To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Angel of Darkness - Jaki jest wasz ulubiony poziom w TRAOD?

e_g - 03-05-2005, 19:43
Temat postu: Jaki jest wasz ulubiony poziom w TRAOD?
No własnie piszcie tu jakie sa wase ulubione poziomy w tej grze XD
moimi ulubionymi są LA serpent rogue,wszysstkie poziomy w luwrze,i apartamenty von croya XD D LA serpent rogue miał fajną muzyczke,luwra miał niesamowity klimat akcji (końcowy filmik ^^) a apartamenty tez miały taki sensacyjny klimacik :> płatny zaabójca :P

Paciej - 03-05-2005, 19:59

Ja kocham galerie Luwru - te lasery to był znakomity pomysł. No i oczywiście nie gardzę Oblężonymi galeriami Luwru - poziomy świetne. W Serpent Rouge podobała mi się najbardziej muzyczka - i garaż z samochodem :P I lubię Levele pod Luwrem ...
dAvv!d - 03-05-2005, 20:09

Hym.. Le serpent rouge, Luwr łącznie z kanałami burzowymi Luwru (koocham :P ), domek Von Croya (Piekna kuchnia...cudowna!:P I wogole.. chcetnie bym w takim domu zamieszkał no i ciekawy poziom:P) Paryskie getto, Zakład badań morskich, pierwszy poziom w Pradze - śnieg :D ... wszystkie są super, ale te wymienione najbardziej.
ArVen086 - 03-05-2005, 20:24

Mi też bardzo spodobała się dyskoteka :wink: Ale chyba ciągle najbardziej lubie Oblężone Galerie :) a zwłaszcza tę scenkę pod koniec, gdzie spotykają się Lara i Kutris :> :>
Kasia Trent - 03-05-2005, 20:39

Z TAOD trudno jest mi wyróżnić te NAJlepsze... Ale powiedzmy, że: :p

- Le Serpent Rouge

- Louvre Storm Drains

- Louvre Galleries

- The Monstrum Crime Scene :!: Ukochany poziom :D

- The Bio-Research Facility

- Boaz Returns

- Eckhardt's Lab

Akagi - 05-05-2005, 18:32

Moje ulubione poziomy w TR:AOD :
1. The Serpent Rouge - bardzo lubie muzyke która leci w tle :mrgreen:
2. Louvre Galleries - lubie gry gdzie trzeba przechodzić przez lasery :browar:
3. The Archeological Dig - ogólnie fajny level
4. Eckhardt's Lab - boss
5. I oczywiście wszystkie plansze z żywiołam :lol: i

Kasia Trent - 06-05-2005, 08:11

Plansze z żywiołami też są super. Zastanawiałam się, czy je wpisać do ulubionych czy nie, ale w końcu sobie przypomniałam jak to trudno było skakać po palach równie "drewnianą" Larą i pomyślałam, że lepiej pozostawie je na drugim miejscu, po tych najbardziej ulubionych :)
Akagi - 06-05-2005, 11:37

Trudno było skakać po palach? Ja nie miałam z tym żadnych trudności i dlatego dodałam to do ulubionych. :mrgreen:
Kasia Trent - 06-05-2005, 11:39

Może nie to, że trudno, ale cholera mnie brała jak spadałam w dół, bo Lara skoczyła centymetr za daleko :/
Akagi - 06-05-2005, 11:48

Tak, znam to chyba raz sie tak zdarzyło że już sama końcówka tej planszy a ja skoczyła o milimetr za daleko :fire: . Myślałam że klawiatura walnie o ściane :619: . Na szczęście za drugim razem już się udało. :mrgreen:
Paciej - 06-05-2005, 13:46

Ja je wpisałem - zatytuowałem jako pod Luwrem. Breath of Hades jest super :P Trudne plansze ale mają klimat TR, chyba jedyne takie w TAOD. Levele te sąs uper. Zawsze miło mi się je przechodziło :P
Pilgrim - 09-05-2005, 21:42

Witajcie :] a więc moje najlepsze poziomy to:]
1. Galerie Luwru
2. The Archeogical Diggins
3. The Tomb Of Ancient
4. The Hell Of Siozon ( ten level + Te 4 levele w nim zawrte)
5. Oblężone galrie
6.mieszkanie Van Croya
7. The Valut Of Tropis

lara_croft - 27-04-2006, 12:18

Ciężko mi jest wybrać najlepsze poziomy, bo wszystkie są naprawdę świetne, no ale jeśli mam wybierać, to wybiorę ... 5 poziomów ; )

5. La Serpent Rouge
4. Bio-Research Facility
3. The Archaeological Dig
2. Sanitarium ( a tak, uwielbiam ten poziom :D )
1. Louvre Galleries ;) (ten poziom zdecydowanie wygrywa w moim prywatnym rankingu ;) )

Frik - 27-04-2006, 12:46

Wszytskie poziomy są super (nawet te z Kurtisem lecz szczerze mówiąc cieszę się, że były takie krótkie :P ) w TRAOD.

