To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Offtopic - Podróże

MekCal - 01-07-2004, 18:49
Temat postu: Podróże
Zakładam ten topic, bo jeszcze o podróżach nie ma. Odnosi się to mojego wyjazdu.

Wyjeżdżam do Chorwacji na mniejszy okres czasu od 3 tygodni i w tym czasie nie napiszę żadnego posta. Potem może opiszę swoją podróż i wrażenia. Wrażenia to na pewno. Jutro w nocy zaczyna się moja podróż.

Valkiria - 01-07-2004, 19:28

No to życzę miłego wyjazdu. Ja jadę do Włoch czyli do Wenecji ( TR 2 się kłania :wink: ), i San Marino. Ale tam bedzie gorąco... :| .
Kasia Trent - 01-07-2004, 19:33

Ja bym chciała pojechać do Egiptu ( TR4 :mrgreen: ), ale raczej się nie da :( Wiem, że na pewno jadę nad morze i chyba do Austrii. Resztę wakacji spędzę w domciu, grając w TR :mrgreen:
Valkiria - 01-07-2004, 19:35

Jeśli jedziesz do Gdańska, to może się spotkamy bo ja mam z 50 metrów do morza, jeśli chodzi o Morze Bałtyckie.
Kasia Trent - 01-07-2004, 19:41

Czy do Gdańska, to ja niewiem, ale chyba nie w te rejony. A tak w ogóle to fajny avatar :)
Valkiria - 01-07-2004, 19:51

Szkoda, ale cóż. Dzięki :) (chodzi o avatar :) ) .
Mr Macphisto - 01-07-2004, 20:29

Ja mam nadzieję pojechać w tym roku do Irlandii, ale prawdopodobnie nic z tego nie wyjdzie. Może za rok :) W tym roku jadę na pewno nad nasze morze, później być może gdzieś nad jakieś jeziora i znów nad Bałtyk.
Cez - 05-07-2004, 15:03

bałtyk? :P dla mnie to rutyna, codziennie gdańsk i gdańśk :) no czasem sopot i gdynia :) w sumie to najlepiej sie przejśc plażą z gdańśka do gdyni :) fajny spacerek
Frodo_hobbitek - 09-07-2004, 21:28

Mnie morze nudzi. Wolę zwiedzać. Na początku sierpnia jadę do Pragi.
Kasia Trent - 09-07-2004, 22:00

Tej czeskiej??? :) Odwiedź Strahov przy okazji. Może się jeszcze natkniesz na ludzi Gundersona :wink: A wtedy naucz ich dobrych manier... :twisted:
Frodo_hobbitek - 10-07-2004, 13:15

Jasne :mrgreen: Tylko jak ja przewiozę broń porzez granicę? :?: :mrgreen:
Kasia Trent - 10-07-2004, 13:45

Coś się skombinuje... Przewiozę Cię w ciężarówce przez granice... Nawet nie zauważą.
A jak się przypadkiem skapną, to ich załatwimy :mrgreen: Co to za problem...? :-d

Frodo_hobbitek - 11-07-2004, 23:23

Jasne. Z kuszy strzelam znakomicie, a z dubeltówki jeszcze lepiej :mrgreen:
Valkiria - 12-07-2004, 23:03

Za 2 tygodnie jadę sobie do Włoch, ale nagle zdaję sobie z czegoś sprawę, jeśli będę gdzie indziej niż w Polsce to muszę zadać to pytanie. Czy tam (Włochy) jest prawdopodobieństwo, że znajde coś z Larą?? Cokolwiek, figurki, bryloczki, komiksy...COKOLWIEK?!
Frodo_hobbitek - 12-07-2004, 23:20

Na pewno. Moja koleżanka widziała w Pradze figurki z filmu TR, a ja widziała komiks Saga of the Medusa Mask.
Valkiria - 12-07-2004, 23:22

Ale to jednak Praga a nie Wenecja czy San Marino. Nie jestem pewna czy tamtejsi ludzie wiedzą coś o TR.
Kasia Trent - 12-07-2004, 23:25

No napewno coś wiedzą. W końcu... kto nie słyszał o Larze Croft? :twisted: Chociaz znam wiele osób, które nie mają pojęcia, kto to w ogóle jest :/ Ale jak zaczynają zadawać się ze mną, to wiedzą o niej wszystko :wink:
Frodo_hobbitek - 13-07-2004, 21:28

Na pewno we Włoszech mają coś na tema TR. Pewnie nawet więcej niż w Czechach.
MekCal - 18-07-2004, 18:31

No, bo w końcu Lara była w Wenecji w TR2. Ja też znam parę osób, które nie znają TR i Lary.
Kasia Trent - 18-07-2004, 19:39

MekCal, a jak tam było na wakacjach? :> :mrgreen:
MekCal - 18-07-2004, 19:51

Było dobrze. Trochę zwiedzania, trochę pływania i czytania, ogólnie dobrze. Przeczytałem "Zaklinacza Cieni", "Kod Leonarda da Vinci". Grałem też dużo w karty w Makao i w pasjansa. Zwiedziłem Dubrownik, dwie Wyspy i parę innych rzeczy.
Frodo_hobbitek - 19-07-2004, 00:14

A ten Zaklinacz Cieni fajny? A Kod jest świetny. Polecam "Anioły i Demony" Browna, jeszcze lepsze. Czyli jednym słowem miałeś udane wakacje.
Dead - 07-08-2004, 15:28

A Charles i ja jedziemy jutro do Londynu na tydzień (albo więcej jeśli się 'przypadkiem' zgubimy). Już widzę jak niewinni ludzie giną okrutną śmiercią .... ... Żegnamy was i życzymy powolnego umierania :twisted:
MekCal - 07-08-2004, 21:30

Dead -> Dlaczego mamy od razu umierać?
Frodo -> "Zaklinacz Cieni" jest to bardziej kościołowa i duchowna wersja Harry`ego Pottera zalecana przez Kościół (:!:). Głównymi bohaterami nie są ludzie z Hogwartu, natomiast Demurral - opętany przez diabła, oraz dobrzy ludzie - pełni mocy boskiej, cudów i mogących uzdrawiać, a właściwie jedna osoba mogąca uzdrawiać - Rafah. Więcej się dowiesz jak poczytasz.

Frodo_hobbitek - 09-08-2004, 23:10

Wczoraj wróciłam z Czech. Było super. Było super. Praga jest piękna. Pierwszego dnia w drodze do Pragi zatrzymaliśmy się w Kutnej Horze - ładnym miasteczku wpisanym na listę UNESCO. W hotelu w Pradze czekała nas niespodzianka, którą nasz przewdonik określił jako "czeski film". Własnie zamierzałam umyć włosy, kiedy wyłączono wodę. Okazało się, że na ulicy jest awaria. Nikt nic nie wie, do wodociągów nie można się dodzwonić. Na szczęście była możliwość zmiany hotelu, z której oczywiście skorzystaliśmy. Połowę drugiego dnia spędziliśmy na Hradczanach. Wciąz czuję w nogach 286 stopni wieży katedry Swiętego Wita ;-) Spacerowałam słynną Złotą Uliczką. Potem pojechaliśmy do Karlowych Warów. Miasto ma przepiękną zabudowę i jest malowniczo położone na wzgórzach. Trzeci dzień spędziłyśmy spacerując po Pradze. Płynęliśmy statkiem po Wełtawie, a wieczorem poszliśmy na spektakl "Krizikova Fontana" - podświetlone fontanny wyrzucały wodę w rytm muzyki. Jednym slowem - wycieczka była wspaniala.