This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Tomb Raider Underworld - Morze Śródziemne

Maati - 20-12-2008, 19:53

TRA_Rulez
Przy suficie jest uchwyt,użyj linki magnetycznej. Jak już będziesz na drugiej stronie to o ile pamiętam na lewo są skały,wejdź na nie, potem o ile pamiętam jest drążek,następnie zjedź po pochylni i dalej już droga prosta. I tak,należy wrócić na jacht. ;)

lotos15 - 20-12-2008, 20:24

dzięki wilkie !! właśnie zastanawiałam się jak cisnąć te bloczki :)
Esmeralda - 24-12-2008, 16:12

Znowu przechodzę grę i jak mam pokonać krakena , zapomniałam jak to robiłam.

[ Komentarz dodany przez: e_g: 24-12-2008, 17:10 ]
:nietak:

Spuść na niego taki żyrandol z kolcami :|

POŁĄCZONE

Chodziło mi o to jak mam wejść na górę.
Ale już mi się udało :)

[ Komentarz dodany przez: e_g: 25-12-2008, 13:37 ]
No to na przyszłość precyzuj pytania :)

Scrat - 25-12-2008, 20:42

ja mam problem z przejściem groty w której była ośmiornica
tzn. zabiłem już ją, jestem po momencie w którym kamera pokazuje jakąś biegnącą postać podobną do Lary
na początku trzeba się rozhuśtać na linie, później wejść po skałach i zjechać po kolejnych no i dalej nie wiem gdzie iść bo wszystkie korytarze są podobne :(

Asyenna - 25-12-2008, 20:44

Scrat, rozumiem ze wychodzisz już na zewnątrz. :) Jeśli tak to w momencie gdy wskoczysz na linę rozhuśtaj się i skieruj się do korytarza po prawej stronie -prowadzi do wejścia. :)
Scrat - 25-12-2008, 21:53

Już sobie poradziłem, dzięki :)
Teraz jestem na Wybrzeżu Tajlandii i na razie nie mam problemów...

keyne15 - 26-12-2008, 21:34

Poziom jest extra, ale niestety mam problem ze znalezienim relikwi, mogl by mi ktos powiedziec gdzie ona jest?
Maati - 26-12-2008, 21:49

Jeśli coś pokręcę,proszę poprawcie mnie :P Pisze z pamięci.

Po tym jak skradziono ci artefakt, udaj się do pomieszczenia z martwym już teraz Krakenem. Gdy już do niego dotrzesz użyj linki na uchwycie znajdującym się przy suficie. Zamiast przeskakiwać na drugą stronę rozpadliny, obróć się w prawo, rozhuśtaj i chwyć się odległej krawędzi. Potem w prawo i już. Gdzieś tam w najbliższej okolicy znajdziesz relikwię.

marrrcin - 27-12-2008, 13:21

Ja nie mam jeszcze tylko jednej relikwi w tym levelu. I to nie jest ta o której mówi Maati. Czy ktoś może mi pomóc, gdzie jeszcze mogłaby byc tak dziwnie schowana relikwia?

edit: Czy na statku Amandy jest jakiś skarb w tym levelu?

:pozdro:

kluz_kaa - 27-12-2008, 14:53

Nie, na statku Amandy nie ma żadnych skarbów ani reliktów.
Adiskuter - 15-02-2009, 15:45

mam problem z przejściem Misji Sea The Path to Avalon gram na Ps3 nie mogę znaleźć tego drugiego klucza szukałem wszędzie ale nigdzie nie znalazłem pomóżcie
Phoebe Poison - 15-02-2009, 16:02

Drugi klucz znaleźć bardzo łatwo. Wypłyń z groty, w której znajduje się mechanizm i ustaw się plecami do niej. Spójrz przed siebie, trochę po lewej zobaczysz wejście do tunelu. Wpłyń tam, dopłyniesz do pomieszczenia, w którym znajdziesz drugi klucz, leżący na identycznym postumencie, jak ten pierwszy.

