This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Tomb Raider Anniversary - Bronie

Gregory - 04-10-2010, 22:00
Post subject: Bronie
No własnie. Jak to jest z tymi broniami w TRA? Mnie osobiście zirytowało to że w wypadku broni, twórcy pozostali wierni TR1 i włożyli do gry tylko cztery rodzaje. No ale cóz. Trzeba się cieszyć tym co się ma ;) . No więc. Moją ulubioną bronią są magnumy. Są chyba najbardziej skuteczne ze wszystkich broni w TRA i znajdziemy do nich bardzo dużo amunicji.

A jaka jest wasza ulubiona broń? :)

Peyton - 04-10-2010, 23:47

Ja podobnie jak Ty najbardziej lubię magnum,a zaraz po nich zwykłe pistolety, dlatego,że nigdy amunicja nigdy się nie kończy ;)

Nie znoszę za to shotguna przez ten "proces" przeładowywania, bo zanim to zrobi, to zdąży oberwać.

Incense - 20-12-2010, 15:16

Ja? Prawdziwy Tomb Raider używa zwykłych Berett, nie wyręcza się magnum czy shotgun'em. Osobiście zagłosowałam na magnum, niestety przez drobną pomyłkę, ale pozwolę to sobie pominąć. Zwykłe pistolety,- Nie trzeba się martwić o amunicję, szybkie wymiany magazynków.. Dla mnie bomba. :roll:
lechu1235 - 20-12-2010, 20:18

Zawsze używałem tylko dual pistków... w każdym Tomb Raiderze. Dlatego głosuję za pistoletami.
Ta NoWa - 01-01-2011, 14:37

Wg. mnie w TRA najleprze jest uzi dlaczego może dla tego że bardzo lubie jak dziewczyna ma mocną broń :mrgreen2:
ultar - 31-01-2011, 13:34

Ja jestem za Magnumami, w sumie to dual Desert Eagle ale jak tak nazywacie ;)
Semrat - 11-02-2011, 20:34

Mi tam się najbardziej shotgun podobał.Miał takiego kopa ze po jednym strzale powalał wrogów którzy po tym wpadali w furie i można było ich fajnie bullet-time załatwić. :> :> :> :jumper:
Reminded - 12-02-2011, 18:40

A ja pozostane przy pistoletach.
Nie trzeba się martwić o amunicję, szybko się ładuję.
Jedyny raz kiedy zmieniłem broń to tylko na minotaury, nawet Natlę pokonałem zwykłymi pistoletami. :)

Invicta - 27-06-2011, 20:39

Ja prawie przez całą grę używałam tylko zwykłych, sprawdzonych pistoletów :matrix: . O ile pamiętam, magnumy wykorzystałam tylko przy rozbijaniu centaurów na kawałki i przy rękach Torso, żeby się szybciej tego paskudy pozbyć :guns: . Do Natli trochę postrzelałam z uzi, ale na zwykłych przeciwników - tylko pistolety :jumper: . Ja amunicji nie marnuję bez wyraźnego powodu :P
Invicta - 13-07-2011, 21:24

U mnie właśnie nastąpiła mała zmiana jeśli chodzi o broń :) i obecnie na moim tronie zasiadają złoty shotgun i srebrne uzi :krol: . Dla mnie to zdecydowanie najlepsza dostępna broń. Jedyne ale... są za przejście prób czasu na Zaginionej Wyspie, a sami wiecie... te czasówki w Piramidce :fire: :censored: . Ale warto, naprawdę warto, ze złotego shotguna da się zabić wroga jednym strzałem... na bossach jeszcze nie sprawdzałam, ale na pewno efekt jest fajny, nawet jeśli nie wystarczy jeden strzał :guns: . A srebrne uzi... Cudo :P .Wprawdzie kiedy pierwszy raz zobaczyłam ten srebrno-złoty zestawik, pomyślałam sobie "kurczę, ale to okropnie wygląda...", ale potem zobaczyłam te 8 razy większe magazynki... i się zaczęło :D . Dowód na to, że wygląd nie ma znaczenia ;-)
Fresh - 12-01-2012, 19:41

Sorry że odkopuje temat ale ja jestem za Dual Pistol :D :matrix:
BaskaPoland - 22-06-2012, 14:30

Hej :) Mam pytanie :)

Jestem w Grecji i po drodze zbieralam rozne rodzaje naboi i w pewnym momencie nie moglam juz zadnych zbierac,i mam pytanie gdzie są te naboje i jak ich uzyc ? w plecaku ich nie ma.zuzylam juz wszystkie naboje do takiej dlugiej broni i teraz nie wiem jak zaladowac naboje do tych roznych broni - tych do ktorych zbiera się naboje.

Bede wdzieczna za pomoc :)

K@t - 22-06-2012, 15:45

Liczba posiadanych naboi do każdej broni jest ograniczona - po prostu masz pełen "zapas" i nie możesz zbierać kolejnych.

Naboi w żaden sposób nie ładujesz - przez cała grę zbierasz różne, osobne paczki - ammo do shotguna, uzi czy automatów. Jeśli znajdziesz znowu amunicję do shotguna, to zostanie ona automatycznie uzupełniona i będziesz mogła z niego strzelać :) .

Oskar26 - 22-06-2012, 20:09

Złoty shotgun jest najlepszy. Jeden strzał i T-rex leży!
Mimo to i tak wolę zwykłe pistolety. :matrix:

Owieczka12 - 23-06-2012, 19:41

Za dużo w TRA nie grałem, lecz wiadomo co powiem (napiszę... what?!)... PISTOLECIKI! :3

EDIT: Chodzi mi o Magnum. (Są troszkę podobne do Desert Eagle :3)

szczuras1171 - 06-07-2012, 15:45

Ja calego TRA przechodzilem na dwóch pistolsach :) Ale lubialem tez pobawic sie magnumami
:narka:

kwiatuszek - 23-05-2013, 07:02

Podstawowe, Ale ich nie ma w Ankiecie więc mogą być UZI
Kasiula1611 - 23-05-2013, 16:15

Shotgun zdecydowanie najlepszy :D Lubie to, że ma takiego kopa i szybko zabija. A nie lubię za bardzo magnum, uzi itd. Bo to trochę zajmują czasu :P A shotgun 2,3 lub 4 strzały i przeciwnik leży ^^
HellCat - 03-01-2014, 22:40

Zwykłe pistolet,shotgun i uzi :matrix:
Przemo - 03-01-2014, 23:22

U mnie magnum, podstawowe i uzi. Shotgun ma wadę, za wolno się przeładowuje.
Mumia - 15-08-2014, 12:38

Jak masz uzi to jesteś szybki jak ninja, co skutecznie eliminuje takich wrogów jak mumia, a Natla zaczyna szybko w furię wpadać, co jak wiadomo jest czynnikiem potrzebnym do przejścia TRA. :tak:


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group