To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Film i literatura - Ulubiony bądź znienawidzony aktor/aktorka

Paciej - 11-05-2005, 20:07
Temat postu: Ulubiony bądź znienawidzony aktor/aktorka
Od dawna chciałem założyć taki topic, ale się zapomniało. Dzięki że ktoś mi o tym przypomniał w ideałach :P No to słucham - ktoś się podzieli wrażeniami z gry aktorów bądź pięknych aktorek :?: Kogo lubicie najbardziej, kogo nienawidzicie :D
Cez - 12-05-2005, 13:04

w sumie racja.. takiego topicu nie było ;)

Znienawidzony aktor? Cezary Pazura :/ błazen, bałwan, pajac.. nienawidze!

Aktorka.. hmm.. brak

Ulubiony aktor: Kiedys na pewno Jim carrey, za jego cudne komedie :P A teraz..hmm.. na pewno słynny Kiefer Sutherland (Jack w serialu 24!) i David Duchovny z "X Files".

aktorka? Angelina Jolie oraz Gillian Anderson! (X Files)

lara_croft - 12-05-2005, 13:10

Ulubiony aktor: Adrien Brody - fantastycznie zagrał w "Pianiście" a także w innych swoich filmach :roll:
Ulubiona aktorka: oczywiście Angie :twisted:
Znienawidzony aktor...hmmm...w tej chwili nie mam takiego
Znienawidzona aktorka...też nie ma takiej... :P

e_g - 12-05-2005, 15:50

Ulubiony aktor -huum...Mel Gibson i Harisson Ford (INdjana dżons xD D)
Znienawidzony aktor - uh oh ah...jak sie ten nazywał??no ten gosciu co zna te sdztuki walki i występwał w tym filmie Mroczna dzielnica.....
Ulubiona aktorka - andżelina dżoli XDDD no i...hmm...Penelope Cruz (Vanillia Sky...)
Znienawidzona aktorka - Camerone Diaz...po obejrzeniu Vanillia sky jej postać wydała mi sie tak antypatyczna i w ogóle...

A_DAM - 12-05-2005, 16:42

ulubiony aktor John Malkovic!!!
nie serio to nie mam bo za bardzo to nalogowo filmow nie ogladam

a swoja droga jak mozna oceniac aktorow na podstaiwe tego jakie role graja ???
czy pozytywne, czy negatywne...

lara_croft - 12-05-2005, 17:42

Ja mojego ulubiponego aktora oceniam nie tylko po tym, jakie role zagrał, ale też po jego osobowości. Uważam, ze Adrien jest bardzo sympatycznym facetem.Chciałabym się kiedyś z nim spotkać :oops:
Paciej - 12-05-2005, 17:52

Ja lubię Brada Pitta i Edwarda Nortona. A z aktorek Angeline Jolie i Angelina Jolie :?: :P Chyba tylko to. Norton i Brad nalepsi !!!
lara_croft - 12-05-2005, 17:57

Brad Pitt tesh jest świetny, bardzo podobała mi sie jego gra w "Troi" - zagrał fantastycznie, no i ten niesamowity wdzięk :lol:
Paciej - 12-05-2005, 18:00

No - w Troi Brad Pitt był the best. Tak samo w Fight Clubie :P Gra tak smo dobrze jak wygląa :D :D :D
Malwinka - 12-05-2005, 20:42

Nie no ludzie oceniac aktora po tym jakie role zagral? Czy jak je zgral?
Aktora ocenia sie po tym jak gra a nie jaki jest tam sobie w zyciu osobistym A_DAM ;)

Zmora filmowo-telewizyjno-serialowa to Czak Noris /nawet nie wiem jak to sie pisze/ moze kojażycie cos takiego jak Straznik Teksasu. Makabra.
Zgadxzam sie ze stwierdzeniem ze Pazura to stary pajac, z reszta w kazdym filmie jest taki sam.
Jesli chodzi o moich ulubionych aktorow to bezwarunkowo Johny Depp mistrz w swoim fachu. Lubie tez Nocolas'a Cage'a zawsze gra trudne role i swietnie mu to wychodzi.
Russel Crowe - za film Piekny Umysl

e_g - 12-05-2005, 21:03

Tak Tak piękny umysł z russelem był the best...i do dzisiaj nienawidze jca że wyłączał mi bajki dla jakiegoś strażnika :P myślałem że go zastrzele XDDDDDD i tak mi sie nie podoba do dziś ;/ nuuuuuda dla 80 letnich dziadków...Johny Deep...który to??jakaś fota??bo ja po wyglądzie poznac umiem :P albo w jakim filmie grał :P
Cinek - 12-05-2005, 21:18

e_g -> Johnny Deep

A co do tematu, to z aktorek oczywiście Angie :P
Aktor, to chyba Colin Farell, albo inny Brad :D
Znienawidzonych - brak (no mogę się zgodzić, że Czaruś najfajniejszy nie jest :D )

e_g - 12-05-2005, 21:27

taaak!!Piraci z karaibów byli suuuup...teraz poznaje.Możę być ale tak jakośdo ulubionych sie nie zalicza.Z Ulubionych aktorów to jeszcze lubie...tak brad pitt może być za role w "wywiadzie z wampirem" oraz toma cruza (za wampira i mission imposible XD )
A_DAM - 12-05-2005, 21:33

Cytat:
Nie no ludzie oceniac aktora po tym jakie role zagral? Czy jak je zgral?
Aktora ocenia sie po tym jak gra a nie jaki jest tam sobie w zyciu osobistym A_DAM Wink

nie no ja Ciebie nie rozumiem, ale wiem ze Ty mnie nie rozumiesz. Bo chodzilo mi o to, jak mozna oceniac aktora i mowic ze jest zly, bo gral jakas negaytywna role, albo odwrotnie.
Nie napisalem ze po tym jak zagral tylko co zagral ocenianie mi sie nei podoba. Dziekuje

a dla mnie chyba nie ma ulubionych aktorow, wazniejsze sa ulubione filmy a wlasciiwie i tak to zalezy od mojego nastroju w danej chwili czy mi sie film podoba

