To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Tomb Raider Movie - Tears of the Dragon >> film amatorski

Terry Sheridan - 11-02-2006, 19:35
Temat postu: Premiera już 28 lutego!
Wszedłem na oficjalna strone "Tears of the Dragon" i dowiedziałem sie że premiera odbędzie sie 28 lutego...Co o tym myślicie? Ja mam nadzieje że będzie to dobry film amatorski...a nie coś jak "W Poszukiwaniu Amuletu Horusa" który został "zmiażdżony"
niemal od krytycznych uwag fanów....

Kasia Trent - 11-02-2006, 20:16

To ten amulet horusa już w ogóle wyszedł? Można go skądś ściągnąć, albo coś? Niewiem, jak taki amatorki fil można w ogóle zdobyć ;) Co do Łez Smoka, to jestem ciekawa co z tego wyjdzie. Ogólnie nie jestem aż tak tym zainteresowana ;)
Paciej - 11-02-2006, 20:53

Do Amuletu Horusa był albo nadal jest napewno link na TRPL ale ten film to już takie pierdoly ze szkoda gadac. Ja myślałem że to będzie coś ciekawego a niemal zasnąłem ... Był tamteż trailer następnego fanfilmu "BLANTRIX" , to może byc ciekawe ale pewnie jeszcze nie wyszło :] A szkoda :P A co do TotD to fajnie wiedzieć w końcu kiedy to wyjdzie, co jakiś czas wchodzę na tamtą stronkę i szukam daty albo linku do ściągnięcia, jak na razie na próżno. Będzie można ten film ściągnąć potem z głównej strony projektu :?:
slawciun - 13-02-2006, 12:32

Cytat:
polski co ciekawe, dostepny pod adresem www.traider.pl/misc/horus.rar - 90MB
w tym "amulecie horusa" najbardziej rozbiła mnie ta czarna gruba dziewczyna <lol2> albo sam amulet :P
Boone - 24-02-2006, 19:34

Nie ma chyba nic gorszego jak kiczowata amatorksa produkcja i tłumy pseodopodobnych modelek udającyhc Larę C. To żle wpływa na publiczna opinie o TR. Czy fani Indiany Jonesa robia z siebie debili tak jak niektórzy fani TR? Chyba nie...
Dustie - 01-03-2006, 22:18

Cos ty? :|

To jest bardzo dobra inicjatywa ze strony fanow TR i swietna zabawa. Patrzac po trailerach, odwalili kawal dobrej roboty! Czy naprawde trzeba to niektorym kilka razy powtarzac i tlumaczyc?...

Co bedzie szkodzic publicznej opinii? Myslisz, ze publiczna opinia tak bardzo sie interesuje Lara Croft?... Ludzie spoza kregu TR znaja najwyzej jej imie i nazwisko, i to, ze jest wysportowana, skacze, strzela, moze jeszcze wiedza, ze ma warkocz... Tyle. O amatorskim filmie na bank nie slyszeli, co dopiero o aktorce czy modelkach.

Od groma fanow Star Wars "robia z siebie debili tak jak niektórzy fani TR" i jakos nie ma to wplywu na opinie o sadze autorstwa pana Lucas'a :roll:

Jaunty - 01-03-2006, 22:58

Dustie -> ja też uważam, że inicjatywy pokroju amatorskich filmów to dobre zjawisko. Nie można krytykować kogoś za to, że ma ochotę na stworzenie czegoś związanego z tematem jego ulubionego filmu, gry, cokolwiek to nie jest. Problem jednak polega na tym, że nie zawsze z tych inicjatyw wychodzi coś dobrego. Widziałem nowy trailer do Tears of the Dragon i trzeba przyznać, że pod względem jakości obrazu, różnorakich scen akcji i dekoracji prezentuje się świetnie jak na amatorski film. Mimo to cały pomysł mi nie pasuje. W każdym ujęciu widać same pościgi, strzelanki, sceny walki, gangi, konspiracje, eksplozje. Natomiast brakuje tutaj tego, co najważniejsze czyli Tomb Raidera. Widocznie twórcy TOTD postanowili pójść w ślady fatalnej ekranizacji naszej ukochanej gry z Angeliną w roli głównej. Chyba nie ma tu żadnych grobowców, legendarnych artefaktów itp. A umieszczenie w trailerze "Welcome to the Jungle" Gunsów już całkowicie uwalnia nas od wszelkich skojarzeń z serią TR. Sorry Gregory, ja tam pieprzę takie twory.
Paciej - 01-03-2006, 23:00

:O Kicz !? Ja nie mogę się doczekać kiedy się ten film pojawi na oficjalnej stronie projektu, kiedy go ściągnę i obejrzę :)
Cytat:
Od groma fanow Star Wars "robia z siebie debili tak jak niektórzy fani TR" i jakos nie ma to wplywu na opinie o sadze autorstwa pana Lucas'a
Napewno będzie fajowy :) I tu zgodzę się z Dustie :D A przebieranie się w Larę i fanatyzm to chyba nie synonim słowa debilizm :lol:
Paciej - 01-03-2006, 23:18

Niestety nie moge edytować :/ Obejrzałem przed chwilą ten tv spot - co to jest za głos tej aktorki !? :O Jak jakieś 5cioletnie dziecko mówi :O Masakra :551: Ale filmu i tak nie mogę się doczekać, oby jakąś dobrą muzę dali :D
Kasia Trent - 01-03-2006, 23:37

Hmm, czy premiera tego filmu nie miała być czasem wczoraj?...!
Valkiria - 01-03-2006, 23:49

