To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Pozostałe gry z Larą Croft - Guardian of Light - problemy, pytania, porady

Cez - 01-06-2011, 17:32

Nawet tuz po premierze ciezko bylo niestety kogokolwiek znalezc na serwerze online. Wniosek taki, ze w co-opa wiekszosc osob gra albo na jednym kompie albo online z wlasnymi znajomymi.
Enmity - 12-06-2011, 15:53

Asyenna napisał/a:
NataliaXrose, zależy na jakiej platformie grasz. :)
Xbox 360 -kupujesz na Xbox Marketplace, PS3 -kupujesz na PlayStation Network (PSN) a na PC to kupujesz poprzez Steama. Klucz na steama można kupić też na allegro (kupuje się go w formie kodu podarunkowego i pobiera się potem przez steama).

W każdym razie GoL jest grą dostępną tylko i wyłącznie w cyfrowej dystrybucji, czyli w zwykłych sklepach tego nie ma.

Dzisiaj zakupiłam klucz na Allegro i mam mały problem, gdzie się ściąga ta grę na Steam? Przejrzałam już chyba wszystko i nie umiem znaleźć jest tylko opcja kupna ;(

Adamaru - 12-06-2011, 16:30

Na Steamie, Biblioteka, wyżej Gry, "aktywacja produktu Steam" po czym wpisujesz kod :)
Enmity - 12-06-2011, 16:43

Adamaru napisał/a:
Na Steamie, Biblioteka, wyżej Gry, "aktywacja produktu Steam" po czym wpisujesz kod :)

Super! Dziękuję bardzo ;)

Madziula - 26-08-2012, 22:09

Chciałabym zagrać jeszcze raz od nowa, ale nie wiem w jaki sposób usunąć save :P trzeba wywalić jakieś pliki czy jak? :D
Malwinka - 11-11-2012, 22:58

Czy ktoś grał na Core Online? Ja nie mogę :( NP. HITMAN działa bez zarzutu z przy GOL nic się nie dzieje po wybraniu lvl
A_DAM - 12-11-2012, 00:45

u mnie sie wlasnie laduje..
aneta501 - 28-12-2012, 21:58
Temat postu: Pomocy!
Czy da się coś zrobić z poniższą sytuacją: kula wpadła do lawy i nie wiem jak ją wyciągnąć - podkładanie bomb nie pomaga :(
Oskar26 - 03-01-2013, 15:23
Temat postu: Re: Pomocy!
aneta501 napisał/a:
Czy da się coś zrobić z poniższą sytuacją: kula wpadła do lawy i nie wiem jak ją wyciągnąć - podkładanie bomb nie pomaga :(

Po lewej stronie - tam gdzie są płomienie, przy brzegu ustaw kulę i podłóż bombę. Gdy kula zatrzyma się mniej więcej na środku dużej platformy, przebiegnij prawą stroną przez lawę i dojdź do kuli i szybko podłóż bombę znowu. Powinno się udać po kilku próbach. ;)

aneta501 - 07-01-2013, 14:08

Chodziło o to, że nie mogłam wydostać kuli z lawy. To był bug. Level przeszłam od początku.
dAvv!d - 25-03-2013, 19:01

Mam pewien problem ze sterowaniem... Zakupiłem wczoraj na PC pada i wszystko działało dobrze (poza celowaniem, ale problem ten naprawiłem ustawiając Oś Z & Obrót Z w opcjach pada). Chwilę pograłem i wróciłem do ustawień przycisków na padzie, aby coś zmienić dla wygody i zaczęły się problemy. Coś chyba nie tak pozmieniałem i od tego czasu prawa gałka nie działa już jako celownik, tylko identycznie jak cztery przyciski po prawej stronie pada. Próbowałem zmieniać ustawienia przycisków w grze na wszelkie sposoby, aby przywrócić celowanie prawą gałką, ale nic to nie pomaga :/ Przywrócenie w opcjach gry domyślnych ustawień pada również nic nie dało. Może ktoś wie jak to naprawić? Albo mógłby wrzucić jakiś screen z odpowiednim ustawieniem przycisków? Byłbym bardzo wdzięczny za pomoc.
mateusz12 - 25-03-2013, 19:55

dAvv!d, jeżeli to najzwyklejszy pad PC, to problem rozwiążesz naciskając na padzie przycisk ANALOG albo coś podobnego, znajduje się on prawdopodobnie w środkowej części pada. Zmienia on ustawienie, czy prawą gałką ma się sterować tak jak przyciskami z prawej strony czy tak jakby się obracało kamerę w grze (w przypadku Guardian of Light celowało).

Miałem kiedyś pad PC firmy Tracer i po naciśnięciu ANALOG zapalała się też dioda i wszystko działało jak należy. Zresztą sam miałem z tym identyczny problem gdy grałem w GoL w 2010 :D

dAvv!d - 25-03-2013, 20:26

Super! Od wczoraj się z tym męczyłem - ponowne instalowanie gry, sterowników do pada (też mam Tracer)... a tu chodziło tylko o jeden przycisk na nim. Dzięki wielkie za pomoc :)
madi.81 - 17-09-2014, 22:55

Mam pytanie. Jak zmienić ustawienia aby można było grac w local co op?Pokazuje się komunikat o zmianie ustawień ale nic tam nie ma o tym.
Delirium - 04-04-2016, 15:44

Moze ktos moglby mi pomoc bo mam problemy ze sterowaniem w GoL :(
Kupilam gre na Steamie i wczoraj probowalam grac po raz pierwszy z padami na dwie osoby.
Na klawiaturze sterowanie dziala chociaz jest malo wygodne ale niestety na padzie nie moge strzelac- Lara zamiast wyciagnac pistolety i celowac, wyciaga je i od razu chowa. Wlocznia tak samo- nie da sie jej wyciagnac i na cos nakierowac- Totec wyciaga ja i chowa :/ Widzialam na forum na Steamie ze inne osoby tez mialy takie problemy ale proponowana tam zmiana ustawien gry mi nie pomogla. Ktos mial podobnie? :(
:pozdro:

Menkaure - 04-04-2016, 16:56

Na padzie celuje się gałkami (konkretnie prawą). Wysuwając ją w prawo, Lara/Totec będą w tym kierunku celować.
Delirium - 05-04-2016, 04:25

Moze zle opisalam ten problem. Chodzilo mi o to ze Lara nie wyciaga broni tylko na przemian wyciaga-chowa-wyciaga-chowa. Dlatego nie moge ani celowac ani strzelac. Na klawiaturze strzelanie dziala ok.
Z tego co wyszukalam w necie wyglada na to ze to moze byc problem moich padow. Mam pady firmy Elecom a z tego co wyczytalam gra wspiera Microsoft 360 :(

Menkaure - 06-04-2016, 09:08

Możesz przypisać klawisze klawiatury do konkretnej akcji przy obu postaciach grywalnych? Jeśli tak, to spróbuj użyć XPaddera (ja mam wersję chyba 5.7) - pierwsza osoba może grac na klawiaturze, więc nie musisz nic zmieniać, natomiast druga osoba niech każdemu przyciskowi na padzie przyporządkuje odpowiedni klawisz. Nie wiem jak w przypadku GoL, ale w klasykach hulają aż miło.
mariusz_s - 27-09-2016, 21:47

chce sprawdzic czy jesli założe gre coop to czy inni mogą dołączyc do gry jakby sie komus nudziło to niech do mnie napisze na gg 1224564

[ Komentarz dodany przez: Cez: 27-09-2016, 22:45 ]
Ktoś jeszcze używa GG? O_o