This is only a print version to view the full version of the theme, click HERE
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Tomb Raider Anniversary - Fajne postacie [oprócz Lary ;)]

april - 21-09-2007, 19:10

Avi_Versicolor wrote:
Każdy przeciwnik ma w sobie "coś" .


Być może, ale nie dla mnie ;)
Do Pierra dołączyłabym jeszcze Kida. Niezły z niego ziom :-P
Natla i Larson mnie jakoś nie ruszają. Nie mam pojęcia dlaczego.

mari - 21-09-2007, 19:13

april wrote:
Do Pierra dołączyłabym jeszcze Kida. Niezły z niego ziom :-P


Fakt, Kid'a bardzo polubiłam. xD I Larson jeszcze był fajny :) No i nasz wielki Kold ;) :690: --- nic dodać, nic ująć :matrix:

Tonetti - 11-10-2007, 13:45

Moją ulubioną postacią jest Qualopec. Bardzo fajnie wygląda :hehe: . Lubię jeszcze Kida. Wogóle fajnie wygląda xD . Ale i tak oczywiście najbardziej lubię Larę i lubić będe.
Aggusska - 26-10-2007, 21:49

Jak dla mnie wspaniała jest Natla - ale o tym już gdzieś pisałam, więc nie bedę się powtarzać. A oprócz niej to chyba Pierre... Ma przynajmniej więcej "pomyślunku"niż Larson i ten francuski akcent... Moglijednak wysilić się bardziej, bo tak naprawdę nie wyglada na specjalnie grożnego przeciwnika.
al-Kahinat - 30-10-2007, 07:46

Pierre i Larson w Anniversary całkiem nieźle dają radę. W Chronicles wykazali się takim enthuzjazmem, że teraz tylko czekałam aż się pojawią. Natlę bym lubiła za całokształt, ale i tak mhhroczny duet wypada najlepiej.
Lady Justine - 22-11-2007, 19:23

A czemu nikt nie pomyślał o Winstonie :-P
W końcu zna L:arę od urodzenia, możemy go spotkać w posiadłości xD
Tyle, że trochę dziwnie wygląda w TR2, bo taki skulony stary dziadek z tacką, który za tobą łazi, a jak na niego pójdziesz to wydaje dziwne odgłosy "akhm!" "uhm!" :matrix:

mari - 23-11-2007, 15:30

Lady Justine wrote:
taki skulony stary dziadek z tacką, który za tobą łazi

No właśnie :690:
Ale można coś na to poradzić - jeżeli chcesz być na dworze, a on miałby siedzieć w domu, to szybko musisz iść na dwór i zamknąć drzwii z zewnętrznej strony tym przycieskiem. wtedy drzwii się zamkną i staruszka nie ma ;-) a jeśli chcesz być w domu, ale bez niego to zrób to samo, z tym że zostaw go na zewnątrz a drzwii zamknij od wewnątrz :690: taki chytry pomyślunek ;-)

Lady Justine wrote:
A czemu nikt nie pomyślał o Winstonie

i to też jest racja. Wszscy mówią głównie o Larze, strażnikach dziecięcia i czarnych charakterach, zapominając o wiernych pozytywach :-P ;-)

Lady Justine - 05-12-2007, 19:59

Hehe... Dzięki Marti za poradę, chociaż za dużo już nie gram w "dwójkę" bo obecnie gram w Anniversary xD Ale ai tak sprytne :-P

A co do Winstona, to niestety większość zapiomina o bochaterach epizotycznych, którzy są od początku w grze... a szkoda, ponieważ gdyby ktoś stworzył ich biografie mogło by być ciekawie :)

Aha i jeszcze jedno- bardzo mnie denerwuje "niezniszczalność" bohaterów epizotycznych tzn. takich ,z którymi nie możemy walczyć, np.: Winston lub przewodnik z początku gry. Wygląda to dziwnie. Fajnie by było gdyby wtedy ta postać np.: odskakiwała i mówiła na przykład "Uważaj, gdzie celujesz, ja chcę jeszcze żyć!" :619:

mari - 05-12-2007, 20:55

Lady Justine wrote:
za dużo już nie gram w "dwójkę"

no właśnie, ja tak samo. ostatnio już bardzo mało czasu mam w ogóle na gry :-/ za dużo nauki i innych obowiązków...
Lady Justine wrote:
na przykład "Uważaj, gdzie celujesz, ja chcę jeszcze żyć!"

