To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Angel of Darkness - Ulubiona postać w AOD

Tambylec - 08-12-2009, 23:56

Hmm... A ten piesek na łańcuchu, który szczeka na nas na początku gry (w paryskich uliczkach) może być? xd
No, ale tak serio... to obstawiam Karela. Najbardziej tajemniczy ze wszystkich, o nim wiemy najmniej (jeśli nawet w ogóle... swoją drogą, czy ktokolwiek w grze zwrócił się do niego choć raz po imieniu?) i Prota, choć w sumie to nie postać, tylko zwierze. Nie wiem, czy tylko ja mam taką manię, że gdy przechodzę levele Kurtisowe, to dobrowolnie daje się mu zeżreć za pierwszym podejściem? xd

Szalona101 - 29-12-2009, 10:47

Moje ulubione postacie :>
Lara
Kurtis
Janice
Echkardt (Chyba dobrze napisałam :P )

Lara zawsze należy do mojej ulubionej postaci w każdym TR. Główna bohaterka. Należy się jej uznanie. A akurat w AoD podobają mi się jej stroje. Najładniejszy jest ten z pierwszych leveli (z dżinsową kurtką i spodniami).
Kurtis w AoD jakoś do mnie "przemówił". To chyba pierwszy facet w serii TR który miał tak bliski kontakt z Larą. Może coś między nimi iskrzy?? :jumper:
W Janice podoba mi się tylko jej strój i akcencik.
A co do Eckhardta to brak mi słów. :P Ale chyba nie muszę komentować tego wyboru...

Avi_Versicolor - 29-12-2009, 19:03

Osobiście najbardziej spodobały mi się postacie:

* Lara Croft - cóż...tu chyba nie trzeba wiele tłumaczyć...W końcu właśnie od niej wszystko się zaczęło. W TRAoD bardzo przypadł mi do gustu ciemny klimat i sama mroczna Lara.

* Kurtis Trent - według mnie naprawdę ciekawa, nieco tajemnicza postać. Muszę przyznać, że miała potencjał...Szkoda tylko, że nie został on w pełni wykorzystany, a niektóre sprawy najzwyczajniej zawalono.

* Proto-Nephilim - strasznie się mi spodobał. Nie jestem w stanie powiedzieć dlaczego. Po prostu lubię takie bestie, a akurat nasz mutant był wyjątkowo ciekawie zaprojektowany.

* Eckhard - czyli ten zły, czarny charakter. Po prostu miał to coś, dzięki czemu przypadł mi do gustu...Rzecz jasna stoi daleko w tyle za poprzednimi trzema bohaterami...

Layla - 29-12-2009, 19:40

Mój ranking:

Lara Croft - chyba oczywiste...
Kurtis Trent - zgadzam się w 100% z Avi_Versicolor. Tajemniczy, intrygujący facet. W dodatku z nadprzyrodzonymi zdolnościami. Gdyby tylko Core poświęciłoby mu więcej uwagi.
Eckhard i Karel - zawsze lubię głównych przeciwników :D

[ Komentarz dodany przez: Integral: 30-12-2009, 00:08 ]
ECKHARDT, co post to lepsza pisownia, a niby wszyscy go najbardziej lubią.

Sas_ - 30-12-2009, 18:19

Larę każdy lubi jak wiadomo, więc pozwolę sobie ją pominąć.
Werner Von Croy, postać znana z poprzednich odsłon ciekawa. Czasem wiało od niego mrokiem i zaczynał "świrować", nie wiem może za długo siedział na słońcu, w sumie Egipt XD . Poczciwy staruszek który kiepsko skończył. Szkoda.
Przejdźmy do postaci które pierwszy raz zaistniały w AOD'zie.
Kurtis może nie jest moja ulubioną postacią ale z pewnością jedna z ciekawszych w grze.
Paranormalne moce, Chirugai (czy jak to się tam pisze), samo pojawienie się w grze i ta tajemniczość, naprawdę ciekawa postać. Gdyby dopracowano sterowanie i ruchy to nawet ciekawie by się grało Zarówno Kurtisem jak i Larą. Szkoda ze tą grę tak zmarnowali bo byłaby naprawdę fajna.
Potworów i innych przeciwników nie traktuje za bardzo jako postaci, nie wiem dlaczego. Może dlatego ze nie odgrywają zbytnio znaczącej roli w grze, są jedynie mięsem armatnim na odstrzał. Czasem można się z nich pośmiać bo robią naprawdę komiczne rzeczy. Czy to pokraczne ruchy czy wygląd z pewnością może to bawić XD .

