This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Angel of Darkness - Save'y

Lareczka - 11-07-2008, 17:59

Proszę bardzo :) . Po załadowaniu save'a płyń prosto przed siebie do wnęki naprzeciwko (amunicję zebrałam). Apteczki nie zużyłam ale chyba i tak będziesz musiała to zrobić ;) .
http://www.speedyshare.com/417283857.html

PS jak tu się dodaje załączniki? :gupek:

Aniaa - 11-07-2008, 19:53

Pod postem, w którym piszesz, masz załącz plik. Potem bierzesz przeglądaj i szukasz odpowiedniego pliku. Najlepiej, aby był spakowany, wtedy na pewno wejdzie. Aby się upewnić, czy plik został załączony, weź podgląd.
Narya - 21-07-2008, 11:59

Hmm...aż wstyd prosić :oops:
Ponieważ mam uniemożliwiającego przejscie gry buga, to jednak proszę o save z bio-resaearch facility, w pomieszczeniu z mutantami, tyle że na tej kładce na górze. Niestety nie mogę wejść na żadne ze schodów... ;( Pomóżcie, proooooszę!

Szynszyl - 21-07-2008, 22:23

Narya, mogłabyś załączyć własnego savegame'a? Może bug się nie zapisuje i będziesz mogła kontynuować "swoją" grę zamiast grać z cudzego save'a :p
Narya - 22-07-2008, 08:47

OK, save jest w załączniku. Save jest w miejscu z tym żółtym przyciskiem, który otwiera salę z mutantami.
Szynszyl - 22-07-2008, 18:26

Udało się :) Musiałem trochę powalczyć, żeby odpalić samego AODa, ale już jest ok :p
Mutanty zostały na dole :>

Narya - 22-07-2008, 19:20

Dzięki wielkie, Szynszyl! Od razu zabieram się do grania :)

:thanx:

AngelOfDarkness - 02-08-2008, 19:10

Mógłby ktoś dać save po tej walce z duchem? Nie moge tego de**la przejść ... :pozdro:


sorry za krótki post

Madziula - 02-08-2008, 19:27

Duch jest bardzo prosty, wystarczy kucnąć i dopiero w niego strzelać, wtedy będzie zadawał Larze minimalne obrażenia.

Jeśli jednak nie dasz sobie rady, to tutaj masz save'y: http://www.tombraiders.ne...e/TR6saves.html

AngelOfDarkness - 02-08-2008, 19:33

no może to jest proste tylko jak on zawisnie nieruchomo to ja niezdazam wziasc ksiegi Oo dzieki za save'y :pozdro:
Esmeralda - 11-01-2009, 14:17

Czy może mi ktoś wyjaśnić co mam zrobić z tym savem . Nie za bardzo wiem. Chodzi o to jak go zainstalować itd. . Mam PC .Z góry dzięki za pomoc :)
Polo_Gard - 11-01-2009, 14:28

Esmeralda, po ściągnięciu sejwa wklejasz do folderu SaveGame , jeśli takiego nie masz to stwórz. Tam wklej sejwy i ciesz się grą :) :pozdro:
Kriss14 - 27-03-2009, 14:50

Mam prośbę. Czy mógłby ktoś powiedzieć skąd ściągnąć save'a z The Courtyard? Albo chociarz jak się tam dostać? Z góry dzięki ;)
Adamaru - 21-06-2009, 20:26

Ja też bym bardzo prosił :)

Szukam ciągle i nie mogę znaleźć. :gupek: Jeśli ktoś z was ma, to proszę dajcie! albo inaczej - poinstruujcie mnie jak tam się dostać w ogóle! A czy ten The Courtyard jest zabugowany strasznie? ;/

Avi_Versicolor - 26-12-2009, 11:51

Witam.
Byłby ktoś w stanie wrzucić mi save'a zaraz po usunięciu wszystkich czterech łusek w trakcie walki z Boaz (ewentualnie po "przeobrażeniu")? Bo gram na laptopie i niestety mam problem z klawiszem zmiany celu...Z góry dziękuję za pomoc.

Aniaa - 26-12-2009, 13:16

A próbowałaś wejść w ustawienia i sobie ustawić klawisz, jaki chcesz używać?
Avi_Versicolor - 26-12-2009, 18:02

Nie ma tam opcji "Zmiana celu"...Czy gdybym zmieniła "Obrót" z domyślnego na inny, zadziałałoby? Nie wiem...
Integral - 26-12-2009, 18:04

Jeśli za "obrót" i "zmianę celu" odpowiedzialny jest ten sam klawisz (a jest), to jednak powinno pomóc ;].
Avi_Versicolor - 26-12-2009, 18:18

Noo,tak - myślałam o tym i jednak to był słuszny pomysł. Zresztą domyślny klawisz odpowiadał za dwa ruchy (przewrót oraz kucnięcie), więc raczej nie miał jak zadziałać...Serdecznie dziękuję.
Nik@ - 01-02-2010, 12:52

Cześć jestem nowa.Mógłby mi ktoś wysłać save'a po walce z znienawidzoną Boaz?Bo się kicham znią od 3 miesięcy i nie mogę jej unieżywić.Błagam podajcie save'a!
Asyenna - 01-02-2010, 14:34

Nik@, zajrzyj na tę stronę: http://www.tombraiders.ne...e/TR6saves.html
Masz tam save'y do wersji spatchowanej oraz do wersji bez patchy. :)

Nik@ - 01-02-2010, 17:49

Dzięki dzięki dzięki!działają.Ale poprzednie działały a tutaj jakieś g mi wyskoczyło,że cośtam cośtam.Poprzednie save'y dzialały ale tego nie mogę!Błagam podajcie jakiś sposób na zainstalowanie tego savea na Boaz bo się popłaczę. ;(
Dan86 - 01-02-2010, 19:40

Nik@, mi też czasem błędy wyskakiwały w niektórych save'ach.
Najlepszym sposobem jest zainstalowanie patcha polonizującego, o ile jeszcze tego nie zrobiłaś. Ale przed spolonizowaniem wrzuć save'a do odpowiedniego folderu. ;)

Nik@ - 01-02-2010, 20:23

Dan86 wrote:
Nik@, mi też czasem błędy wyskakiwały w niektórych save'ach.
Najlepszym sposobem jest zainstalowanie patcha polonizującego, o ile jeszcze tego nie zrobiłaś. Ale przed spolonizowaniem wrzuć save'a do odpowiedniego folderu. ;)

Ok,NIE MUSZE PATCHOW POLONIZujących,bo mam wersję polską.Ale by,łam tak wciągnięta grą że udało mi sięboaz zabić.No przeczytałam instrukcję i zmieniałam se po kolei łuski End-em.Dziękuję że sie angażujecie dla mnie ale już nie trzeba.Thanxik.

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 02-02-2010, 20:21 ]
Ja się zaraz zaangażuje w Twoje ostrzeżenie. Forum jest zalecane od lat 16, więc jeśli chcesz z niego mimo wszystko korzystać, to trochę ogranicz chaotyczność swoich wypowiedzi (i dziwnego, losowo włączającego się caps locka :p ).

Lord Richard - 05-03-2010, 19:09

Hey, poda mi ktoś sava do Le Serpent Rogue, przed ustawianiem tych świateł? Zapisałem wtedy, jak umierałem, i jak próbuje wczytać to mam animke z umieraniem :/ . Wersja Polska, TR:UE

Za pomoc DZIĘKUJĘ!



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group