Hehe, to dobry pomysł xD :690:
Lady Justine wrote:
np.: Winston lub przewodnik z początku gry. Wygląda to dziwnie. Fajnie by było gdyby wtedy ta postać np.: odskakiwała i mówiła

Przewodnik jest tylko epizotycznie w filmikach i na początku gry. Ale można go usłyszeć podczas gry, jak się stanie przy wielkiej bramie a on w kółko opowiada, że tych drzwi nie idzie otworzyć ;-)
Komentarz: "no, to żeśmy se pogadali :690: Ale co pan zrobisz, nic pan nie zrobisz..."
A Winston jedyne co robi tu chyba poprawia rękawiczki i co chwila znika z pomieszczeń, w których jeszcze przed chwilą był.

Mona - 13-12-2007, 17:57

Lady Justine wrote:
"Uważaj, gdzie celujesz, ja chcę jeszcze żyć!"

I wtedy zamiast bezcelowego strzelania do postaci byłaby nowa zabawa- strzelanie ile wlezie, żeby z wypowiedzi powstało coś z rodzaju techno. Można tak się pobawić z Larą- podchodzi się gdzieś, gdzie można użyć czegoś z plecaczka i wybiera się zły przedmiot. Lara opowiada "no".
Kocham takie inteligentne zabawy. Kocham robić z Lary debila :hehe:

Lady Justine - 13-12-2007, 19:50

Mona, na prawdę szczera wypowiedź :P Często fajnie jest robić z Lary debila :D
A najfajniej w TR2. Wchodzisz na Winstona i tak biegniesz "w nim" gdy on wydaje dziwne dźwięki typu "ęh, ąh", a Lara nadal biegnie :)

TB - 15-12-2007, 21:07

Mnie też się podobał Larson.Ale dlaczego Lara go zabiła? :nie: Przecież on tylko pracował! :placz: Szkoda mi go... ;(
Lady Justine - 17-12-2007, 18:30

Lara zabiła Larsona, ponieważ on chciał się jej "pozbyć" i zabrać część dziecięcia, za który miała dostać "wypłatę" od Natli. Najprawdopodobniej Larson przewidział to, że Lara zechce wziąść pierwszą część artefaktu, i wyruszyć w dalszą podróż za pozostałymi częściami Scionu.

A tak w ogule to w Cut-Scence z Larsonem gdy nic nie będzie sie robic ze strzałkami to Larson zabije strzelbą Larę (zawsze najpierw nic nie robie ze strzałkami, żeby sprawdxić efekt :P )

Cez - 18-12-2007, 12:51

Fajne porównanie Natli znalazłem :D TR1 vs TRA ;)


TUSIA - 18-12-2007, 13:36

Cez wrote:
Fajne porównanie Natli znalazłem :D TR1 vs TRA ;)

[url=http://img261.images....th.jpg]Obrazek[/URL]


Heh :D Fajnie się Natla gapi na swój "starszy model" :mrgreen2: :P :D

pmkkoch - 18-12-2007, 20:58

Arti wrote:
Pierre - co to ma być?? Francuski Japończyk??? Mi on na japońca wygląda a nie na Francuza. Heh, ale w ogóle, a fajnie wygląda, a dzięki tej łysinie, można go rozpoznać z odległości kilku mil.


CO?! NIE OBRAŻAJ MIYAVI'EGO!! :fire:

Cez wrote:
Fajne porównanie Natli znalazłem :D TR1 vs TRA ;)


Mrrr... Ta Natla z lewej! HOT! :D

Moje ulubione postacie to:

Natla - Takie zło, ale fajne ^^ w Anniversary ma to COŚ

Larson - Taki ułom ^^ lubię go i tyle

Kid - Przypomina mi typowo Łomżyńskich ludzi O_o

mari - 19-12-2007, 12:08

Taaa.... teraz możemy zobaczyć te wszystkie 'niedoróbki' o pierwszej Natli, np 'kanty'... Ale i tak jak na tamte czasy to była świetna grafika... ;-)
*Paula Trent* - 09-01-2008, 20:32

:hehe: Te "niedoróbki" Natli w TR1 okazały się śmieszne...I tak sądzę,że w Anniversary lepiej wygląda. :mrgreen2:

Arti wrote:
Pierre - co to ma być?? Francuski Japończyk??? Mi on na japońca wygląda a nie na Francuza. Heh, ale w ogóle, a fajnie wygląda, a dzięki tej łysinie, można go rozpoznać z odległości kilku mil.


