To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Angel of Darkness - Ukryte animacje

Eckhard - 26-03-2007, 15:32

:offtopic:
No bo mnie to martwi, bo jak odinstaluję grę to mi się savy skasują. A w dodatku i tak mi to nie zadziała. Tak samo jak TRAOD: SCU... :placz:

Grindy - 26-03-2007, 15:58

Nie pamiętam, jak jest w AOD, ale save'y po odinstalowaniu na ogół zostają, a nawet jeśli nie, to co za problem wcześniej je sobie skopiować gdzieś na bok?
Hay xD - 19-07-2007, 11:44

Hmm... Zobaczcie co znalazłam -> Nie przypominam sobie, żeby w TRAOD było to wideo
<KLICK>

Surreygirl - 19-07-2007, 12:30

Bo go nie ma. To jeden z "tych" sekretów.
Hay xD - 20-07-2007, 10:29

Ma ktoś może jeszcze jakieś linki do "Lost Cutscenes" ?? Ja wczoraj całą godzinkę poświęciłam na przeszukiwanie YouTube i Video Google, i znalazłam tylko ten jeden filmik zalinkowany w moim poprzednim poście ...
K@t - 20-07-2007, 10:55

Z tego co mi wiadomo, to jest tylko jedna wycięta cut scenka...
..::;;PeeT;;::. - 20-07-2007, 11:59

Szkoda, że nie byo tej cutscenki, bo jest niezła, fajnie sie uśmiecha cwaniara :)
Hay xD - 20-07-2007, 12:17

Lepsza wersja tego video (Z muzyką :) )
<KLICK>

Paciej - 20-07-2007, 15:16

A w temacie Tajemnice AOD, jest mowa o filmiku Wernera i Lary niby trochę retrospekcyjnego z Egiptu. Ktoś może to widział ? Wczoraj przeryłem większość tamtego tematu ale nigdzie nie znalazłem wzmianki o tym filmiku.
Nika - 22-08-2007, 20:17

A ktoś zna kombinacje na klawiaturze za pomocą których Lara wykonuje nietypowe ruchy? Kilka znalazłam ale raczej nie wszytskie...
KK - 30-08-2007, 12:35

Ja znalazłam dzisiaj, kiedy kończyłam AOD (chyba) . Gdy biegniemy sprintem, przyciskamy "alt" albo ctrl nie wiem dokladnie i Lara robi fajny skok. :matrix:
Scion - 30-08-2007, 12:37

KK napisał/a:
Ja znalazłam dzisiaj, kiedy kończyłam AOD (chyba) . Gdy biegniemy sprintem, przyciskamy "alt" albo ctrl nie wiem dokladnie i Lara robi fajny skok. :matrix:

To jest akurat normalna animacja ;) Nawet raz trzeba było jej użyć, w drodze do laboratorium Eckcharta :) Naciska się Alt :P

:pozdro: :wotr: :narka:

KK - 30-08-2007, 12:50

Scion napisał/a:
Nawet raz trzeba było jej użyć, w drodze do laboratorium Eckcharta :) Naciska się Alt :P

Kiedy?? Ja przechodzę po raz trzeci Anioła i jeszcze ani raz nie użyłam tego ruchu :609: Właściwie "odkryłam" ten ruch dzisiaj, kiedy bawiłam się w berka z Karelem xD .

Scion - 30-08-2007, 12:53

No przecież powiedziałem :P W drodze do laboratorium Eckcharta :P Podczas skoków nad lawą(chyba lawą) po takich kamiennych słupach. Na początku się pociągało dźwignie i biegło, żeby się bramka nie zamknęła. ;)

:pozdro: :wotr: :narka:

--=AngiE=-- - 23-12-2007, 22:35

Paciej napisał/a:
A w temacie Tajemnice AOD, jest mowa o filmiku Wernera i Lary niby trochę retrospekcyjnego z Egiptu. Ktoś może to widział ? Wczoraj przeryłem większość tamtego tematu ale nigdzie nie znalazłem wzmianki o tym filmiku.

ponawiam pytanie w swoim imieniu. :)

Tony - 24-12-2007, 10:36

Z tego co mi wiadomo to w temacie "Tajemnice Angel of Darkness" umieszczono tylko zdjęcia z krótkiego filmiku (według mnie przypominającego "co się stało w TR4" lub "jak Lara przeżyła") tyle że bazującego na grafice AOD. I w tym temacie znalazłem tylko te zdjęcia z tego "levelu retrospekcyjnego". Zdjęcia załączam w załączniku :P (O ile się zamieszczą ponieważ pierwszy raz dodaje załączniki, ale jakby nie było to zapraszam "Tajemnice Angel of Darkness" strona 1, post 1).
--=AngiE=-- - 24-12-2007, 12:27

No i właśnie myślę gdzie ten filmik jest, bo na forum go nie spotkałam jesce :) ...

Aha i jeszcze takie pytanie mom...
Jak włączam animację przez Pizza Cheater to bohater wykonuje dana animkę ale lista mi nie znika, więc da się jakos ją wyłączyć? Bo nic nie widzę praktycznie przez te napisy... :|

pmkkoch - 24-12-2007, 12:29

Też się zastanawiam, na youtube widziałem tylko te dwa mini filmiki, jeden jak Karel zlatuje z kondygnacji w level'u a drugi, jak Lara się do niego uśmiecha i biegnie potem do Cibiculum Nephelim(czy, który to był)
--=AngiE=-- - 24-12-2007, 12:38

A ja muszę stwierdzić, że opłacało się drastyczne przeinstalowywanie gry, żeby zobaczyć to w dużym wymiarze...
Love Lara's smile in this cutscene xD
BTW, pmkkoch chciałeś niespatchowane pliki AoD to już takowe posiadam jak coś :)

Gloomy - 24-12-2007, 13:45

A ja mam pytanie co do reinstalki gry - jak ją przeinstalować, żeby była bez patchy? Bo wczoraj przeinstalowywałam grę dwa razy, a patche wciąż są :|
--=AngiE=-- - 24-12-2007, 14:26

Odinstalować i zainstalować po prostu? :P
Jak włączasz AoD w lewym dolnym rogu pokazuje się napis Build cośtam, w zależności od patcha. Jeśli Ci się to nie pokaze to znaczy że nie ma patchy. Sprawdź dobrze ze 3 razy :?

Gloomy - 24-12-2007, 14:35

No właśnie dokładnie tak robiłam: odinstalowałam grę i zainstalowałam, dwa razy, i za każdym razem w lewym dolnym rogu był napis build: 52 :| I nie wiem, co zrobić, żeby się tego patcha pozbyć :??:
Integral - 24-12-2007, 14:39

Gloomy, pewnie masz polską, później kupioną wersję, która zawiera już patche. Do niczego nie namawiam, ale możesz spróbować poszukać (na Allegro np.) pierwszej wersji gry, premierowej. Ta była "czysta".

--=AngiE=-- napisał/a:
Jak włączam animację przez Pizza Cheater to bohater wykonuje dana animkę

Jak to robisz? Bo gdy wybieram z menu "animations" i jakias opcje z danej listy, to mi do windy wywala. Nie wiem, czy to wina słabego sprzętu? :swirek:

pmkkoch - 24-12-2007, 15:05

Gloomy - Zapewne masz pathy dołączone fabrycznie, jeżeli jednak masz grę nie spathowaną fabrycznie to zalecam usunięcie wszystkich rejestrów dot. TR AoD + plików, które mogły zostac na dysku
--=AngiE=-- - 24-12-2007, 19:58

Yntegro droga :)
Ja robię tak:
1. Wchodzę w Camera i włączam Camera target on player (jak tego nie ustawię to komputer beztrosko wyłącza grę)
2. Animations-> Single Animation.
Mnie też czasem lubi wyrzucić komputer, ale mój jest nienormalny z prostej reguły, wyjątkowo z okazji świąt nie strajkuje i zawiesił się tylko raz. Chwalebne to ^^
Problem leży raczej w tym, że np. Lara wykonuje animację, ale lista dostępnych animek dalej widnieje bezczelnie na środku ekranu. Może Kasia coś wyniucha, ona zazwyczaj jest w tym pomagierką ;)