To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Tomb Raider Movie - Ulubione Lokacje

Boone - 23-03-2006, 18:54
Temat postu: Ulubione Lokacje
W obydwu ekranizacjach serii gier Tomb Raider Lara podróżuje w różne zakatki globu w poszukiwaniu bezcennych artefaktów... Z Komboży do Wenecji czy z Kazachstanu do Chin...itd. Oglądając filmy podobnie jak w grach mamy swoje ulubione sceny,miejsca (jeżeli takowe mamy) rozgrywające sie w niezwykłych plenerach. To zapierające dech w piersiach widoki sa jednym z najwiekszych atutów filmów o przygodach Pani archeolog.
Ten temat zakładam bysmy mogli sie wypowiadac na temat scenografii w filmach TR, i rozgrywających sie w nich scenach... chyba każdy lubi poczatek TRM na sali trenigowej. :wink: Ja zaczne na poczatek...

W TRM jest wiele niezwykłych scenerii i miejsc które lubie ofladac w czasie filmu jednak najwieksze wrażenie zrobił na mnie klimat światyń Angkor Wat w Kamboży. Podobaja mi sie sceny w dżungli jak i w czasie modlitwy wśród mnichów w świątyniach.... tego nie ma w każdym filmie.

Jeżeli chodzi o TR2M,sequel pod względem plenerów i miejsc nie ustepuje jedynce. Moim ulubionym miejscem w filmie które odwiedza Lady Croft jest zatopiona świątynia Luny na poczatku filmu. Podobaja ,mi sie tam sceny i muzyka... Wszystko wydaje sie niezwykle prawdziwe. Ciekawy pomysł z wpół zatopiona światynią. Klimat podony do tych z gier...

W obu filmach podoba mi sie również klimat Croft Manor. Rezydencja Croftów moim zdaniem została bardzo dobrze ujeta. Różni sie od tej z klasycznej serii gier ale podoba mi sie wystrój całego domu. Połączono wiktoriańską elegancję i nowoczesność :lol:

Terry Sheridan - 28-04-2006, 18:40

Moim ulubionym miejscem w TRM jest całe Croft Mansion, ciekawie jest podgladać w filmie codzienne życie Miss Croft. Podoba mi sie ten dworek co gra rezydencje jak również klatka schodowa i kącik techniczny. Fajnie że teraz można to zwiedzić również w grze :-P
Hrithik_Roshan - 04-12-2006, 23:11

Oczywiście Croft Mannor i Świątynia W Kamodży :D
..::;;PeeT;;::. - 05-12-2006, 09:12

Ja lubie Croft Mannor i "Martwą strefe" :-P
Hrithik_Roshan - 05-12-2006, 10:22

Dobra "martwa strefa" nie jest zła, ale mi brakowało tego "czegoś"
no i warto podkreślić ze to końcówka filmu mogła by być bardziej efektowna i realna niż takie fajerwerkowe wybuchy :D

dagisa - 28-12-2006, 03:31

Croft Mannor był super, zwłaszcza główny hol gdzie Lara ćwiczyła na tych elastycznych linkach... super motyw i super scena
Powerfull_GIRL - 01-01-2007, 16:44

Kambodża, po tym filmie bardzo polubiłam ten kraj i wiele sie dowiedzialam o jego historri i oczywiście Croft Manor!! :690:
FallenAngel1996 - 30-07-2007, 15:21

A dla mnie najfajniejsza jest Kambodża, rezydencja Lary i jaskinia z terakotowymi zołnieżami......Fajnie by było tak sobie zjechać na linach głową w dół :) ) :rofl:
Ramzes - 04-02-2008, 00:25

Kambodża - Angkor Wat , standard czyli super Croft Manor i pierwsza scena z filmu tr:movie
Wtajemniczony - 06-02-2008, 17:09

Dom Larry z szczególnym wzięciem pod uwagę "siłowni" z robotem w TRM1 i sale z komputerami z TRM2, te w Japonii...
Vaughn - 25-08-2008, 22:29

Oczywiście Croft Manor.Kambodża-piękna klimatyczna lokacja(świątynie i dżungla).Świątynia Luny(teraz to miejsce kojarzy mi się z misją podwodną na Morzu Śródziemnym w Tomb raider underworld)
Polo_Gard - 20-01-2009, 15:50

Ja uwielbiam Croft Manor i walkę z robotem. W kolebce życia uwieeeelbiam miejsce "Kolebka Życia", i Japonia.
xXAngelinAXx - 15-03-2009, 18:13

Croft Manor oczywiście ( najlepsze miejsce z całej rezydencji to miejsce do walki z robotem :) ) A także Japonię i Kambodżę
kluz_kaa - 15-03-2009, 19:06

Jedno wielkie spamowisko. Zamykam.