To jest tylko wersja do druku, aby zobaczyć pełną wersję tematu, kliknij TUTAJ
Forum World of Tomb Raider
Forum serwisu World of Tomb Raider

Offtopic - Avatary cz.2

Niezapominajka - 14-05-2007, 20:24
Temat postu: Avatary cz.2
Tu odwołanie do poprzedniej części topicu - http://www.tombraiderforu...wtopic.php?t=12

Ja chciałam napomknąć, że W1 ma zarąbisty avatar xD :-P . Normalnie mnie rozwalił. O mało nie oplułam klawiatury herbatą :hehe: . Skąd ty bierzesz takie avki?

Igi^MBE - 14-05-2007, 20:46

A ja mam prośbę, że jak ktoś wrzuca jakiś avatar i się nim chwali to niech tez da do niego linka na imageszaku albo cuś :)
np tak:
http://i9.tinypic.com/6ahgggm.jpg

JohnyzLampy - 14-05-2007, 22:38

Poprzedni avatarek już mi się znudził więc przyszedł czas na zmiane.
Tym razem jest to ilustracja ( a dokładnie jej część) z jednej z Magic'owych kart a mianowicie Goblin King. Sam takim gram dlatego ten wybór. A tak poza tym bardzo podoba mi się ten obrazek :matrix: :-P
i link: http://img521.imageshack.us/img521/9021/gket6.jpg

Mai - 15-05-2007, 12:59

Mnie ciekawi avatar PawłaIndyka. Ten króliczek jest zarąbisty xD .Skąd Ty go wytrzasnąłeś? Podoba mi się też avatar W1 i ten mroczny Harry Potter, którego kiedyś miał K@t. Ja na razie na avatara wybieram same koniki :) . :wotr:
K@t - 15-05-2007, 13:03

TU masz mrochnego Charrego :p Avatar autorstwa Integry.
Scion - 15-05-2007, 13:46

A ja se sam robie avatarki, bo w sieci nie ma takich, które by mi pasowały.

Daje wam mój teraźniejszy.

:pozdro: :wotr: :narka:

Integral - 15-05-2007, 15:21

Mai napisał/a:
...ten mroczny Harry Potter, którego kiedyś miał K@t.

A mroczna Chermiona już niet? :<

U mnie Renji, o czym będę chyba do znudzenia powtarzać :D

Jak dla mnie avatar Barbie rządzi :D

W1 - 15-05-2007, 16:11

Niezapominajka napisał/a:
Skąd ty bierzesz takie avki?

Z netu ;)

K@t:
xD

Mai - 15-05-2007, 18:23

Integral napisał/a:
A mroczna Chermiona już niet? :<

Hermiona też, ale lepszy Harry :mrgreen: .
K@t napisał/a:

Jeśli tak, to gratuluję pomysłu i wykonania ;) .
W1 napisał/a:
Niezapominajka napisał/a:
Skąd ty bierzesz takie avki?

Z netu

Cóż za szczegółowość :690: .
Scion napisał/a:
A ja se sam robie avatarki

Ja nie mam cierpliwości do tych wszystkich Corelów, Photoshopów itp. więc ściągam sobie z Neta (jak niemal wszyscy :-P )

joker - 15-05-2007, 18:46

A moj avatar wyraża tęsknotę za 4 cześcią tego filmu :-P

Może wreszcie produkcja wystartuje :fire:

Jaunty - 15-05-2007, 20:11

Cytat:
a nie mam cierpliwości do tych wszystkich Corelów, Photoshopów itp. więc ściągam sobie z Neta (jak niemal wszyscy :-P )

A po co od razu Corel i Photoshop? Wystarczy zwykły, darmowy Irfanview, którym nawet pięciolatek będzie w stanie się posłużyć. Dotychczas wszystkie avatary i sygnatury robiłem sobie właśnie tymże programem.

