This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Pozostałe gry z Larą Croft - TR Gameboy

Cez - 09-12-2007, 19:12

Generalnie pierwsza czesc nazywa sie po prostu "Tomb Raider" :) Jednak by odroznic ten tytuł od TR1 na PC, fani nadali tej grze podtytuł Nightmare Stone.

Co do logo, to niemozliwe bys miała logo TR4 :P Są dwie wersje okładek tej gry, o tutaj:

http://www.laracroft.pl/gameboy/nightmare5.htm

Pewnie masz tę drugą. Logo jest podobne do tego z TR4, ale nie identyczne.

Neona - 09-12-2007, 19:23

Cez wrote:
Pewnie masz tę drugą. Logo jest podobne do tego z TR4, ale nie identyczne.

Cez, no przepraszam Cię bardzo panie Admin ale nie mogę się z Tobą zgodzić - mam nalepkę i logo z TR4 na tej szarawej dyskietce. A piratem tego nazwać nie mogę-zbyt orginalna cena w orginalnym sklepie :) Ja to moge nawet zeskanować (jak się da...XD)

[ Komentarz dodany przez: Cez: 09-12-2007, 19:25 ]
Heh, no to musiała być jakaś pomyłka dystrybutora :P

--=AngiE=-- - 09-12-2007, 20:55

Ja gram w The prophercy i stwierdzam że fajne to :) Tylko że muszę wklepać sobie do głowy żeby F1 nie naciskać bo musiałam grać od nowa a kawałek już przeszłam ;-)
Rob3rt - 10-12-2007, 09:53

jeśli miał bym oceniać wszystkie gry z Tomb Raider na GameBoy'a każdej dał bym ocenę 8/10... są to naprawdę solidne tytuły, dające przyjemność z grania!

Neona -> Bo koleżanka wyżej miała piracką edycję gry! :] to samo tyczy się "The Prophecy" z okładką taką samą jak w AoD - to także pirat. Poradnik jak odróżnić oryginał od pirata, znajdziecie tutaj:
http://www.retroage.net/i...rtykuly/jrg_cz1
polecam jego lekturę, tym bardziej, że niektóre sklepy MOGĄ POSIADAĆ NIEORYGINALNE KOPIE!!!

--==AngiE==-- -> Karolcia... a na co Ci F1? ;)

Neona - 10-12-2007, 18:58

Rob3rt wrote:
Neona Bo koleżanka wyżej miała piracką edycję gry!

Kurde! Moja mama dała się oszukać już ja jej powiem jak się TR'ki kupuje! :619:
Rob3rt wrote:
że niektóre sklepy MOGĄ POSIADAĆ NIEORYGINALNE KOPIE!!!

No to fajowsko...W każdym razie dziękuję za poradnik - mam nadzieję, że w przyszłości już mnie to nie spotka...

Na początku gierka miałą u mnie 9/10 ale jak zaczęło sięcośrozwalać z save'ami to zniżyło siędo 5/10 bo nie mogę ciągle od nowa grać. W każdym razie teraz już mam tego TR w kącie, bo juz sobie nie będę w niego grała-mam dość :)

lechu1235 - 06-05-2010, 16:24

oh matko ;O

Gram w nightmare stone od wczoraj i jestem dopiero w dżungli poziom C ;P
Gra jest długa i skomplikowana.
Trzeba się dużo nalatać. Lvl są mocno rozbudowane, można się łatwo pogubić.
Często nie wiadomo o co chodzi. Tutaj zbierasz jakieś kafelki żeby móc zabrać inną rzecz która również składa się z 3 części etc. trudno się czasami połapać.
Mimo to gra się przyjemnie, jest świetny klimat. Polecam! ;P

lechu1235 - 12-05-2010, 20:14

Dziś przeszedłem Nightmare Stone i od razu wziąłem się za Curse of the Sword.
Gra o niebo lepsza od poprzedniczki, i mimo że jestem dopiero przy metrze, gra mnie zauroczyła, kamera pokazuje jakie drzwi w danym momencie otworzyliśmy, śliczna animacja spłoszonych ptaków gdy Lara się do nich zbliży, zróżnicowane lokacje, klimat, mini-gierki, czasówki :P polecam!

NS - 7/10
CoS - 9/10

lechu1235 - 22-05-2010, 22:21

Przed chwilką skończyłem Prophecy :)
Gra jest ekstra! Ciekawa fabuła i dobrze zbudowane lvl.
Najbardziej podobała mi się mroczna Rumunia, pierwsze mgliste levele, bardzo klimatyczne ;)

Gra jest dość prosta, momentami za dużo tych strażników.
Szkoda że nie ma w niej ani chwili pływania :(
tak czy siak , gra warta zagrania.

Ocena : 9-/10

BlackWolfTR - 21-09-2019, 17:54

Ja przeszedłem 2 części na gbc :D Fajnie się grało. Ale bardziej podobał mi się Curse Of The Sword :P Tak samo jak cez ,lubię jak w grze są grobowce, podziemia, katakumby oraz miejsca cywilizowane, nowoczesne :jumper: Fajniej też było bo jak pociągnąłem dźwignię to pokazywało mi gdzie :spoko: A mój ulubiony poziom to Docks. A w Nightmare stone to Treasure Chambers ,ale czy A,B czy C to nie wiem :??:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group