Paciej - 12-05-2005, 21:56

Malwinka - dobrze że mi przypomniałaś :P Jak mogłem nie wpisać Deepa, przecieżbył makabrycznie dobry w Piratach Karaibów. Tego aktora pokochałem od pierwszego wejrzenia, w PzK grał tak piekielnie dobrze że nie sposób tego opisać :D :D :D Jest świetnym aktorem. Russela też lubię za Piękny Umysł, znakomity z niego schizofrenik jednak bez przesady. Moimi autorytetami aktorskimi są Pitt, Norton i Deep. I może jeszcze Clive Owen, za Closer, Beyond Borders i King Artur ( sam film jest nudny na maxa ale on fajnie w nim grał. :P
Derdonka - 13-05-2005, 10:51

Nie znoszę: Hugh Grant'a i tego Dżejmsa Bonda od siedmiu bolesci, Brosnana, czy jak mu tam. Wymoczki i gogusie.
Z tych, na których lubie patrzec: Kevin Spacey, Kevin Spacey, Kevin Spacey, Kevin Spacey. A oprócz - Jean Reno, zidiocialy Leslie Nielsen, Dustin Hoffman, Al Pacino i kilku innych.
Aktorki ulubionej nie posiadam jako takiej. Angie do tej kategorii nie kwalifikuje, bo popatrzec na nia moge, ale w zachwyt nie popadam. Wole Charlize Theron i Ashley Judd na przykład.
Z nielubianych aktorek - tylko jedna - Krystyna Janda.

Akagi - 13-05-2005, 11:19

Znienawidzony aktor
Czak Noriss również za Strażnika Teksasu. Wszystko mu zawsze wychodzi, a jak go pierwszy raz zobaczyłam to po prostu :klnie: brak słów
Ulubiony aktor: Nocolas Cage, Tom Cruz/nie umiem pisać/ i Brat Pitt
Ulubiona aktorka: Angelina Jolie :mrgreen: i Nickol Kidman
Znienawidzona aktorka: .........

A_DAM - 13-05-2005, 11:35

O wlasnie Dustin Hoffman bardzo dobrze zagral w "Rainmanie", tylko z kim on to tam gral.. :roll:
z jakims Tomem, tylko ktorym... mozecie mi przypomniec? :wink:

lara_croft - 14-05-2005, 22:31

Akagi napisał/a:
Czak Noriss również za Strażnika Teksasu. Wszystko mu zawsze wychodzi, a jak go pierwszy raz zobaczyłam to po prostu brak słów

Ja tesh nie za bardzo przepadam za tym aktorem, a gdy kiedys oglądnęłam jakiś odcinek "Strażnika Texasu", to pomyslałam "co za badziewie i nuda" :lol:

Kyo - 14-05-2005, 22:50

Hmm, jeszcze się tutaj nie wypowiadałem... :wink:

Moją ulubioną aktorką jest eee...yyy...Angelina Jolie?? A to też dlatego, że of course grała Larę. Podobała mi się poza tym w kreacji psychicznie chorej (przerwana lekcja...czy cuś) i w świetnym "Kolekcjonerze kości" z Danzelem Washingtonem. Tak to lubiem jeszcze Sigorney Weaver za "Opcego" :mrgreen: Alien 2 wymiata...hehe...

Ulubionym aktorem jest yyy...Johnny Depp, a to dlatego, że zagrał w świetnych "Piratach z Karaibów" i wykur...stym "Sleepy Hollow" - film ekstra, cały czas trzyma mroczny klimat a'la Irlandia z TRC... Spoko gościu jest też Mel Gebson (tak to sie pisze?) "Braveheart" - fajny film :wink:

Nie lubię z kolei Laonarda Da Vinci-Caprio...Człowiek mnie najnormalniej w świecie wkurza...

A z actress nie lubię tych sióstr bliźniaczek...jak one miały?? Kasa do głowy uderzyła i anoreksja...

lara_croft - 14-05-2005, 22:52

Czyżby to były Mary-Kate i Ashley Olsen? :>
Kyo - 14-05-2005, 22:54

Z ust mi to wyjęłaś... :mrgreen: Nie lubię ich...snobizmem śmierdzą na kilometr...ba! na pare tysięcy kilometrów!
lara_croft - 14-05-2005, 22:58

Mi się wydaja jakies takie niesympatyczne :lol: Ogladałam kiedys przypadkiem, gdy szukałam czegoś ciekawego w TV, kawałek odcinak serialu w którym wystepowały..."Jak dwie krople wody"...Bosh co to za kaszana! To jest dobre moze dla 10-latków :mrgreen: A ich gra aktorska...Moim zdaniem grały zbyt sztucznie, ale to sa tylko moej odczucia, inni moga sądzić inaczej :lol:
Kyo - 14-05-2005, 23:00

Moja młodsza siostra to ogląda...jej się serial podoba... :| Zaczynam sie o nią bać.
Oglądałem pare odcinków...padaka całkowita. Wole jush "Na Wspólnej"... :mrgreen:

lara_croft - 14-05-2005, 23:03

Ja "Na wspólnej" oglądałam kilka odcinków i nawet mi się podobały, a jesli mam sie przyznac, jaki serial oglądam dość czesto, to napisze to :oops: Otóż.....oglądam....."Plebanię" :lol: Możecie śię ze mnie śmiać,a le mi się ten serial naprawde podoba :mrgreen:

MACPHISTO
Offtopic...