Aj faktycznie :D gapy... :P
Ale, ale...ten film można będzie ściągnąć od nich ze strony? Bo tak jakoś. :/ Wykładali sami na to kase, męczyli się, chodzili do speców, tyle kombinacji alpejskich. Sponsorzy? Czyli w internecie (trochę waży pewnie) czy jednak dvd? Dane nam będzie to zobaczyć?

slawciun - 03-03-2006, 13:13

no ale widac ze sa zorganizowani baaardzo :D przeciez taki fimik sobie nakrecic.. jeszcze musieli sobie zufac aby to ukonczyc :D GRATULUJE im tego ze skonczyli juz ten film i zdecydowali sie go zrobic!
Maxwell - 03-03-2006, 14:01

On będzie w internecie ? Trzeba przyznać, że sądząc po trailerze to się starali :] Ma ktoś kamerę ?:p
Kasia Trent - 03-03-2006, 14:23

Pewnie będzie niedługo dostępny do ściągnięcia na oficjalnej stronie filmu. Dopiero co była światowa premiera ;)
larcia - 03-03-2006, 15:37

Kasia Trent napisał/a:
Pewnie będzie niedługo dostępny do ściągnięcia na oficjalnej stronie filmu. Dopiero co była światowa premiera ;)

A wiecie może czy będzie dostępny w kinach w Polsce??
Bo jak nie to klapa ;)
I se ściągnę z neta :P

Maxwell - 03-03-2006, 16:01

W Polsce ? :p Chcesz czekać pięć lat na genialny dubbing ?:p
Z neta najlepiej ;)

Kasia Trent - 03-03-2006, 17:23

Wątpię, żeby film był dostępny w Polsce i w ogóle wyświetlany w kinach. Pewnie było parę pokazów, a resztą rozprowadzają w niewielkich ilościach na DVD. Potem w necie.
Mr Macphisto - 03-03-2006, 20:30

Ten film nie trafi do kin w Polsce. Podobnie jak do prawie każdego kraju świata :P Jedyne miejsce, gdzie będziecie mogli go dostać to net.
Boone - 03-03-2006, 21:06

Ja mam nadzieje że w nie tak długim czasie będzie mozna go zobaczyć bo zapowiada sie nawet interesująco! Podoba mi się że ubrali Lare w stroje znane z TRM i ubrania z serii gier...( nareszcie Lady Croft pojawi sie w filmie w swoim niesmiertelnym podkoszulku i szortach z gry) :mrgreen: . Mimo że jest to produkcja amatorska to może byc interesująca a nawet pod wzgledem klimatu TR lepsza od swoich hollywoodzkich braci.

Co do mojej wczesniejszej wypowiedzi o niektórych fanach robiących z siebie posmiewisko to chyba nie zostałem do końca zrozumiany. Pisząc to nie miałem na myśli filmu TR:"Tears of the Dragon" tylko takie niewypały jak niektóre osoby na planetlara udające Larę, bo choćby nie wiem jak być tolerancyjnym to niektórych fotek z tymi amatorkami-Larami to poprostu nie da sie nie wysmiać. Pewne osoby przesadzają udając Croft i to bardzo. Ale cóż to moje zdanie...

Maxwell - 04-03-2006, 20:14

Ja też udaję Larę Croft, a nie daje tego na widok publiczny ;)
Niektorzy widac nie mają cienia krytyki w stosunku do swojej osoby ..ja mam za dużo, mogę się podzielić :p
A film chcę obejrzeć, trailer był ok

Enlieen - 05-03-2006, 10:37

Ja tez bym chciala obejrzec, mimo ze to amatorska produkcja, zapowiada sie ze bedzie O.K. Dobrze ze tam Lara ma inne stroje, bo ten stroj z TRM mi sie nie zbyt podoba :/ . Z neta sciagnac i po klopociku :wink:
Boone - 04-05-2006, 12:20

Premiera "Tears of the Dragon" przeszła już do historii. Obecnie czekamy na kolejne informacje na temat oficjalnej trzeciej produkcji z Angeliną Jolie. :-P :-P Ciekawi mnie jednak ten amatroski "Tomb Raider Movie"... :) Czy jest ktoś może kto sobie ściagnął z neta i widział ten film? Ciekaw jestem recenzji poprostu :690: :pozdro:
Paciej - 04-05-2006, 14:11

Wczoraj mnie wzięło też na TotD i szukałęm w sieci jakichś linków, niestety bez rezultatów. Coś mi się wydaje że raczej nie uda nam się go zobaczyć :/
Boone - 04-05-2006, 15:40

Gdzies czytałem że twórcy zapowiadali że za "pewien czas" umieszcza film do ściągnięcia na stronie produkcji. Jednak to może jeszcze długo potrwać... :(
Menkaure - 08-02-2007, 13:20

W filmiku "W poszukiwaniu Amuletu Horusa" najbardziej rozbawiła mnie Tajlandia i Lara wdrapująca się pokracznie na dach jakiejś szopy (bynajmniej nie tajlandzkiej) ;)
Pan boss na samym poczatku chyba nigdy nie grał w żadnym teatrzyku, bo cały czas się śmieje ;)
Zajmuje 100 MB (mam na dysku z TRPL). Bardzo fajny jest trailer filmidła Blantrix ;) Lara ma bardzo oryginalny warkocz :D :D:D )

Dziewczyna w czerni rules :D

Jesli chodzi o TotD to tutaj jest już dużo wyższy poziom. Lara wygląda jak Salma Hayek (sic!). Chciałbym zobaczyć w całości.