OBRAZEK

Alisha - 12-03-2009, 19:44

Nie wiem na którym morzu jestem, ale to jest to do Niflheim (ech, zle napisalam? :??: ), i mam problem z... plywaniem. :gupek:
Kiedy normalnie sobie gralam, nacisnelam przycisk wylaczajacy komputer.
I, kiedy wczytalam od nowa level, Lara nie chce plynac w dól, niezaleznie od tego jak kieruje myszka. :nie:
Pamietam ze dawalam na dól i tam plynela, a teraz ciagla plynie w kólko lub na powierzchnie.
Pomocy! :(
P.S. Mówilam ze mam Underworld na Nintendo ale przedwczoraj sobie kupilam na PeCeta ;)

Amanda Evert - 12-03-2009, 19:55

Alisha wrote:
dawalam na dól

Yeah?Ale co dawałaś?

Być może próbujesz zanurkować w złym miejscu. Spróbuj zrestartować level albo pobierz save'a do pomieszczenia pod wodą :pozdro:

Alisha - 12-03-2009, 20:01

No - jak poprzednio - przesuwalam myszke w dól.
Próbowalam z restartem, nic.
Nie mam save'a z 'pomieszczenia pod woda' :(
A miejsce - próbowalam chyba z kazdego!
Co jest? :??: :fire:
Nie moge isc dalej...

TRA_Rulez - 12-03-2009, 20:06

W pecetowego TRU nie grałam ale w poprzednich częściach był przycisk do nurkowania (odpowiadający tez za kucanie). Może nim spróbuj :?:
Alisha - 13-03-2009, 18:21

Nic z tego.
Skierowala sie w dól, ale tam nie plynie.
Pomocy! ;(
Czy jest jeszcze jaki sposób...? :( :??:

TRA_Rulez - 13-03-2009, 18:36

Nie wiem gdzie jesteś konkretnie ale może spróbuj skoczyć na główkę z jakiegoś tam miejsca do wody, a dopiero potem przycisk nurkowania ?? (Mam nadzieję że ty przytrzymujesz ten przycisk ;) ).

EDIT: A może ty jesteś w miejscu gdzie nie trzeba nurkować tylko iść gdzie indziej? (Proszę się nie śmieć) :)

Asyenna - 13-03-2009, 18:54

Alisha, wrzuć screena z miejsca gdzie masz problem. Bo tak to ciężko zgadywać. :)

Albo użyj save'a z tego tematu: http://www.tombraiderforu...opic.php?t=1786
Jest tam nawet pakiet do polskiej wersji choć z tego co wiem wersja językowa w TRU nie stanowi problemu w przypadku save'ów. :)

Alisha - 13-03-2009, 19:44

OK, zrobie to co poleciliscie... :)
Aha, i jestem pod statkiem Lary, i o ile dobrze pamietam, prawdopodobnie na poczatku wskakiwalam z przyciskiem do plywania, a teraz chyba nie...
Ech, co mnie podkusilo zeby nacisnac ten ksiezyc (chodzi o przycisk na klawiaturze)!

grylu - 04-05-2009, 12:51

czesc mam problem z przejsciem osmiornicy uwalniam jej dwie macki nastepnie wracam do pomieszczenia gdzie sie znajduje podnosze 2 dzwignie ktore za jakis czas opadaja i nie wiem co dalej prosze o pomoc dzieki
Esmeralda - 04-05-2009, 12:58

Sprawdź w solucji na stronie głównej www.laracroft.pl . Nie wiem, czy jesteś w miejscu, o którym ci powiem . Jeżeli nacisnąłeś dwie dźwignie przed żyrandolem to musisz strzelić w łańcuchy .
K@t - 04-05-2009, 12:59

Gdzie w pomieszczeniu z Krakenem są dwie dźwignie? :o
W obydwóch pieczarach, gdzie macki blokują mechanizmy, należy przestawić wajchy dopiero PO pozbyciu się macek.
W jednym pomieszczeniu należy rozwalić filar podtrzymujący skałę (linka), a w drugim wyciągnąć nieco koło zębate (również za pomocą linki). Dopiero po każdej z tych operacji można przestawić dźwignie, które odblokują kolczastą konstrukcję.

laye - 24-08-2009, 21:38

moze mi ktos powiedieć w morzu srodziemnym jestem w tunelu i krece sie wnim i nie moge znalesc tego klucza czy kktos powie gdzie on jest w tym tunelu
K@t - 24-08-2009, 21:44

Nie mam pojęcia, który "tunel" masz na myśli, ale TUTAJ jest solucja. Już bardziej szczegółowej nie znajdziesz :p


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group