To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Kontrowersja - Globalne "ocieplenie"

Igi^MBE - 26-04-2010, 22:33

joker napisał/a:
O żesz w morde, to muszę szybciej pojechać zwiedzić Norwegie zanim się ociepli :)

Jedź bo jeszcze wyjdzie na to, że się ochłodzi i Nidaros się pod lodem znajdzie ;)
joker napisał/a:
z ciepełkiem z afryki przybędzi do nas również tamtejsze robactwo :guns:

Nie przybędzie, zaostrzymy kontrole na granicach, wyślemy patrole na Morze Śródziemne i ich nie wpuścimy ;)

Mo - ja jestem ogólnie nie do podrobienia ;)

quicksilver - 21-05-2010, 16:13

joker napisał/a:
Będe tęsknić za pachnącą zielenią wiosny, mroźnym wiatrem i zimnym puchem hlip ;(

Na razie możesz się spokojnie nacieszyć zielenią wokół. Od tych ciągłych deszczy tak wszystko rozkwitło, że aż miło popatrzeć. Tylko mogłoby w końcu przestać padać. Ponoć zapowiadają, że ma być całe lato takie...makabra jakaś ;(

Igi^MBE - 21-05-2010, 16:26

To wszystko wina tego diabelnego wulkanu Ejchujjawamdampolatać, który bezczelnie łamie protokół z Kioto i naemitował tyle CO2 do atmosfery co ludzkość przez ostatnie sto lat ;)
quicksilver - 21-05-2010, 16:34

Ta słyszałam, ponoć jak wybuchł ostatnim razem to od kwietnia do października lało non stop. I mówią, że dwa lata po nim zwykle jest erupcja jeszcze większego wulkanu na Islandii, ciekawe tylko czy to prawda. a nad Łodzią kolejna burza przeszła, aghr...
Igi^MBE - 22-05-2010, 05:22

W jakiej Ty Łodzi mieszkasz, bo w mojej to popadało o i tak poszedłem się najuwenaliować z ekipą ;)
quicksilver - 22-05-2010, 10:55

może Twoją okolice omijają wszystkie chmury :P wczoraj jak lunęło to myślałam, że z domu nie wyjdę.