Ja sądzę,że to Francuski-Anglik. :hehe:

PS. Chyba między Kid'em a Larą coś iskrzyło...no bo po co by miał ją ratować z "objęć" Kolda?A może chciał sam ją zabić,ale jednak nie zdążył,bo zdechł :??:

Aniaa - 10-01-2008, 14:12

Mnie się wydaje, że on zabił Kolda dlatego, bo ten chciał odebrać mu "przyjemność" zabicia Lary. Przedtem przecież kłócili się, kto pierwszy ją zabije. A potem chyba rzeczywiście nie zdążył sam jej zlikwidować.
Wracając do sprawy, Kida też zaliczam do ulubionych postaci. Dołączę jeszcze Larsona. Są fajni i tyle.

mari - 10-01-2008, 15:41

*Paula Trent* wrote:
Chyba między Kid'em a Larą coś iskrzyło...no bo po co by miał ją ratować z "objęć" Kolda?

Nic nie zaiskrzyło xP on jej nie ratował, tylko w ostatniej chwili skrzywdzony przed Kolda chciał mu też zrobić na złość- w tym wypadku odbierając mu przyjemność z zabicia Lary. ;-)
Aniaa wrote:
Przedtem przecież kłócili się, kto pierwszy ją zabije

Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta :)

*Paula Trent* - 10-01-2008, 17:46

Tak,ale bym się uśmiała gdyby jednak coś między nimi było ;)


Ale wracając do postaci-
Larson za bardzo mnie nie ciągnie.
Taki maminsynek.
Ale pośmiać się z niego można jak np. skoczy na Larę,a się wywali. :hehe:
Oczywiście moim zdaniem. ;)

--=AngiE=-- - 10-01-2008, 18:37

http://img261.imageshack....ertra065uf1.jpg

Jeśli o to chodzi, to wolę TR1. W TRA ona wygląda tak strasznie i ma okropny głos... A w TR1 i głos miała fajny i patrzeć się na nią dało. ^^ A teraz wygląda jak moja była sąsiadka, której jak odwaliło, to jako mała dziewczynka ze swoją ekipą rzucałam jej pod furtkę zdechłe ryby :szok:
Tak, tak, dosłowność i szczerość pomaga w uzasadnieniu czasem :p

FallenAngel1996 - 12-02-2008, 14:25

Mi podopa się Natla i Larson.
Larson się zrobił taki trochę myślący, no i to "kotku"....
Myślałam że spadnę z krzesła. Byłabym za jakby cośtam zaiskrzyło :D

Bastet - 15-02-2008, 15:42

Moją ulubioną postacią jest Larson, przeszedł imponującą metamorfozę od czasów poprzednich części.. na swój sposób stał się bardziej symaptyczny, choć pozostał po stronie zła.
kaja - 17-02-2008, 14:08

Mi najbardziej podoba się Natla (i jej pazurki ) , Kid , Qualopec i Tihocan :banan: :papryczka: ,ale Larson , Pierre i Kold też są fajni :D .



Przepraszam , że tak krótko .

[ Komentarz dodany przez: Jerrem_Y: 17-02-2008, 14:22 ]
Nie ma za co :p ale nastepny taki post poleci :p

[ Komentarz dodany przez: Integral: Nie Lut 17, 2008 14:59 ]
To nie ten sam post, co poleciał wczoraj?

[ Komentarz dodany przez: Cez: 17-02-2008, 15:02 ]
ten sam, ale dzis napisala dwa zdania zamiast jednego O_o :D



Powered by phpBB modified by Przemo © 2003 phpBB Group