This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Tomb Raider Underworld - Bugi w grze

Invicta - 05-10-2011, 18:04

To ja już nie wiem, o co chodzi :( niby to to samo, co u mnie, ale o wiele gorsze, jak ci tak po prostu sam lata, to naprawdę nie mam pojęcia, co z tym robić. Chyba że jeszcze jedno - jak celujesz, kiedy rzucasz tymi kamieniami? Ustawiasz Larę w tamtym kierunku czy kamerą?
Owieczka12 - 05-10-2011, 20:58

Quote:
Lara wisząc na krawędzi gdy strzela z jednego pistoletu i przeładowuje to wypadają dwa magazynki
Yyyyyy... xD ? Mi tez się często dzieje. ;-)
Danio500 - 05-10-2011, 21:46

Tylko, że to się nie dzieje często... tylko zawsze xd.
W ogóle Gdy Lara ma jakąś inną broń i gdy mamy koniec magazynka i strzelimy ostatni nabój i schowamy broń, to jest dźwięk przeładowania a animacji brak xd.
Często gdy mamy coś podnieść np. apteczkę... to zanim Lara zrobi krok to potrafi się z dwa razy obróć w okół własnej osi... WTF? :D
No i ten bug w Tajlandii... taki co Lara przenika przez ścianę i się teleportuje od razu na ten taki słupek... masakra :)
Bugów można by znaleźć bardzo dużo, ale na siłe nie ma co ich wyciągać :P

kondo96 - 05-10-2011, 22:05

Co do strzelania, to mam jeszcze taki dziwny i upierdliwy bug. Mianowicie, kiedy Lara strzela, biegnąc tyłem natrafia na przepaść i chwyta się krawędzi cały czas strzelając. Nie byłoby w tym nic złego, bo lara potrafi strzelać wisząc na półce .Tylko, że u mnie często strzela obiema rękoma magicznie unosząc się w powietrzu. Wygląda to śmiesznie, ale jest wkurzające. Często zdarza mi się też, że Lara zastyga w bezruchu i tylko przewraca oczyma... :)
Elle - 01-05-2012, 16:34

U mnie, pewnego razu zdarzył się taki bug:

Ukończyłam grę i włączyłam tryb poszukiwania skarbów. Jako level wybrałam sobie Morze Arktyczne. Przechodziłam sobie level, w końcu dotarłam do sali z Eitrem, gdzie znajdował się relikt. Przeszłam ją i doszłam do bram Helheimu. O ile pamiętałam, brama w trybie poszukiwania skarbów była zawalona kamieniami. Tutaj właśnie wystąpił bug tego typu że brama taka nie była. Szczęśliwa więc poszłam na przód. Przeszłam korytarz i dotarłam do sali, w której Lara spotkała się ze swoją matką. Później znowu zagłębiłam się w pewien korytarz, prowadzący tym razem do pomieszczenia, gdzie Natla chciała rozpocząć siódmą erę. Niestety, w tym momencie nie mogłam iść dalej, gdyż kiedy przechodziłam przez korytarz gra automatycznie się wyłączała. To wszystko było dziwne :gupek: Włączyłam więc sobie inny level, później jednak znowu powróciłam do Morza Arktycznego. Niestety, brama była już zawalona, a dalsze zwiedzanie niemożliwe ;( :P

czarny246 - 20-10-2012, 17:26

W Morzu Śródziemnym na jachcie gdy chce się przejść do kabiny sterowniczej to jest niewidzialna ściana :(
A na jakimś filmiku widziałem, że jacht był pod wodą :P

Pozdrawiam

Adamaru - 20-10-2012, 21:48

Quote:
W Morzu Śródziemnym na jachcie gdy chce się przejść do kabiny sterowniczej to jest niewidzialna ściana


To akurat nie jest bug, to twórcy zablokowali możliwość wejścia tam :p

Azaelia - 14-06-2013, 20:15

U mnie dosyć często zdarza się drobny, mało irytujący bug... Czasami przy ścianach, progach czy w innych tego typu miejscach Lara nagle przestaje się przemieszczać w jakąkolwiek stronę, a zamiast tego tak jakoś dziwnie się zachowuje, jakby stepowała. Ale wystarczy ruszyć kamerką, żeby wynormalniała :)
Azaelia - 16-06-2013, 15:54

Właśnie byłam świadkiem dziwnej sytuacji... To się stało, kiedy chciałam zeskoczyć z tej, hmmm... kamiennej deski? W każdym razie stałam na tym i chciałam zejść, a Lara zaczęła się dziwnie kręcić i teraz sobie tak wisi...
Screen przycięty i malutki, bo lepszy by się tutaj nie wgrał...

giga2 - 29-09-2013, 14:54

A ja nie mogę przejść Morza Śródziemnego. Kiedy jestem przy bramie do Niflheimu to Lara nie może normalnie położyć tych dwóch skrzyń na zapadnie. Skrzynie po prostu od niej odskakują na drugi koniec sali.
Ostatnio zrobiłem format komputera i wgrałem jeszcze raz tę grę z muve.pl i znów to samo. Etap nie do przejścia.
A kiedyś grę przeszedłem na starym komputerze. Nie wiem, w czym jest problem...
Doradźcie coś!!! ; )

Lightning - 29-09-2013, 15:00

skrzynie można umieścić na dwa sposoby rzucając nimi lub po prostu je kładąc.
giga2 - 29-09-2013, 15:29

Kiedy robię jedno i drugie to skrzynie odskakują na drugi koniec sali. Jaki były odpychane od Lary.
LegendOfDarknes - 29-09-2013, 21:22

Mnie przynajmniej pomogło zmniejszenie opcji graficznych do najniższych. Po przejściu tego kawałka zwiększyłam je z powrotem i dalej w grze nie było już takich problemów. Mam nadzieję, że pomogę.
joker - 30-01-2017, 20:55

giga2 wrote:
A ja nie mogę przejść Morza Śródziemnego. Kiedy jestem przy bramie do Niflheimu to Lara nie może normalnie położyć tych dwóch skrzyń na zapadnie. Skrzynie po prostu od niej odskakują na drugi koniec sali


Właśnie doświadczyłem dokładnie tego samego. Dodatkowo zahaczona linka nie chciała przyciągać obiektów.

LegendOfDarknes wrote:
Mnie przynajmniej pomogło zmniejszenie opcji graficznych do najniższych.


U mnie natomiast pomogło włączenie wszystkich opcji na maksa.



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group