Integral - 15-05-2007, 20:24

Dla niektórych i to za dużo.
Od siebie dodam, że w chwili absolutnego deficytu sprzętowego avatarki robiłam za pomocą windowsowego podglądu grafiki i painta. Zmniejszyłam okno jakie chciałam, print screenem wrzuciłam do painta, kadrowanie, zapisanie i voila :p . Jak widać dla chcącego... :D

Szymon_Trent - 16-05-2007, 07:22

I tak moj avatar jest najlepszy. W końcu niecodziennie można się zobaczyć z panem A.L
Scion - 16-05-2007, 07:28

Szymon_Trent napisał/a:
I tak moj avatar jest najlepszy. W końcu niecodziennie można się zobaczyć z panem A.L

Całkowita racja xD (nie no wysiadam) cudowny avik. :-P

Barbie - 16-05-2007, 08:15

Integral napisał/a:
Jak dla mnie avatar Barbie rządzi :D

Dziękuję :p

Kasia Trent - 16-05-2007, 08:40

Scion napisał/a:
Szymon_Trent napisał/a:

Całkowita racja xD (nie no wysiadam) cudowny avik. :-P

A ja nie moge na niego patrzec :)

Integral - 16-05-2007, 19:34

U mnie zmiana - Integral z Hellsinga, kreski Solid&etc Gorąco polecam samą mangę jak i galerię powyższego artysty, palce lizać ;-) .

JohnyzLampy - 16-05-2007, 19:49

Intergal, jakąś masową zmiane avararów przeprowadzasz :-P Najpierw na Last•fm a teraz tutaj :) Jednak musze przyznać, że w obu przypadkach aktualne avki bardziej mi si e podobają.

Integral
Tu, na last i na jeszcze innym forum, tak wyszło ;-) . Anyway miło mi to słyszeć.

..::;;PeeT;;::. - 16-05-2007, 20:17

Scion ja też sam robie swoje avatary ;)
Też dam swój xD

A taki zrobiłem ostatnio (jeśli ktoś nie ma, a chciałby to można brać ;) )

Integral fajny ten twój avatar :)

kluz_kaa - 16-05-2007, 21:02

Mój avatar jest logiem 7-ej edycji, jednego z moich ulubionych programów/seriali - SRUVIVOR :)

Kamcia - 16-05-2007, 21:06

Ten avatar z kiciusiem jest bardzo fajny, Peet. ;) Milusi. :P Masz ładny podpis. :)
Integral, ładnie wygląda ten avatar w połączeniu z zielonym nickiem. :P Ładnie narysowane. ;)
No i chciałam powiedzieć, że ilekroć spojrzę, przeraża mnie podpis Johny'ego z Lampy. :D :aaa:

JohnyzLampy - 16-05-2007, 22:04

Kamcia, przeraża Cię moja dwója z polaka czy odnośnik do Last•fm ze spisem aktualnie słuchanych piosenek z motywem z Castlevanii ??. Userbara nie wymieniłem bo on raczej starszny nie jest (chyba) :)
Asyenna - 17-05-2007, 06:36

Integral napisał/a:
U mnie zmiana - Integral z Hellsinga, kreski Solid&etc Gorąco polecam samą mangę jak i galerię powyższego artysty, palce lizać ;-) .

Obrazek

Co prawda już o tym wspomniałam w innym temacie ale jeszcze raz powtórzę: Cudny avatar Integra. Poprostu przepiękny. :D

Integral - 17-05-2007, 12:28

Ah oh dziękuję ;-) . Nawiasem, Asy, Twój avek od czasów niepamiętnych kojarzy mi się z doujinshi xD . To jakas konkretna postać, czy po prostu ot rysunek? I fundamentalne pytanie: czy w pełnej wersji owe dziewczę jest ubrane? :D
Mai - 17-05-2007, 12:34

Postanowiłam wziąć się do roboty i zrobiłam dwa avatarki. Kiepskie dosyć, ale dopiero zaczynam :-P .
http://img527.imageshack....=avatar2ek9.jpg - tu zastanawiam się nad dodaniem jakiegoś napisu, ale jeszcze nie wiem jakiego.
http://img527.imageshack....=avatar3xp4.jpg - może jeszcze poporawiam to i owo, ale na razie w takiej formie.
Wzorowałam się na tej fotce: http://img527.imageshack....15444998rt9.png .