Trudno wybrac ale to moje ulubione: :)

- La Serpent Rouge (jak prawie wszyscy :D Ach ta muzyczka)
- Cały Luwr (klimacik :) )
- Sala Pór Roku i połaczene z nia levele. (TR-owski klimat)
- Zakład Badań Billogicznych (uwielbiam patrzec jak Boaz dostaje z liścia :-P )
- Zakład Badań Morskich
- Krypta Trofeów (fajny strój :-P )
- Laboratorium Echkarda (szczególnie ostatni filmik jak Sleeper wybucha xD )

irual - 20-05-2006, 15:59

jeszcze ulubionych poziomów nie mam ale narazie najbardziej podobał się sam początek i galerie luwru. aktualnie zmagam się z potworkami w Bio Research Facility. zobaczymy jak to dalej będzie :)
Powerfull_GIRL - 22-05-2006, 19:09

Ulubione levele hm..:
1.Parisian Ghetto (fajnie było chodzić paryskimi uliczkami :) )
2.The Serpent Rouge
3.Louvre Galleries (super etapek, lasery, fajny klimat)
4.The Hall of Seasons - Neptune's Hall
5.Galleries Under Siege (poznanie Lary i Kurtisa :-P )
6.Von Croy's Apartment (wspaniałe mieszkanko)
7.The Monstrum Crime Scene

:pozdro:

Łapa2 - 04-08-2006, 22:02

Ulubione poziomy...hm........
1.LUWR LUWR I LUWR :640:
2.The Archeological Dig
3.Bio Research Facility (Coś chyba w nazwie przekręciłam...)
4. Van Croy's Apartament
A co do tego ostatniego
Akagi :arrow: pamiętasz (.) :arrow: kropkę? XD

larcia - 09-08-2006, 13:46

Więc o to levele,które utrzymały się na pierwszych trzech miejscach.
Więc moje ulubione poziomiki to : :P

Pierwsze miejsce zajmuje .... Louvre Galleries :!: Dlaczego :?: Za klimat,lasery,Mona Lisę i za piękne wykonanie. Śliczna jest podłoga w luwrze (panele) wspaniale wszystko w sobie odbija. Ktoś nieźle pucował :P Polecam ten level wszystkim,którzy go nie widzieli.

Monstrum Crime Scene w mojej malutkiej liście zajęło drugie miejsce.
Cóż, uroczy, zimowy level. Kocham Zimę w TR'ach (przynajmniej tam bo w realizmie NIE)
Wspaniały klimacik aż się robi zimno. Jednak z ubraniem Lary troszkę przesadzili :P
Wspaniałe miejsce kolejnego morderstwa Monstrum i piękny jest tajny gabinet.

Kolejne,czyli już ostatnie trzecie miejsce, otrzymał level,który dzieje się w zakładzie z roślinkami i mutantami.Chyba dużo mówić nie muszę jest to level -> Bio-Research Facility

Boone - 09-08-2006, 16:47

Ogolnie w TR6 jest wiele ciekawych lokacji. Każda z nich ma swój unikalny klimat choć niektóre mogą wydawać się "ściągnięte" z poprzednich gier serii... Przechodząc juz po raz czwarty ten tytuł mogę z czystym sumieniem wytypować kilka ulubionych poziomów :)

I. Vault Of Trophies - Lara w stroju do nurkowania podobnie jak w TR2! xD W tym również zapomniane starożytne miejsce...

II. The Hall of Seasons/Wrath of the Beast - Podobaja mi sie zdobienia i cały wygląd w głównej hali, lubie wszystkie hale żywiołów jednak "Oddech bestii" swoim wyglądem spodobał mi sie najbardziej...

III. Galleries Under Siegie - Cały Luwr wygląda dobrze jednak podczas inwazji zaczyna się cała zabawa... W dodatku równiez filmik ucieczki z Kurtisem i Larą xD

IV. Eckhardt’s Lab - Całe pomieszczenie wygląda znakomicie, ten klimat i pułapki ...
Strażnicy... cóż głupi bo głupi ale jak dorwą Croftównę to zranić poważnie mogą :>

W sumie wszystkie lokacje mi się podobają ale te wyżej wymienione to moje ulubione, chwilami żałuję że Core nie stworzyło dalszej części tej gry :( :pozdro:

Toxic - 18-09-2006, 14:28

Moje ulubione to:
1 Luwr (wszystkie rundy) śweitne to było a zwłaszcza laserki :D
2. Apartament Von Croya też bardzo fajny
3. Nie pamiętam nazwyu, to była chyba 3 runda jak uciekało sie przed policją po dachach
4. Żywioły, fajne były tyle że trudne
5. Ostatnia walka fajna była <lol>

pmkkoch - 24-09-2006, 17:34

Ja bardzo lubie:
- parisian back streets (szczegolnie moment w budynku :D )
- La serpent Rogue(Cały był extra!)
- Wszystko w Luvrze :) (Te lasery były wyśmienite!)

To tyle bo zaciąłem się w katakumbach w Luvrze a potem karta graficzna mi przestala dzialac przez co gry po jakims czasie wylaczaja ekran ;(

lady croft 13 - 01-11-2006, 12:28

Ja lubię bardzo The Serpent Rouge . Panuje tam fajny klimacik, jest włączona spoko muzyczka.Lubię również hale z czterama poziomami :>
Kolka:) - 01-11-2006, 12:54

w TRAOD najbardziej mi się spodobał level Louvre Galleries xD

MACPHISTO
Proponowałbym jednak pisać trochę więcej

Boaz :) - 11-11-2006, 08:19

Neptune's hall, Von croys apartament ,SANITARIUM!!,galeries nder siege ,Boaz retruns(!!!) :> :fire: :619: :aaa:

MACPHISTO
Pisz więcej. Nie, nie chodzi mi o wymienienie większej ilości leveli. Chodzi o więcej treści. Dlaczego te levele? Chociaż tyle... No, właśnie mój komentarz sta się dłuższy od Twojego posta.

Lara13 - 16-11-2006, 15:16

moje ulubione etapy to... Galerie Louvru ( nie wiem jak to się pisze :D ), Zakład badań morskich, Apartament Van Croy'a, Neptun's hall i Hall of seasons a znienawidzony to Boaz Returned. Jak kogoś uraziłam tym znienawidzonym to sorki :) :narka: :pozdro: