This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Rise of the Tomb Raider - Pomoc w przejściu

lara_croft - 15-09-2018, 01:38

Witam...kopę lat mnie tu nie było.
Mam pewien problem z grą, a mianowicie, z przejściem tego nieszczęsnego hwlikoptera pod sam koniec. Macie może jakieś sugestie, jak twgo dokonać? Próbujemy z mężem i za Chiny Ludowe nie jesteśmy w stanie go pokonać. Dwa razy zestrzeliliśmy tą ognistą kulę, co Sofie wyrzuca z trebusza, ale trzeci raz już jest gorzej. Będę wdzieczna za każdą pomoc. W kolejce już czeka świeżo zakupiony Shadow :-)

Cez - 15-09-2018, 11:18

Cześć :)

Sprawdzałaś ostatni akapit solucji? ;) http://laracroft.pl/tr10/solution4.html

Ewentualnie zobacz w jakiejś wideosolucji w serwisie YouTube. Trzeba być precyzyjnym z tym helikopterem.

krtomb - 15-09-2018, 11:28

Yyy wcale nie trzeba być precyzyjnym. Jeśli odblokowało się wybuchowe strzały, to wystarczy nimi naparzać w helikopter aż przejdzie cały cykl - bodaj 3 kolejnych starć z nim - i się rozbije. Dobrze mieć też odblokowane wzmocnienie eksplozji od ręcznie wykonanych materiałów wybuchowych - wtedy uderzenia są skuteczniejsze.

Mam nadzieję, że pomogłem (działa za każdym razem) :)

lara_croft - 16-09-2018, 16:18

Jakoś daliśmy radę :-) dziękuję. Z tą precyzją to różnie bywało, w sumie w ognistą kulę to na czuja strzeliłam ten 3 raz i jakoś poszlo. No a końcówka, już banalna w porównaniu z helikopterem.


Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group