To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Angel of Darkness - 'Transformacja' w TAOD

Łapa2 - 10-02-2006, 18:52

Mnie się najbardziej spodobał screeny z Carvier, są zajebiste. Też se ściągnęłam ten programik i w Luwrze podmieniłam na Kurtisa Karela...
Paciej - 10-02-2006, 23:06

O Kurde ale wiksa :| :P :P:P Dobre i godne na maxa, najlepsza jest Carvier zabawiająca się z Larą :shock: RESPECT :D Wiara ma niezłe pomysły :D Ale ja jednakowoż ozekam na spolszczoną instrukcję :P Dzięki :D
larcia - 18-02-2006, 12:05

Paciej napisał/a:
O Kurde ale wiksa :| :P :P:P Dobre i godne na maxa, najlepsza jest Carvier zabawiająca się z Larą :shock: RESPECT :D Wiara ma niezłe pomysły :D Ale ja jednakowoż ozekam na spolszczoną instrukcję :P Dzięki :D

Mnie też się to bardzo podoba jak poraz x zainstaluje AOD to na nowo się tym pobawię :P

Enlieen - 19-02-2006, 09:28

Ja tez sie pobawie kiedy TRAOD sobie zainstaluje :mrgreen: Z Carvier sa powalajace Chyba nie musze mowic ze z krzesla spadlam? :wink:
Boone - 24-02-2006, 22:11

Screeny są świetne! Carvier Rulez! Jednak screen przedstawiający numerek Lary i bezdomnego nie ma sobie równych...
irual - 25-05-2006, 20:15

niezłe to jest :)

a jakbym chciała tak podmienić Larę?... albo Kurtisa? bo widzę, że tam na niektórych screenach to jest, np. pies na jego miejscu, więc można....

Kasia Trent - 26-05-2006, 09:16

Tłumaczyłam, jak to się robi:

Cytat:
W sumie liczy się tylko pierwsza część instrukcji, czyli ta do kreski. Bo reszta jest opcjonalna, jeśli chcesz więcej postaci. Kilka masz już w pliku do ściągnięcia. Wystarczy go pobrać i skopiować zamieszczone w nim pliki do C:\Program Files\Eidos Interactive\TRAOD\Data\char. Potem wystarczy zmienić nazwy. Jesli masz np. pliki Boaz i Karel, to zmieniasz Boaz na Karel i Karel na Boaz. Włączasz TAOD i w każdym levelu czy scence, Karel będzie Boaz, a Boaz Karelem

Musisz tylko znaleźć odpowiedni pliki postaci, które chcesz podmienić. Ale to już nie powinno być trudne ;)

irual - 26-05-2006, 12:52

ok, no ja już ściągnęłam i skopiowałam ten plik. Ale tam nie ma wszystkiech. Więc skąd ich wziąć? Bo gdyby byli wszyscy to by nie było problemu, bo to jest proste.
Kasia Trent - 26-05-2006, 13:02

Wszystkich nie ma, ale możesz je pobrać tutaj.

Tutaj są także nazwy niektórych postaci, jeśli się nie wie, który plik jest jaką postacią:

ANTON - guy next to the boxing ring I think
CHINAMAN - guy in the herbalist shop
LARAD - Lara in jeans
LARAC1 - Lara in Louvre outfit
LARAC2 - Lara in Prague outfit (before the shorts)
LARA - Lara in shorts
LARAS - Lara in diving suit
LUDDICK
CARVIER
PIERRE
BOAZ
JANICE
FRANCINE
GUNDERSO
MULLER
ECK
ECK_FIRE - the burning clone of Eckhardt
DOORMAN
KAREL
KARELNEF or KARELNC - the Nephilim form of Karel
KURTIS
RENNES
DRUGDEAL - the guy at the beginning of Parisian Ghetto
TRAMP_A and TRAMP_B - the hobos

irual - 26-05-2006, 14:11

a chociażby ten pierwszy screen, który dałaś. to jak udało ci się tak podmienić? :609:
Kasia Trent - 26-05-2006, 15:14

To są nie moje screeny, tylko znalezione :690: Samej nie chciałoby mi się tak z tym bawić ;)
irual - 26-05-2006, 15:18

ahaaaaa..... :) a ja myślałam, że ty taki zapalony podmieniacz :690:
larcia - 27-05-2006, 15:01

Ja próbowałam to podmieniać ale nic z tego mi nie wyszło :(
Czy jest ktoś taki, któremu udało się to podmienić :P

fanfan100 - 27-05-2006, 15:13

larcia napisał/a:

Mnie się kiedyś tam udało zrobić z Margot Carvier Boaz i na odwrót :) ale tylko tyle ;)

larcia - 27-05-2006, 15:18

fanfan100 napisał/a:
larcia napisał/a:

Mnie się kiedyś tam udało zrobić z Margot Carvier Boaz i na odwrót :) ale tylko tyle ;)

Acha hehe :P
A podobno po screenach wnioskuję,że można zrobić że się psem od Lumpów grało :P
A czy jest taka możliwość zamiany w TR:Legend np. na młodą Amandę?? :D

Kamcia - 27-05-2006, 15:22

Cytat:

Mnie się kiedyś udało podmienić Boaz za Kurtisa i Janice pod Karela. :P Ale to był jeden raz, potem próbowałam znowu, ale mi nie wyszło niestety... :| I nie chciało mi sie z tym bawić więcej. :p
Cytat:
można zrobić że się psem od Lumpów grało :P

Musiało to ciekawie wyglądać... :lol:

irual - 28-05-2006, 00:42

ja próbowałam dzisiaj trochę popodmieniać ale każda próba kończyła się tym, że gra mi się wyłączała zanim zdążyła się wczytać... :roll:

ale szkoda mi, że Lary nie da rady zmienić no.

Redston - 22-08-2006, 17:27

HAHAHA Carvier zadająca kopniaki i inne ciosy w spódnicy bhahaha brakowalo jescze tylko von croya walczącego z carvier tez spróbuje sobie podmienic xD :pozdro:
Boone - 23-09-2006, 19:12

Co powiecie na to? :> xD :pozdro:

Oto linki:
http://www.youtube.com/watch?v=Lu6ixXVaaYc

http://www.youtube.com/watch?v=eHHxgrpnpoU

http://www.youtube.com/watch?v=8C0H7xNqEvQ

http://www.youtube.com/watch?v=nlV-8BlaPPQ

http://www.youtube.com/watch?v=3Rk5CMtDtD0

http://www.youtube.com/watch?v=rFnaSmspcQ4

Kasia Trent - 23-09-2006, 19:44

LOL!! Się uśmiałam!!! :hehe: :hehe: Filmiki są 100 razy lepsze niż screeny ;)

Edit: Mek -> Najlepsze było jaranie okiem :D

MekCal - 23-09-2006, 21:06

Fajne filmiki :P Ja też się uśmiałem :P A szczególnie dziwie wyglądało, jak Carvier obmacywała Larę... :head: :hehe:

EDIT:
A no fakt, Kasiu, zapomniałem o tym :P :hehe:

Integral - 23-09-2006, 21:11

Słynna miłosna scena Kamila i Kasi... Znaczy Croft i Trent wypadła z Carvier wprost telenowelowo. Szczególnie w chwili, gdy usta naszych bohaterek niebezpiecznie się zbliżyły ;( .

Szkoda, że nie pokazali ciągu dalszego, jak Carvier wypada za balustradę i ląduje na dole :D Tudzież w bullet time wykręca zakręty i śmiga Larze tuż przed nosem xD .

Ale 'smoke habit' mnie rozłożyło - słyszałam już o paleniu różnymi metodami, ale TO przebija wszystko :hehe:

pmkkoch - 18-10-2006, 22:31

Już tutaj mówiłem?? Chyba nie :P

Genialne! Zmieniłem Kurtisa w tamtą lekarke z dziwnymi bliznami xD
Teraz mam zamiar Pierre zamienić z methrilim xD

To jest superowe :D
A jak zmienić Lare by nic sie nie popsulo??

Amanda_Evert - 11-02-2007, 11:39

Tiaaa, najlepsze było jaranie okiem! Uśmiałam się do łez!!! Albo jeszcze 'spoko' było jak Carvier obmacywała Larę... Nie wytrzymam :D :D:D! A ze screenów to najlepszy był pies na drabinie, Carvier walcząca z Proto, Czerwony Duch na miejscu Pierre'a... w ogóle spoko! Zainstalowałam sobie wszystkie patche i se popatrzałam! Screenów nie chciało mi się robić... :580:
Amanda_Evert - 14-04-2007, 21:08

Chciałabym zapodać screeny, sama zrobiłam...

PS. sorki za 2 posty pod rząd, ale musiałam! Nie będę czekała, aż ktoś coś napisze!