 posągi sfinksów a na środku jest posąg kobry?? a kryształow żadnych nie ma

Ja to przeszałam i włożyłam te kryształy co mam dalej zrobić??? bardzo proszę o pomoc...!

Esmeralda - 11-11-2009, 12:40

Musisz ustawić figury na dole tak, aby wachlarzami odbijały światło.
bb1985 - 13-11-2009, 18:31
Post subject: niewiem co dalej
jestem na :pozdro: w pomieszczeniu gdzie na srodku stoi biurko zebralem z biurka rekawice (to była druga) dzieki ktorej moge przesuwac filar nie wiem co dalej gdzie go ustawic

prosze o szybka odpowiedz własnie gram

aha to jest na ps2 ale pewnie to samo co na pc

co zrobic???????????
:pozdro: :pozdro:

[ Komentarz dodany przez: K@t: 13-11-2009, 18:53 ]
Interpunkcja, początki zdań z wielkiej litery, mniej emot!

Phoebe Poison - 13-11-2009, 18:37

1. Pisz bardziej po polsku.
2. http://laracroft.pl/tr8/sol3.htm - tu jest wszystko tak opisane, że bardziej szczegółowo już się nie da.
3. Jeśli dalej ciężko ci to sobie zwizualizować - http://youtube.com i wpisujemy w szukajkę nazwę levelu (którym nawiasem mówiąc nie jest Tajlandia, a Croft Manor).

Witam na forum.

bb1985 - 13-11-2009, 18:55

dzieki za link
nadal nie moge nic znalezc

poczytam chwile moze akurat



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group