Anonymous - 01-08-2010, 11:27

Moje ulubione postacie w TRAOD:
1.Lara Croft (chyba nie muszę pisać czemu),
2.Kurtis Trent - lubię go za jego paranormalne moce. Chociasz denerwuje mnie to, że:
1.wolno biega (co ze sprintem :??: ),
2.strasznie blisko skacze.
Co do postaci to jeszcze
3.Pieter van Eckhard - lubie takich przeciwników :P

POŁĄCZONE

Ups źle napisałam powinien być Eckhardt :gupek:
4.Wener Von Croy
O rany zapomniałam jeszcze ze złych charakterów:
5.Cristina Boaz - okropnie kończy,
6.Karel - najlepszy boss jak dla mnie,
I ostatni dobry:
7.Luis Bouchard - marnie kończy ale godny uwagi,
I już koniec napewno

HarryCruise - 01-08-2010, 16:50

Ups, powinno być Werner Von Croy, Kristina Boaz i Louis Bouchard.

Moim ulubionym bohaterem AoD jest bezapelacyjnie Pieter Van Eckhardt, taka marionetka w rękach Karela. Wydaje mu się, że może wszystko, a okazuje się, że jest tylko elementem innego planu. Zły, a zarazem budzi pewną sympatię i współczucie.

Łukasz - 21-03-2012, 19:57

Oto moje ulubione postacie z TRAOD:

Lara Croft - lubię ją najbardziej, gdyż jest to główna bohaterka gry i poświęcamy jej najwięcej uwagi ;)
Kurtis Trent - również przypadł mi do gustu ze względu na to, że prowadzimy go pod koniec gry. Jego umiejętności też są dobre :)
Von Croy - jego też zawsze lubiłem, ale szkoda że zginął :(

Anonymous - 21-03-2012, 21:12

Łukasz napisał/a:
Von Croy - jego też zawsze lubiłem, ale szkoda że zginął

Mnie starego dziada w ogóle nie jest szkoda - zawsze był dla mnie dziwny. Przemądrzały i jakiś taki sadystyczny.

Player - 25-03-2012, 12:25

hmmm...
Moją ulubioną postacią jest
1.Lara Croft i Kurtis Trent
2.Janice(lubie ją jak stoi i pali papierosa :hehe: )
Również lubie panią Cavier i Von Croya

Anonymous - 25-03-2012, 16:24

A co sądzicie o tym całym Grubasie z podziemia? Czyż nie jest jak GodFather? :hehe:
To może się wydać dziwne, ale podoba mi się jego natychmiastowa reakcja na alternatywne pyskowanie Lary :D Tak właśnie rozprawia się mistrzunio z niechcianym towarzystwem... chociaż wiadomo, ja na jego miejscu za takie pyskowanie może nieco łagodniej potraktowałbym Pannę Croft :>

Asha Greyjoy - 01-04-2012, 14:53

Ja jestem beznadziejnie zakochana w Kurtisie Trencie :hehe: Nawet bardziej go w tej grze lubię niż Larę, stanowi ładną odskocznię od powyższej. I ma niezłe poziomy, takie mroczne i tajemnicze.
LadyShadow - 10-04-2012, 17:25

O taaak, Trent jest naprawde sexowny *O*! Jest moją ulubioną postacią w tej grze tuż po Larze :P Na trzecim miejscu postawię Proto (chociaż to zwierzę, ale bardzo mi sie podoba :D ), bo mnie jakoś tak... urzekł xd Eckharda nie lubie, tym bardziej Karela, bo czułam się oszukana kiedy zmienił się na oczach Lary w Kurta >.> Wywołało to u mnie pewne podejrzenia :D Grubaska i Boaz też nie lubie... tak jak wszystkich którzy pracowali nad tym Pół ludziem, pół aniołem. Hmm... kto nam jeszcze został...a! Żaniiiiiiissss! :D Taaaak, ona była całkiem fajna i miła mimo tego, że (niestety) była kurwą z zawodu:P
Aha! Jeszcze tego Renessa lubiłam bo całkiem fajny i porządnygość z niego był ^^ No i to tyle.

krtomb - 10-04-2012, 17:50

Renne - porządny? Pierdoła, papla i sierota obrzygana... Masakra z nim od samego początku.

A ja wolałem Kristinę Boaz - bo miała taką tajemnicę dlaczego maskę nosiła i w ogóle. Takie mroczne postacie są najlepsze :D Eckhardt był bez ikry... Karel był ciekawy - jak to się tyle lat uchowało na świecie...

LadyShadow - 10-04-2012, 18:35

krtomb napisał/a:
Renne - porządny? Pierdoła, papla i sierota obrzygana... Masakra z nim od samego początku.

Może i masz rację. Pisałam to na szybko, bo ojciec nade mną stał więc nie mogłam sobie wszystkiego rozważyć :D Renne mieliśmy okazje spotkać tylko i wyłącznie jakies dwa razy, ale mimo to jakoś mi się porządny wydawał o.o ... ale fakt, bał się psów :D Masz racyję, że sirota obrzygana >.>

Integral - 10-04-2012, 20:51

Na jakiej podstawie w ogóle można ocenić Rennesa? Jak dla mnie za mało go było w tej grze.

I zgadzam się z przedmówcami w kwestii Boaz i Karela. Nie żeby jakakolwiek postać w tej grze wypadła powalająco, ale ta dwójka miała moim zdaniem największy potencjał :)

krtomb - 10-04-2012, 21:08

Mnie rozwala fakt, że Lara w finale wypowiada imię Karel pomimo faktu iż nigdy wcześniej na temat jego osoby w grze nie padło nawet słowo. Ot jedna Cutscenka podczas której Lara nawet go nie widzi. To samo z Boaz. Ot kilka skrawków informacji na temat jej pokrętnych eksperymentów oraz finalna scenka jej pożarcia przez kokon a potem jej mutacja, która nią już de facto nie jest. Generalnie ciężko polubić kogokolwiek w tej części bo informacji na temat tych postaci z samej gry jest piekielnie mało i tak naprawdę nie dają one obrazu rzeczywistości. Kurtisa nie znoszę ze względu na jego pyszałkowatość - pewny siebie dzieciak, który ma o kilka umiejętności za dużo oraz brak mu kilku elementarnych sprawności w stosunku do Lary - dziewczyna przebija go o głowę :)

Fakt że wyglądu mu nie odmówię - bo w porównaniu z pozostałymi postaciami (oraz główną bohaterką) jego klata przyciąga mój wzrok. Nie zmienia to jednak faktu, że nie lubię dziada :D I mówta co chceta - cieszę się, że nie powstały żadne kontynuacje z jego udziałem...

K@t - 10-04-2012, 22:12

Cytat:
Mnie rozwala fakt, że Lara w finale wypowiada imię Karel pomimo faktu iż nigdy wcześniej na temat jego osoby w grze nie padło nawet słowo.

No co Ty. Przeczytała o nim w Official Guide :roll: Tak samo pewnie dowiedziała się o tym, co się z nią działo po przywaleniu w piramidzie - makes perfect sense.

Integral - 10-04-2012, 22:32

No w przypadku wydarzeń w piramidzie można chyba założyć, że w miarę jeszcze sama pamięta to i owo ;)

No ale Karel znikąd to jest przegięcie. I jednocześnie dowód na to, że pochlastali tę grę nieomal bezmyślnie.